Немає схованих позначок
пт, 12/30/2022 - 16:00
чт, 06/01/2023 - 21:40
217 хвилин, 27 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

У департаменті по боротьбі з демонами почали помічати. Помічати як демон з тремтячою обережністю відноситься до людини, як людина з пекучою ніжністю піклується про демона.

Хтось починає помічати

Куросе і Тендо помітили це першими. Спочатку обговорювали між собою, будували теорії, спостерігали. А потім до них доєдналися інші. Мисливці не часто бувають балакучі й охочі до пліток. Але пара келихів міцного пива розслабить кожного.

Ангел точно знає

Акі був ради нарешті опинитися у купе. Коли вони стояла на залізничній станції перехожі безсоромно витріщатися на Ангела. Не часто побачиш живого демона, але все ж це було неприємно. Вони вирушили із Токіо в Кіото.

Акі Хаякава не хоче знати

Акі прокинувся як завжди рано, хоча сьогодні в цьому не було ніякої необхідності, їх потяг був по обіді. Він встиг вмитися та одягтися до того як покоївка принесла сніданок. Він був у європейському стилі: яєчня, круасан з маслом та кава.

Денджи помічає

Він не знав як опинився тут, алкоголь затуманив йому свідомість. Дівчина під ним вигиналась і стогнала. Акі не пам’ятав її ім’я, навіть риси обличчя  були змазані й висковзали від нього. Він вперше був настільки п’яний, що не контролював себе.

Акі Хаякава дозволяє

Лікарняна палата було до бридкості чиста, стерильна, наче не справжня. Білі стіни, простирадла, шкаф навіть небо у вікні здавалося неприродно блідим. Акі вже давно перестав рахувати рази, коли він мав відлежуватись у цій палаті.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики