Батрахоміомахія
Фільми
12+
Джен
Міні
Гумор
Нецензурна лексика
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 12/29/2022 - 22:54
нд, 03/17/2024 - 18:19
122 хвилини, 2 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Держсекретар Росс хоче посадити Месників у Рафт, дух Брока Рамлоу хоче помститися Стіву Роджерсу, чорти хочуть забрати Рамлоу в пекло, а Тоні Старк не хоче вже нічого, тільки щоб від нього відчепились і дали пожити спокійно.
Непряме продовження фанфіку «Згорів на роботі».

1

Передостаннім спогадом Брока Рамлоу були дурнувато витріщені перелякані очі Ванди Максимової. Останнім – запах смаленого та страшний біль. Що називається, згорів на роботі. Вдруге, цього разу з летальним результатом.

2

В Тоні Старка хтось ліз (інакше не скажеш, саме ліз), хтось намагався витіснити його з власного тіла. Відчуття просто неповторне. Везе йому сьогодні, мов потопельнику – мало того, що побитий та замерз, як цуцик, тепер ще й це.

3

Тоні допомагав Роуді освоювати екзоскелет, при цьому вони продовжували обговорювати набридлі Соковійські угоди, коли у вікно штаб-квартири Месників постукав кур’єр з коробкою в руках.

4

Підвозячи додому Пітера Паркера, Тоні наслухався від нього про все на світі: про його найкращого друга, про однокласників та вчителів, про тітку Мей (розкішна, до речі, жінка), про «Зоряні війни» і про чорта лисого.

5

Сьогодні Брок став трохи ближчим до здійснення своєї заповітної мрії, яка так гріла йому душу, чи що там від нього залишилось: мрії побачити Роджерса під трибуналом (щоб ганьба на всю країну) та в Рафті, бажано довічно.

6

Незважаючи на те, що Старк безжалісно розтоптав найзаповітніші Брокові мрії, наплював у душу, ще й регулярно посилав його в різних напрямках, Брок все-таки не забув дорогу до Старкового дому. Бо мрії мріями, а попиздіти більше нема з ким.

Епілог

Дивно було повернутися назад у 2012 рік та знову бачити їх усіх такими: стрункого Тора без жодного натяку на пузо, Наташу зі стильною зачіскою, красивого, як картинка, Стіва в дурнуватому яскравому костюмі, впареному великим фанатом Колсоном (одразу згадалося: «Хто в ці

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  taika_i_titi

  Прям цілком і повністю поділяю ставлення Брока до подій Протистояння, хєр би Роджерс самостійно Старка би здолав. Дуже прикольно було почитати броківську сентиментальну ностальгію за буднями в рядах Гідри, прям атмосферно. Дякую :)

  taika_i_titi

  Єєєє, продовження! Ваша історія допомагає хоч трохи рятуватися від піздєца у реальності:)

  Я обожнюю Тоні, а Ваш Тоні вийшов просто нереально шикарним. Вони взаємодіяли з Броком буквально в одному діалозі, а я вже у захваті, наскільки це кєкний дует виходить. Уявляю, як Рамлоу буде виносити йому мозок за тієї простої причини, що Старк єдиний, хто його бачить. 

  Велике дякую і натхнення!