Євжанія Крилатка
Фільми
18+
Гет
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
нд, 12/25/2022 - 00:02
чт, 06/01/2023 - 21:04
144 хвилини, 8 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Врятувати людину для найвідомішого Верховного мага Землі Доктора Стренджа - це не проблема. Інше діло, коли ця особа не хоче щоб її рятували від вірної
погибелі. Це вже трохи важче. Проблемою вже можна вважати те, що згодом починаєш в неї, не зрозуміло чому, закохуватись. А ось глобальна катастрофа - це
кінець існування всього Мультивсесвіту. Знову ж таки, через саме цю особу. І лише він здатний зробити головний вибір свого життя, від якого залежатиме не лише його доля, але і майбутнє всієї реальності.

 

Розділ 1 – На залізних крилах у Новий світ

Повітряні потоки розрізали величні залізні крила літака, який, хоч в середині здавався досить великим, але на фоні блакитного неба був не більше за крихту хліба, яку зазвичай недбало змахують зі столу якогось задрипаного кафетерію.

Розділ 2 – Знайомство двох божевільних

Полум’я на рані незнайомки швидко розрослось і охопило не тільки її тіло, а й усього Доктора Стренджа. Але чоловік не відпустив жінку. Вонг, виставивши руки вперед хотів нейтралізувати вогонь, але Стівен зупинив його.

- Почекай.

- Що це?

Розділ 3 - Старк Індастріс

Рівно о п’ятій ранку телефон Ели почав надривно дзилинчати, змушуючи свою власницю розтулити заспані очі, підкреслені набухшими синюватими напівколами. Цієї ночі вона довго не могла заснути.

  Примітки
  Також історія публікується на інших україномовних сайтах в особистих акаунтах.
  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  taika_i_titi

  Мені подобається Ваша зосередженість на деталях, як Ви описуєте навколишню обстановку і навіть одяг героїні — на диво дуже органічно вписується і зовсім не обтяжує розум. Зазвичай мені таке не подобається — але у Вас якийсь чарвний стиль.

  А ще радію тому, якою нетривіальною здається героїня — по характеру, поведінці і зовнішності. Цікаво дізнатися її історію. Дякую і чекаю на продовження :)