cherry_fox
Оріджинали
18+
Слеш
Владислав,Дмитро, Віра,Маргарита, Марія,Наталія,
Максі
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 12/11/2022 - 23:45
ср, 05/31/2023 - 20:51
763 хвилини, 32 секунди
5
3
1
2
1
Навіґація

Тобі двадцять три, і в тебе у планах лише робота та навчання, і часу немає навіть на нормальний сон. І впускати у своє затишне коло життя, де сестри, подруга та батьки, кохання тобі зовсім не хочеться.
 Тобі двадцять вісім, і ти розумієш, що вперше у житті тобі хтось почав подобатись, і це касир у «Сільпо», який виглядає трошки краще, ніж піднятий з могили мертвець(в останній раз нормально хлопець спав лише тиждень тому). 
Ну що у вас може бути спільного, окрім того, короткого часу на касі, коли в тебе питають:» Добрий день. Картка власного рахунку є? Не бажаєте оформити, мобільний рахунок поповнити?». А може колись в тебе спитають:» Чи не бажаєте кохання? Сьогодні ця пропозиція по акції.»

Колись ця історія публікувалась на такому ресурсі як «Фікбук».

Глава 5

Йобана русня думала, що якщо мені на 9 годин відключити світло, то я не буду писати главу. Ха, нікчеми. Я накатала величезну главу, сидячі з гірляндою під купою  ковдр, бо опалення немає. Але морально я все. Був дуже важкий тиждень. Наступна глава дай Боже буде під Різдво чи Новий рік.

Глава 6.

Вітаю усіх з Різдвом! Майте світло всередині, і ніяка русня, що обстрілює наші міста, вбиває, катує, залишає нас
без світла, тепла, води, не зможе це світло загасити. Бажаю нам Перемоги. Будемо боротися і здобудемо собі 

Глава 7

Вчора, 14.01.2023 росіяни влучили у багатоповерхівку у Дніпрі, зруйнувавши декілька підїздів. Вбивши 15- річну дитину та дорослих. Зараз кількість вбитих досягає 30 людей. Так само  вони били ракетами у будинки у моєму Маріуполі, у драмтеатр, пологовий. 

  Вподобайка
  19
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  cherry_fox

  Я дуже рада, що вам сподобалася ця робота! Хлопчики такі чудові, просто моя радість. І мені приємно, що вони вам теж припали до серця. 

  Я постараюся написати наступну частину якомога скоріше, але зараз два тижні точно не зможу довго сидіти за комп’ютером, бо перенесла операцію на оці. Але, під Новий Рік обіцяю!

  Дякую за відгук, для мене це дуже важливо!

  Саша_Діва

  Я можливо вперше зустрічаю орідж, де настільки швидко і сильно мені полюбилися герої, наче я їх знаю вже місяці. Дуже цікаво розписано, дуже легка і затягуюча мова, і моменти гумору додають приємного реалізму. З нетерпінням чекаю продовження і бажаю Нового року і Різдва!

  cherry_fox

  Дякую Вам за відгук!
  Мені дуже приємно це чути, бо я у них вкладую усю душу і дуже стараюся, щоб вони були дійсно живими. 
  І ця робота — моя велика подяка місту Харкову за те, що він мені став другим домом. 
  Вас також зі святами!