PandaDora
Аніме
16+
Джен
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пн, 12/05/2022 - 22:11
пн, 04/08/2024 - 18:07
327 хвилин, 24 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Як би відреагували хлопці на певні дії своєї дівчини? Особливо, якщо ця дівчина Т/І.

Т/І - Твоє Ім’я

Робота раніше публікувалась на рос.ресурсі, але я покинула дану платформу і забрала звідти всі свої роботи. Зараз я їх перекладаю і публікую для українського читача.

Ваш перший поцілунок

Гаара

Гаара був далеко не дурним хлопцем, звісно, якщо це не стосувалося теми почуттів і кохання. Напевно, це була та тема, на якій колишній джинчуріки розбирався дуже погано, а якщо бути точнішим, то зовсім ніяк.

Коли Т/І не звикла до уваги, подарунків і компліментів (Шіно Абураме, Ізуна Учіха, Тобірама Сенджу, Канкуро но Собаку, Шісуі Учіха, Сасорі Акасуна, Хідан)

Коли він порівнює Т/І з квіткою (Шино Абураме, Ізуна Учіха, Тобірама Сенджу, Канкуро но Собаку, Шісуї Учіха, Сасорі Акасуна, Хідан) 

Коли ви у звичайному 21 сторіччі 

Гаара

Бути директором величезної компанії і спати по 3-4 години для хлопця у віці 19 років, було не просто. Але так жив Собаку но Гаара і йому подобалося те, чим він займається, нехай це і було неймовірно складно.

Коли Т/І без емоційна та холодна, але він побачив її сльози (Шіно Абураме, Ізуна Учіха, Тобірама Сенджу, Канкуро но Собаку, Шісуі Учіха, Сасорі Акасуна, Хідан)

Т/І – Твоє Ім’я

Гаара

Через роль Казекаге, Гаара з’являвся вдома дуже пізно, тому він уже звик бачити свою наречену у кріслі та з книгою в руках. І скільки б він не просив її лягати без нього, вона все одно на нього чекала і засинала в кріслі, піддавшись спокусливій дрімоті.
Але сьогоднішня ніч здивувала колишнього джинчуурікі. Він уже очікував побачити давно знайому картину, коли увійде до вітальні, але його серце на мить зупинилося, коли замість цього, він побачив нерухоме тіло Т/І на підлозі. Дівчина ніби не дихала, а в голову Гаари закралися страшні думки. Швидко взявши себе в руки, він підлетів до нареченої.
З його губ злетіло зітхання, коли він зрозумів, що Т/І просто загралася з маленьким фенеком і заснула з ним на підлозі.
На данний момент, хлопця навіть не цікавило, звідки у їхньому домі фенек. Він уже звик до різних тварин, які з’являлися в його будинку після того, як він почав жити разом із Т/І.
Підхопивши легке тіло дівчини, він попрямував до спальні. До сходу сонця залишилося 3 години, можна трохи поспати.

Наруто

Хлопець давно знав, що Т/І незвичайна дівчина. Її любили як люди, так і тварини, а вона всім відповідала добротою та розумінням. Але хто б міг подумати, що така на вигляд тендітна дівчина (хай і джонін) зможе приручити навіть хвостатих звірів. Нехай вони й не хотіли цього визнавати, але Т/І змогла розтопити кригу їхніх великих сердець, і тепер, досить часто, спілкувалася з ними через Наруто. Найбільше дивувало те, що всі вони назвали їй свої імена і беззастережно довіряли.
Т/І явно незвичайна дівчина.
Але й Наруто незвичайний хлопець.

Саске

Саске прокинувся від гучного крику. Він швидко розплющив очі, які вже були червоними і взявши до рук катану, яка завжди була біля нього, приготувався відбивати напад. Але замість ворогів він побачив, як у ванну залітає Т/І і швидко замикає за собою двері. Всі питання зникли, варто було йому тільки побачити невелику змійку, яку він учора відправив на розвідку. Проблема в тому, що Т/І дуже боялася змій, хоча холоднокровні дуже любили її і ніколи спеціально не лякали. Навіть намагалися з нею потоваришувати, після того як вона та Саске почали зустрічатися. Але нажаль, у них нічого не виходило, офідіофобія не хотіла нікуди зникати. Та й Орочімару колись посилив цей страх. Тяжко зітхнувши, він глянув на змійку.

— Пробачте, я не хотів лякати вашу наречену, — прошипіла змійка і по нозі поповзла до Саски на плече.

— Чи вдалося щось дізнатися? — хлопець як завжди любив стислість. Тільки з Т/І він був більш балакучий.
Як тільки змія передала йому всю інформацію, вона пішла. Ще раз зітхнувши, Учіха підійшов до дверей у ванну кімнату.

— Він пішов, — сказав хлопець постукаючи у двері. За кілька хвилин почулось клацання і двері відчинилися. З ванної виглянула бліда дівчина. Вона й у звичайному стані була досить блідою, але після зустрічі із призовом Саске, виглядала майже як привид.
І це одна з найсильніших джонінів, яка вбила багато людей. Хмикнувши на свої думки, він розвів руки, запрошуючи дівчину в обійми. Т/І швидко обняла його і уткнулася носом у ключицю.

— А ти ж їм подобаєшся, — прошепотів хлопець, погладжуючи дівчину по волоссю.

—Нехай вони своє «подобаєшся» тримають при собі,— мило пробурчала дівчина.

 

Ітачі

Від заповнення чергових документів хлопця відволік веселий сміх його дівчини, який долинав із кухні. Він відірвав очі від рядків з купою подвійних слів і каверз. Протерши очі, він підвівся. Хотілося трохи розслабитися, а спілкування з Т/І підходило для цього найкраще.
Варто було йому тільки підійти до проходу на кухню, як він побачив цікаву картину. Т/І оточувало безліч його ворон, які ластилися до неї не гірше за кішок. Незважаючи на те, що ворони були досить свавільними і не часто дозволяли чіпати своє пір’я (оскільки стирається спеціальна речовина, яка захищає пір’я), але дівчину вони любили всією душею. І були дуже раді, коли вона починала їх гладити. Ще їм подобалося, коли вона їх годувала і грала з ними, хоча іграми це важко було назвати.
На обличчі хлопця з’явилася легка усмішка, коли він побачив, як один із воронів заліз на голову дівчини і вмостився там. Інші ворони намагалися отримати якнайбільше ласки і лізли під ніжні пальці дівчини.
Ітачі підійшов до дівчини і ніжно обійняв її за талію. Ворон, який сидів на голові відразу звідти злетів, а решта так і продовжувала вимагати ласки від дівчини. Т/І відкинула голову на плече хлопця і трохи повернувши голову провела носом по його підборіддю.

— Вони у тебе такі гарні, — мило посміхаючись сказала дівчина. — Як і ти, – може хтось і образився б на таке порівняння. Але Учіха чудово знав, що Т/І справді вважала воронів дуже гарними птахами, яких любила навіть більше, ніж людей. І якщо вона говорила, що Ітачі так само гарний, як і ворон, значить вона і справді вважала його дуже гарним.

— Їм уже час йти, — м’яко натякнув хлопець і подивився на своїх призовних тварин. Вони зникли, не забувши скривджено каркнути на прощання.

— Я приготувала обід, — тихо прошепотіла дівчина і легко поцілувала хлопця в підборіддя. — Будемо їсти?

– Звісно.

Шікамару

Хлопець розліпив свинцеві повіки та глянув на вечірнє небо. Йому дуже подобалося так проводити час, коли ніхто його не чіпає. Повернувши голову, він наткнувся поглядом на умиротворене обличчя Т/І. Вона спала на боці, поклавши одну руку на груди Шікамару. Ця дівчина була неймовірною. Вона могла днями не з’являтися вдома, займаючись усім потроху, іноді здавалося, що без її втручання в Коносі нічого не відбувається, вона завжди вміла знайти пригоди. Але так само швидко вона і вибиралася з них переможницею. У Т/І був високий рівень інтелекту, тому вона могла знайти вихід із будь-якої ситуації.
Але найбільше Шікамару подобалося, коли його дівчина була такою умиротвореною. Таке траплялося не дуже часто, але іноді й вона була не проти полінуватися і днями валятися в ліжку, обійнявши хлопця.
Від думок хлопця відвернуло тихе мурчання. Опустивши погляд трохи нижче, він помітив, що біля ніг дівчини, скрутившись калачиком, спав головний біль усіх генінів. Останнім часом Тора була частим гостем у будинку Нара. Кішці подобалася Т/І, тому вона воліла ховатися від переслідувачів тут. Та й дівчині вона дуже подобалася. Т/І любила ввечері гладити її щерсть і спостерігати за тим, як сідає сонце.
За думками про дівчину Шікамару не помітив, як сам заснув.

Кіба

Черговий ранок у клані Інузука почався з того, що більша половина клану не могла ніде знайти своїх чотирилапих друзів. А всі винуватці оточили молоду дівчину і тепер з цікавістю слухали її історії, які вона так майстерно розповідала.
Нехай Т/І тільки нещодавно увійшла до клану Інузукі, але всі нінкени її полюбили як рідну і досить часто утікали до неї. Собакам подобалася енергетика, яку випромінювала дівчина. Вона могла знайти підхід до кожної собаки і дуже любила розповідати історії, які сама й вигадує.

Т/І любила проводити час у компанії нінкенів. Всі вони були для неї найкращими друзями, яким вона могла спокійно довіритись. Її погляд зачепився за хлопця, який вийшов у садок біля будинку. Вона помітила, як він важко зітхає і помахала йому рукою.
Спочатку вони з Кібою не могли порозумітися. Т/І любила Акамару, але не могла нормально спілкуватися з його партнером. Тільки після спільної місії вони змогли  поговорити і зрозуміти, що вони мають більше спільного, ніж здається. І ось майже місяць вони живуть разом. І весь цей час їхній будинок наповнений веселим гавкотом та різними історіями.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики