YayaTyts
Оріджинали
12+
Джен
Варвара, лукавий
Міні
Від першої особи
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 11/23/2022 - 16:56
вт, 12/26/2023 - 19:57
21 хвилина, 50 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

“Жодне рогате парнокопитне мене не торкнеться своїми волохатими ручищами! Чи відправиться вслід за козлом балеарським!” — колись сказала я. Правду говорять, що не треба зарікатись.

Теґи
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  silver.sins

  Як я обожнюю твори на подібну тематику; та, все пов’язане з потойбічного світу  -  моя залежність, а отже й гріх, та мова не про це. Мова про Вашу навдивовижу, здавалося б «брудну» історію, утім - мораль та чесноти таки взяли верх над ними: відьмами, чортами та іншими не од світу сього. Якщо на те Ваша ласка, хочу зауважити, що в окремі миті мені чітко пригадувалися сцени з книги Шкляра «Кров кажана» - це, між іншим, тако Вам ще один плюсик до карми! А Ваш стиль ізнов не підвів: події набувають такої сили, що за ними ледь встигаєш, та водночас..завдяки атмосфері залишається кожна деталь. Я немов ковтнула той заборонений трунок, бо не така сильна як Варвара. А фінал? Оплески! Це, без перебільшення, дійсно було неочікувано. Як завше (у мене заведено) зичу Вам натхнення на нові історії. Бережіть себе💚 І дякую за Вашу працю

  YayaTyts

  Вау, які ж у вас гарні відгуки)

  Теж люблю потойбічну тематику чи ж просто надприродне, тому Шкляра візьму на замітку!

  P.S.: фінал — то жирнючий спойлер до незавершеного максі, що лежить і чекає свого часу.

  P.Р.S.: хочеться просто скопіювати та мати й собі таку традицію лишати ці чудові, такі приємні автору побажання. Дякую, що читаєте!

  kaprisiya

  у мене не така велика вибірка та ознайомлення, але це той випадок, де мені сходу здалося, що ваш стиль буквально створений для подібних історій та жанру! все вийшло в дусі якої старої, гуморної та не зовсім дитячої казки, й це дуже круто. мені дуже подобається, як описи усіляких звичаїв та розваг нечисті, яку часто подають як щось возвеличене та загадкове, потихеньку падає до чогось дуже приземленого та брудного. дуже добре вловлена атмосфера цього загального божевілля, мені сподобалося!

  вчергове оцінила ваш стиль: події наче й описуються дуже швидко та без довгих ліричних відступів, проте все одно постають в уяві дуже чітко та яскраво, а тема, ідея та атмосфера прямо наддобре розкриті для такого маленького обсягу.

  дякую за роботу!

  YayaTyts

  Варвара для мене перша донька, як для авторки, тому щоразу як хвалять гарну подачу радію за двох! Загалом зрозуміла, що то моє — легко, не закручено, а як є подавати історію, головне щоб самій цікаво було писати)

  Дякую за приділену увагу та гарні слова!