Wsiaka
Реві Ен
Книги
16+
Слеш
Міді
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 11/20/2022 - 14:33
сб, 03/30/2024 - 22:02
247 хвилин, 3 секунди
9
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
1
2
Навіґація

 

 Драко смикнувся, перевертаючись та опиняючись обличчям до того, хто його тримав…

Це сон, точно сон.

Бо поруч, замотаний у ковдру, сонний, зі скуйовдженим волоссям, лежав Гаррі довбаний Поттер. 

 

Розділ 2

Будильник задзвонив якось занадто різко. Драко не зміг нічого намацати поруч. І коли він вже зібрався вилаятись на довбаний ранок та скотитися на підлогу для своїх щоденних вправ, у кімнаті зашуміло, і щось мокре лизнуло його щоку.

Розділ 3

Драко роз’явився у провулку і, не відчуваючи холоду, рвонув у магазин маґлівських дрібниць. Вулиці були пусті, за винятком рідких перехожих, які ще не добігли до гостей. В цей час більшість людей були разом із сім’ями та родичами, обмінювалися подарунками й куштували святкові страви.

Розділ 4

Він завжди вважав, що про це можна тільки мовчати. Та коли слова вилетіли назовні, очі навпроти загорілись щасливо, ніби хтось всередині увімкнув світло, і коли Гаррі затягнув його у поривчастий поцілунок, Драко відчув себе правильно. У правильному місці. У правильній ролі.

  Примітки
  ретеллінґ прекрасної різдвяної історії, якій хочеться дати нове життя
  Вподобайка
  23
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Metelia

  Неймовірно тепла і затишна історія))) Як на мене, то Драко трохи замало постраждав, але це ж Різдво як не крути 😅 

  Сцена, де Драко вперше за довгий час бачить Гаррі - безцінна 💘 Тут варто подякувати тому доктору Кнаттові. Інколи кидати все і їхати до колишніх - не така вже і погана ідея) Надіюсь, в нього там теж все гладко.

  Діти так взагалі поцілили в саме серденько 😍 

  Wsiaka

  Я написала щось, що вийшло затишним — ура🥳 Дякую за ваші емоції ❤️

  Драко справді тут пощастило, що все пройшло експерессом)) Можна було б познущатися, але хай вже на свята усе закінчиться добре. Про дітей ніколи не писала, приємно, що ця лінія вам зайшла 🥰

  Shiverity

  Якщо чесно, мій перший фанфік українською. Це було для мене щось нове, хоча художню літературу читаю частенько, проте фанфіки, за відсутністю альтернативи, завжди читались російською.. Дякую, авторе, що моє знайомство почалось з цього надзвичайного твору! Чуттєво, сильно, щемливо, кожне слово в саме серденько. І від того, що все це рідною мовою, здається якось ближче і серйозніше. Я дуже чекатиму нових творів, щиро бажаю вам натхнення, а цьому сайту процвітання і популярності.