аня обходисвітка
Інше
16+
Фем-слеш
Драбл
Як оріджинал
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Оленці зміючці, її фанфіку «Лист» та всьому укррайту

Деталі: Фанфік за мотивами фанфіку
Немає схованих позначок
вт, 10/25/2022 - 22:14
сб, 02/11/2023 - 23:14
62 хвилини, 45 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

В Укрпошти є один борг, малесенький такий. До кінця цього вечора після невдалої спроби сексу по телефону і дуже невдалого звичайного сексу їх стане на один більше. 

  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Valse_melancoli

  Дуже сподобалася ця робота! Просто неймовірно добре передано всі емоції персонажок, під час прочитання ти ніби сама це все проживаєш і відчуваєш те саме роздратування, ніяковість чи розчарування як і гг. Також хотіла б відмітити що персонажки вийшли дуже живими і за ними цікаво спостерігали. Дуже насмішив момент з Водафоном і Лайфом, аж відчула їх обурення пхпх. Дякую вам за вашу працю і з нетерпінням очікую на ваші нові твори!

  gwenliansnake

  Я ТУТ!!!
  БОЖЕЧКО, це такий чудовий фанфік, що я сиділа й думала, що моя мармиза от-от трісне від усмішки! Передати дівчат настільки живими, настільки знайомими й близькими, це ж треба мати неабиякий хист! Все так життєво від зніяковілості, то жартів сороміцьких, від калідору й до супчика! А сексі-кактус, ту то взагалі, треба терміново собі той кактус.
  Згадка про Рошен, про Сільпо, про Лайф з Водафоном (це шо про них тре писать також), момент з горнятком, холодні руки - з таких деталей складається мальовнича картина, естетика якої вражає. А як гаряче, і байдуже, що нічого не вийшло, я встигла погріти рученята над спекотними описами! Тема війни, гумор, романтика, реалістичні описи без води і без ідеалізації - це ще не все, заради чого треба читати обов’язково цю роботу. Хто ще вагається, хто читає спочатку відгуки: ШВИДЕНЬКО ПРОЧИТАЛИ, АВТОРКА - СОНЕЧКО, ГІПЕР ТАЛАНОВИТЕ СОНЕЧКО

  Моя мармиза тріснула майже, тож, я писала відгук через п’ять хвилин опісля читання. ХОЧУ ШЕ. Я все сказала.

  аня обходисвітка

  Почуваюсь геть збентеженою тепер, от що ти робиш :“D. Насправді могло вийти набагато краще бо планувався першочергово взагалі інший сюжет, але вже що вийшло… Момент з Водафоном і Лайфом мені теж насправді до вподоби, бо хаотік Нова Пошта така хаотік прям бррр :“D 

  Дякую, що робиш мій вечір кращим, киць ❤️ і в цілому твої відгуки дуже надихають, ти б знала як я сильно їх люблю