Cori Monoky
Серіали
18+
Слеш
Міні
PWP
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 10/11/2022 - 23:29
вт, 10/11/2022 - 23:36
57 хвилин, 44 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Хотілося написати щось сексі про улюблених веньчжоу. Планувалося як секс в клубі, але вийшло дещо інше, але все ще порно.

Дешеве пійло обпікало горло. Чжоу Цзишу покрутив мутний стакан в руці та вирішив на сьогодні зупинитися — ще чарка і він почне блювати прямо тут, за барною стійкою. 

Годину назад він попрощався з п’яним Цзін Бейюанем. Як попрощався, поклав бездиханне тіло на сидіння автомобіля У Сі. Той настирно пропонував відвести Цзишу додому, натякаючи що його стан не краще за пасажира. Цзишу був справжнім джентльменом і знав, що в У Сі є не більше півгодини на дорогу додому, перш ніж його хлопець обблює салон. А якщо поспішити у  Бейюаня є шанс отримати крапельницю та промивання шлунку до появи симптомів отруєння алкоголем. Цзишу посміхнувся — у співмешканні з лікарем були неабиякі переваги.

У Сі прослідкував, щоб він викликав таксі додому, але значна частка алкоголю в крові кричала: “Нажерися ще, пий поки не впадеш”. Цзишу вискочив з авто  в декількох кварталах від своїх апартаментів та пошкандибав в сторону жахливого бару “План С”. Його власник тверезо оцінював рівень закладу і дав чесну назву. Це було місце куди зазвичай приходили не в першу, і не в другу чергу. Все ж було декілька причин, чому він був саме тут. 

Перше, що було хорошого в цьому барі — відсутність дрес-коду, сюди приходили в такому вигляді, в якому б не пустили напевно в жодне з тих місць, куди любили ходити Хелянь Ї та Бейюань. А по-друге, він був тут бувальцем і міг не бентежитися про власний гаманець. Бармен не один раз рятував від крадіїв. Контингент тут був відповідний: п’яниці, студенти, що не мали грошей, самотні матусі чиї джиґу́ни сиділи у в’язницях, час від часу сюди заглядали дешеві повії після складних “клієнтів”.

Цзишу окинув поглядом відвідувачів і подавився слиною. Біля столика, в кутку, сидів чоловік в багряному мов кіновар костюмі. Його довге висвітлене волосся пасмами спадало на виразне обличчя. І навіть під жахливим неоновим освітленням, було помітно, що його губи такі само червоні як і вбрання. Він крутив металеву запальничку, з підозрою поглядаючи на напів випиту пляшку Jim Beam з яблуком. Обізнаний в місцевих порядках Цзишу, не виключав що справжньою була тільки пляшка від бренді.

Не промайнуло і п’яти хвилин відвідувачу в червоному принесли коктель. Він замахав руками навхрест, відмовляючись від напою. Напевно вирішив, що на барі переплутали замовлення. Спантеличений офіціант підійшов до адміністратора, та вказала рукою на компанію дівчат–студенток в коротких суконьках. Персоналу довелося віднести алкоголь до столика ще разі та  показати  на дівочий стіл. Чоловік не прийняв гостинец.

Незабаром, до нього підійшла одна із дівчат студенток з напоями: своїм і тим що носили туди сюди. Вона щось сказала і чоловік відповів їй “Ні”, так голосно, що було чути половині бару. Друге питання викликало  сміх і так само гучну відповідь:

— Юна пані, чи схожий я на чоловіка якому подобаються жінки? 

Ця юна пані застигла на декілька секунд, і з почуттям власної гідності повернулася до подруг.

“Це вже четверта”

“А?” Цзишу подивився зі здивуванням на бармена.

“Я кажу, це вже четверта дівчина підійшла познайомитися з тим чоловіком на якого ти задивляєшся, Цзишу”.

Чжоу Цзишу засунув руку в кишеню і посміхнувся удачі — цигарки лежали там. Чоловік дістав їх, замість звичного Parliament в його руці опинилося Sobranie Cocktail. Напевно він забрав випадково чужі зі столу, коли до Бейюаня вкотре підійшли познайомитися. Чжоу Цзишу весело засміявся, ніби доля і справді була сьогодні на його стороні. Він рукою показав бармену, щоб записав на його рахунок та похитуючись пішов у глибину бару. Залишалося сподіватися, що виглядав він не геть жахливо. І його не відшиють одразу.

Чжоу Цзишу поклав пачку перед чоловіком. Той підняв голову. Цзишу зміг вимовити подумки тільки “їбать”. Окрім помади, що зблизька виявилися не такою яскравою, на лисячі очі була нанесена червона підводка, і напевно ще багато чого, що було не помітно в сутінках.

“Я вже двадцять хвилин чекаю, коли ти наберешся сміливості”

“Чого сам в такому випадку не підійшов?»

“Не виношу нерішучих чоловіків”

“А сам то ненаважився ”.

“Хто сказав що мої стандарти розповсюджуються на себе”

Цзишу не любив цигарки зі смаком, але витягнув одну з паперового портсигара, взяв у рота та нахилився до руки з запальничкою. Чоловік навпроти сковтнув і тричі не влучив по кресалу. Вираз обличчя Цзишу з кожною невдалою спробою ставав хижішим. Він поморщився, як виявилося, цигарки не мали ароматизаторів, смак все ж був посереднім.

Чоловік навпроти весело засміявся, помітивши зміну виразу обличчя, але взяв одну та підтягнувшись до Цзишу підпалив від його вогню. 

«У мене є нормальні в машині поруч» промовив чоловік гасячи цигарку у вульгарно рожевому папері  з позолоченим фільтром об стіл.

“У мене є сигари вдома у двох кварталах звідси” Цзишу кинув свою у келих з коктейлем принесений дівчиною, що хотіла познайомитися.

“Це набагато краще ніж палити в туалеті дешевого бару”.

“І  не зіпсуєш костюм за п’ять тисяч доларів повзаючи на колінах … в пошуках запальнички”.

“Як же звуть цього пана, що так піклується про мій одяг”.

“Чжоу Сюй”, Чжоу Цзишу так до кінця і не збагнув, чому не назвав справжнє ім’я.

“Вень Кесін”. Чоловік дістав з кишені зім’яту купюру і кинув її на стіл. ”Веди мене, А-Сюй»

“Як скажеш, Лао Вень” Цзишу взяв його під руку та повів до виходу, в спину їм заграла “Take me to church”, у власника однозначно було почуття гумору. Цзишу обернувся і махнув нахабному бармену.

Як тільки за ними зачинилися двері Кесін притиснув Цзишу всім тілом до стіни. Різниця в їх зрості не була більше кількох сантиметрів. Але Кесін встав навшпиньки, а у Цзишу підкосило коліна, тому Вень здавався дужчим і міг навалитися грудьми та  прошепотіти на вухо “Що чоловік з такими лопатками-метеликами шукав в цьому жахливо місці?”

“А що тут робить чоловік чиї процедури з догляду за волоссям коштують як половина виторгу цього бару за вечір”, Цзишу намотав пасмо на руку і притягнув лице чоловіка до свого рота. Вони розділили декілька подихів на двох і як звірі накинулися один на одного. Цілувався Кесін, як і очікувалося: жадібно і палко. Піддражнював чужого язика своїм, прикусував губи, смачно причмокував та облапував руками все до чого міг дотягнутися. Від такої навали у Цзишу перебилося дихання, в голові запаморичолося. 

Чжоу відштовхнув Кесіна, пробурмотів “Вибач” і кинувся до сміттєвих баків. Його почало вивертати. Вень побіг за ним. Він обережно прибрав волосся з чола і підхопив тіло рятуючи від падіння у смітник.

—  Мене так з коледжу не полоскало. - осіпло промовив Цзишу.

— Тримай, - Кесін протягнув шовкову хустинку з нагрудної кишені. Нею Цзишу витер обличчя 

— Відчуваю себе Енн Гетевей.

— Я ще не такий старий щоб бути “стажером” Робертом де Ніро. Але чому б не побути джентльменом.

Вони посміхаючись подивилися один одному у вічі. 

— Нікуди не йди, я зараз принесу води. - Кесін зник за дверима бару. Чжоу Цзишу від обурення схопився за голову. От і все, не варто було стільки пити, тепер вони миленько розійдуться і ні про яке продовження мова не йтиме.

Кесін повернувся за кілька хвилин і допоміг вмитися, Цзишу прополоскав рота. Вода стікала з шиї і намочила верх сорочки, він принюхавсяі і відчув запах блюватиння. Чоловік важко зітхнув і почав знімати верх. Свій блакитний піджак віддав Кесіну, а сорочку стягнув через горло, вдало, що вона була на ґудзиках а не на запанках, та кинув її у смітник.

Кесін із захватом оглянув чужий торс — талія була тонша ніж можна було мріяти. Він розправив рукава піджака, допомогаючи вдягнутися та лизнув вологу шию ”Веди мене, А-Сюй».

Кесін всю дорогу поривався то залізти під одяг, то наставити засмоктів то затягнути у підворіття і відсмоктати. На півдорозі Цзишу не витримав, стягнув з себе ремінь, зв’язав руки Кесіну: “Це для того щоб ми дійшли до сходу сонця”. Випадкові перехожі відверталися роблячи вигляд, що нічого не помітили.

Вже в квартирі Цзишу потягнув Кесіна в спальню та прив’язав до дверей.

— Що ти робиш?

— Це ненадовго. Не люблю секс в душі, а мені требе помитися.

— А як же я?- Кесін захникав.

— Підеш після мене. 

Цзишу вийшов через декілька хвилин в рушнику — навряд чи соромився, скоріше хотів подражнити лисицю, що сиділа зараз на повідку біля спальні. 

Кесін подивився на нього голодними очима. Цзишу підійшов, провів по волоссю та натиснув на плечі. Довжини ременю вистачало, щоб без перешкод спуститися на коліна. Кесін покірно виконав наказ та зубами стягнув тканину з чоловіка. Збуджений член блищав від води, що не була витерта. Вень підвів погляд: на вустах коханця сяяла зарозуміла посмішка. Кесін лащився об руку. У Цзишу губи ростягнулися ще ширше, а пальці опинилися у роті. Вень засмоктав їх якомога глибше і з усієї сили вкусив за руку.

— Ти що собака?- кров з зап’ястка глухо капала на ноги Кесіна 

— Якщо прив’язуєш когось, то очікуй на відповідь. - Кесін все ще стояв на колінах, його штани спереду були наскрізь мокрі від передеякулята та крові. Цзишу обперся об стіну та почав зализувати рану. Він з розчоруванням глянув на свій опалий пеніс та натиснув стопою на пах Кесіна. 

— Гей це не дуже приємно!

—Щось ти занадто загрався, а нам ще продовжувати. - Цзишу нахилився, щоб розмазати контури нафарбованих губ, —  А це якась стійка помада?

— Майже, тінт. Це пігмент.

— Виглядає прикольно, але

—Ти з тих чоловіків, хто любить бачити сліди від помади на власному члені?

— Ні, до того як побачив твої губи ніколи про таке не думав.

— І що ж такого особливого в моїх губах?

— Це звучатиме паршиво, але твій рот виглядає таким вміским, а губи такі тугі і повні.

— Звучить і справді паршиво, але хай це будуть п’яні розмови.

— Ми і є п’яні.- Цзишу вправно розв’язав ремінь однією рукою та  порозстібував усі ґудзики та застібки. - Як закінчиш приходь в спальню, а поки я займуся раною.

Чоловік заліпив руку міцним пластиром та перев’язався, на щастя в нього був досвід надання медичної допомоги. Цзишу розстелив ліжко та скинув ковдру, йому здалося що далі буде достатньо гаряче щоб ще і вкриватися. В ящику з ліками він дістав лубрикант та презервативи. Після того, як чоловік почав працювати за нормальним графіком та став знову тусити з Бейюанем, в нього з’явився час на щось подібне до особистого життя. Чжоу Цзишу ліг на ліжко, поклав вкушену руку під голову та здоровою повільно відтягував мошонку, інколи потираючи основу пенісу під нею.

— А-Сюй почав без мене.

— Я вже думав йти тебе шукати.

Вень Кесін зайшов в кімнату, залишивши двері відчиненими, щоб проникало світло з коридору. Він підійшов до узголі́в’я та поцілував поранену руку: “Дуже болить?”.

— Ні. Але не роби так більше.

— Добре.- Кесін з занадто серйозним обличчям приклав лоба до місця поцілунку. Его сріблясте волосся впало на очі. Цзишу посміхнувся та прибрав його за вухо. Він ніжно доторкнувся великим пальцем під мочкою вуха та поклавши руку на шию м’яко пригорнув до себе. Кесін став колінами на край ліжка та обережно поцілував. Робив він це з язиком, але так ввічливо ніби поцілунок мав належати юній дівчині на першому побаченні, а не чоловіку з яким ледь не трахався в барі. Цзишу затамував сльози, щось було в цих пестощах знайоме.

— Лао Вень, не стримуй себе. 

Кесін видихнув з полегшенням,  опустився до ніг Цзишу та взяв до рота. Він чергував один глибокий і три короткі рухи головою, гучно прицмокуючи голівку. Губи виявилися саме такими як і уявляв Цзишу: тугими та пухкими одночасно.

— Кесін, змазка на ліжку,- Цзишу відчув як Кесін посміхнувся. Вень потягнувся за флакончиком і хриплим голосом промовив кудись в живіт “Мій А-Сюй такий нетерплячий”.

Кесін розтер трохи лубриканту і почав обережно великим пальцем погладжувати отвір: він був м’який і вологий від води. Кесін радісно пискнув. Він, звісно, не сумнівався, що Цзишу досвідчений коханець, але все ж було приємно знати, що то трохи підготувався. Чоловік прибрав палець і нахилився понюхати. Від запаху мускусу і мила рот наповнився слиною, якби не таке сильне збудження він би з задоволенням вилизав Цзишу. Кесін, хоч і виглядав легковажним, зазвичай довго придивлявся до чоловіків перед тим як вступити з ними в близькість. 

— Ще і винюхуєш. Точно собака.

— Тоді ти лінивець, лежи та насолоджуйся.- Кесін почав обережно вставляти пальця. Той увійшов легко, як по маслу. Чоловік під ним декілька разів здригнувся.

— Ай ти шкрябаєш, - Цзишу підскочив та схопив праву руку Кесіна. Він повідкусував пазурі та виплюнув їх на підлогу. Потім обвів язиком кожен нігтик, перевіряючи чи не гострий. “Можеш продовжувати”, - Цзишу ліг назад та підтягнув коліна до грудей та поклав стопи на ліжко.

— Балет? - Кесін сковтнув і відчув дивну заздрість до самого себе. Тремтячою рукою повернув пальця в середину.

— Спортивна гімнастика в дитинстві, а потім підтримував форму. 

Тепер Цзишу ніщо не заважало насолоджувався. Кесін без зусіль додав ще два пальці та зігнув їх, по тілу Цзишу пройшов спазм. Коли Вень помітив, що може без зусиль розтягнути отвір до ширини свого члена — прибрав кінцівку. Зваблива рожева порожнеча пульсувала то відкриваючись, то закриваючись. Кесін не втримався і заповнив її одним рухом. Цзишу протяжно застогнав та закусив губи, вигнувшись  у спині. Тіло Цзишу здригалось від кожного поштовху. Його слизький член бився об низ живота. Міцне на вигляд ліжко почало рухатися до вікна. 

— Давай не так швидко, а то боюся, що мене ухитає.- Кесін сповільнився, але напруження з обличчя Цзишу не зникло. — Може мінет?

— Ні, спробуймо інакше. - Після цих слів Цзишу обійняв Кесіна за сідниці ногами, перекинув через бік та опинився зверху.

— Ще і вільна боротьба. Несподівано - Цзишу відчув як в середині нього смикнувся член. 

— Водіїв не закачує, тому давай я буду керувати процесом.- Чжоу повільно розхитувався, змінюючи кут та вигин спини. Коли він підібрав ідеальну позицію, то почав збільшувати швидкість, намагаючись не колотити по яйцях партнера. Кесін поклав руки на талію і стиснув її, охопивши  пальцями.

— А-Сюй,  мене так надовго не вистачить.

— Можепо повторити. Хіба тобі вистачить одного разу? 

— З тобою і тисячі не вистачить.

Кесін почав рухатися у відповідь стегнами та натягувати на себе чоловіка руками. Цзишу відчув наближення оргазму партнера і почав зжимати задній прохід кожного разу коли член Веня був повністю в ньому. Кесін закричав і кінчив сімома фрикціями. Він міцно притиснув Цзишу до себе. Його ще твердий член вийшов з тіла. Цзишу відчув занадто гарячу вологу між ніг. Вираз його обличчя зі збентеження змінився на гнів. Кесін цього не помітив перебуваючи у нірвані. Але був жорстоко повернутий до реальності ударом в щелепу.

— Якого чорта?

— Це я маю казати!

— Ти про що?- обидва чоловіки підскочили з постілі

— Якого ти не вдягнув презерватив?

— Вибач, не знаю як міг не вдягнути.

— В тебе є якісь захворювання?

— Я чистий, і питати про СНІД треба було коли я вкусив тебе.

— Ще одне таке слово і я виставлю тебе за двері. - Кесін дістав смартфон і показав Medical ID. Цзишу підняв телефон зі столу і передав Веню, показуючи аналогічний додаток.

— Ми мали зробити це ще в барі.

— Так, а тепер митися.- Цзишу дістав чисті простирадла та свіжі рушники.

— Ти ж ще не кінчів!

— Проте ти кінчив в мене.

— Дозволь тобі допомогти.- Кесін підхопив під Цзишу під піхви.

Чоловіки запалили світло в ванній кімнаті. Нарешті вони могли детально роздивитися один одного. Чжоу Цзишу стояв з розставленими ногами та спермою між сідниць, через пов’язку просочилася кров, талія була суцільним синцем. Він дістав коробку з одноразовими речами (зубними щітками, гребінцями, бритвами, кремами) брендованими готелями різних країн світу.

— Ти багато подорожуєш?

— Раніше їздив у відрядження і назбирав цю колекцію.

Кесін виглядав не дуже, його щока розпухла, губи потріскалися, стійка косметика потекла. Він знайшов щось схоже на змивалку для макіяжу в скрині одноразових скарбів. Виявилися не поганою, напевно щось із дорогого європейського готелю — етикетка була французькою.

Цзишу на панелі встановив високу температуру для води та зайшов у душову кабіну. Кесін заскочив за ним, встав на коліна і почав мити Цзишу зсередини.

— Лао Вень, що ти робиш?

— Залишаюся джентльменом до кінця.- На цих словах він підставив рот під струмені води та залишив один палець в задньому проході. Кесін нахилився до паху і взяв глибоко в горлянку. Зазвичай він волів не робити так, бо вважав, що виглядає не естетично зі сльозами та шмарклями на обличчі. Але у воді це було не помітно. Вибілене волосся прилипло до плечей і нагадувало шовкову тканину. Цзишу не міг визначитися на кого більше схожий чоловік у його ніг: на примару чи на наречену. Ні це причастя, Кесін так натхненно і самовіддано робив мінет, ніби молився римським культам з їхньою любов’ю до фалічних символів. Від усвідомлення цього (та дуже довгої прелюдії, що почалася в барі) Цзишу кінчив Кесіну глибоко у горло. 


Прокинувся Чжоу Цзишу, через шум зливи на вулиці. Він неохоче встав з ліжка і пішов зачиняти вікно на кухні. Замість дощу на його плиті щось смажилося. Вень Кесін у фартусі поверх рожевих брюк та м’ятної сорочки з засуканими рукавами нарізав помідори.

— Доброго ранку, Чжоу Цзишу.– Кесін поставив на стіл сніданок у західному стилі: яєшню з беконом, тости з крем-сиром, каву та шоколадне печіво.

— І тобі доброго ранку. Ого і всіх ти випадкових коханців так бавиш?

— Ні тільки тебе.

— Трахали наче мене, а як зразкова дружина поводиш себе ти.

— Спираючись на те що я побачив у твоєму холодильнику на сніданок від тебе я не розраховував.

— Ми б замовили щось або сходити кудись. – Цзишу вказав на одяг Кесіна.

— Мені помічниця привезла. Не міг же я в окровленому вбранні їхати додому. До речі приїжджав твій друг.

— Бейюань?

— Наче його він назвався інакше. Він залишив тобі ліки проти похмілля.

— Значить У Сі.

— Він хвилювався про тебе, наказав нагодувати тебе сніданком.

— Точно У Сі. – Цзишу посміхнувся і запив тост кавою. 

 

    Вподобайка
    6
    Ставлення автора до критики