krinjina
Книги
12+
Слеш
Драбл
Hurt/Comfort, Флаф
Укрреал, Частковий ООС
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 10/08/2022 - 16:57
чт, 12/01/2022 - 14:28
16 хвилин, 15 секунд
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Іноді, Дзян Чен сприймає жарти надто серйозно, і стає закоханим дурником.

Дзян Чен відпочивав, дивлячись фільм і гортаючи стрічку твіттера. І навіщо Хвайсан тільки змусив його там зареєструватися? Сам свого профілю не дав і просив не шукати. Дивно, але гаразд. Дзян Чен стежить лише за новинами та людьми, яких порадив особисто Нє Хвайсан. Йому вони здаються дивними та нецікавими, більше цікавлять невеликі треди про наукові дослідження. Але все одно наполегливо читає кожне повідомлення.

 Ось йому попався твіт про готування, ось хтось скаржиться на навчання, а ось ретвіт, на якому зупинилася увага Дзян Чена.

 »Якщо ваш партнер не робить подібного, то замислитесь. Я ось сиджу в позі Родена більше тижня» і прикріплене відео, де жінка робить букет з «Чупа Чупсів» обгортаючи їх красивою тканиною.

 »Боже, і це популярно? Комусь цікаво таке?» подумав Дзян Чен і зайшов у коментарі. Дивно, що більшості хотілося такого, а дехто жартував щось на кшталт «Я готовий зробити це для тебе, Хвайсан». Стоп, що? Хвайсан? Дзян Чен глянув у профіль того чоловіка. Справді, то був його хлопець. Вік, дані та ім’я «Незнайка» точно вказували на це. Дивно, що він його знайшов. І можливо дарма… Дзян Чен вирішив не читати далі твітти свого судженого-рядженого і продовжити дивитися фільм. Але як на зло почалися титри.

 »Чорт, Хвайсан пише про власні бажання у стосунках на велику аудиторію. Я про це дізнався. Скоріш, все, що я можу зробити це просто використовувати цю інформацію в кращих цілях. Зроблю йому такий букет, а далі лізти не буду», - так і вирішив Дзян Чен, прикидаючи де можна купити цукерки та папір.

 ***

 Наступного дня він здійснив мрію кожного школяра - купив двадцять льодяників, незважаючи на презирливий погляд касирки.

 Ви запитаєте, а навіщо для букету парна кількість, чи не тому, що Нє Хвайсана хочуть образити? Ні, все набагато простіше, адже Дзян Чен не зміг би утриматись і не з’їсти один дорогою з магазину.

 У канцелярській крамниці він придбав папір із візерунками, сподіваючись, що Хвайсану досі подобається жовті відтінки. Згадуючи, що ще потрібно для букетика, він купив довгі шпажки та бантики зі стразами.

***

Дзян Чен повернувся додому та розклав усі складові на столі. Подивився, і в голові промайнула думка «А якого хуя я взагалі це роблю? Може, Нє Хвайсан такого не хоче а це всього жарт. Але ж у кожному жарті є частка правди. Гаразд, куди мені відступати вже? Похуй, пляшем». Раптом двері в квартиру відчинилися. Це Хвайсан прийшов із занять. Дзян Чен вийшов до нього:

 - Як ти?

 - Нормально, - Хвайсан зняв пальто і підійшов до дверей, перед якими стояв Дзян Чен і жестом попросив відійти.

 - Не заходь.

 - Що таке?, - Хвайсан здивувався. - Слухай, якщо ти там нон-стопом приймаєш меф, то я ображусь, що ти зі мною не поділився.

 - Почекай, - Дзян Чен забіг за двері і прибрав зі столу папір та цукерки, залишивши здивованого Хвайсана. Що взагалі коїться?

 

 ***

Дзян Чен нарешті залишився сам і почав збирати букет. Поставив на тлі якесь відео про теорію змови і різав папір. Далі справа за малим – обернути цукерки у папір та прикрасити. Дякую, що Дян Чен на відміну від вашого друга і за сумісництвом оповідача не дурний, і зняв виміри льодяників, щоб розрахувати розмір паперу. Коли всі дев’ятнадцять цукерок були запаковані, Дзян Чену здалося, що вони недостатньо гарні самі по собі і вирішив прикрасити їх жовтим стразом посередині. Приблизно на моменті, коли диктор починає розповідати про інопланетян, Дзян Чен приступив до подовження «стеблинок» його «квітів» за допомогою шпажок. Коли всі етапи створення цього витвору були закінчені, він обернув цукерки в папір і сховав їх до наступного дня.

 »Я і не думав, що вийде так красиво» здивувався подумки Дзян Чен.

***

Хвайсан дивився стрім на Ютубі, відпочиваючи від домашнього завдання. Раптом його гукнули, він обернувся і побачив Дзян Чена біля його ніг, що тримав свій витвір, наречений букетом.

 - Ой, що це?, - Хвайсан усміхнувся, спитав здивовано, або прикидаючись.

Дзян Чен, намагаючись не жартувати, запропонував розгорнути один із елементів. Там виявився улюблений смак льодяника Нє Хвайсана– яблучний.

 – Це все так гарно. Звідки ти дізнався що я хотів би такий букетик?

Дзян Чен завмер у подиві на пару секунд. Дивно, Хвайсан розумний малий, але не здогадався, звідки Дзян Чен знає його бажання. З одного боку добре, з іншого незгідно.

 - Я випадково побачив твій твітт, - Дзян Чен продовжував діяти за схемою «похуй, пляшем», - І подумав, що тебе не варто засмучувати.

 В очах Хвайсана читалася розгубленість, він потупився в підлогу.

 - Я нічого більше не читав, правда, - Дзян Чен зрозумів, якою це було помилкою. Все. Абсолютно.

 – Я там багато чого писав безглуздого. А ти так серйозно сприймаєш, – Хвайсан підвів очі. Раптом усміхнувся і запитав, - А якби я сказав що мене недотрахують, ти провів би зі мною ніч?, - Він засміявся.

 Дзян Чен закотив очі.

 – Отак і роби тобі приємно.

 Хвайсан погладив Дзян Чена по голові і поцілував у верхівку:

 – Отак і жартуй у твіттері.

 

    Вподобайка
    9
    Ставлення автора до критики

    Відгуки