Мія-Валерія
Серіали
16+
Гет
Драбл
Трагедія
Смерть головних героїв
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 07/30/2022 - 14:08
пн, 08/01/2022 - 16:46
7 хвилин, 27 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Дуже важко відправляти кохану людину на смерть. А ще важче власноруч штовхнути її в обійми Танатосу.

— Можна хоча б попрощатися? — сльози так і просяться вийти на волю і омити лице. Але поки що зарано. Лекса повільно киває і я бачу в її погляді щось, що віддалено нагадує жалість. Мені байдуже. Я не потребую співчуття від катів.

Ноги не слухаються, але я йду. Фінн виглядає немов загнаний звір, а очі його блукають по небу. Я не стримуюся і зриваюся на біг, припадаючи руками, губами, тілом, серцем, душею до нього. Я відчуваю, як Фінн хоче обійняти мене, але не може. Його губи — найпрекрасніші у цьому жорстокому світі. Чому я тільки зараз це зрозуміла? 

— Я теж тебе кохаю. 

І Фінн розуміє, що це кінець. В його погляді стільки емоцій, що я надривно зітхаю, відчуваючи, як серце повільно вмирає. Фінн зізнається зовсім тихо, тому що вже немає сенсу щось приховувати:

— Мені страшно.

Я ховаю обличчя в його плечі, намагаючись залишатися сильною. Відчуваю, що Фінн ледь стримується. В зап’ястя впирається ніж, який Рейвен дала мені, щоб вбити Лексу, але це безглуздо. І тоді я приймаю найстрашніше рішення в моєму житті. Перед очима встає побитий Мерфі без нігтів і з жахливими шрамами і моя впевненість зростає.

— Все буде добре, — шепочу я і непомітно виймаю ніж. Перша сльоза блискавкою розрізає щоку. Я все роблю правильно, я повинна. Фінн, пробач, прошу, прошу… Я не можу. Я проштовхую лезо в тіло Фінна. Він стогне і моє серце помирає назавжди.

— Все добре, — голос зривається, але я відчуваю тільки кров на своїй руці. 

— Дякую, принцесо, — я ридаю, вчепившись в нього. Фінн без сил опускає голову на моє плече і я більше не відчуваю його дихання. Я відступаю, демонструючи всім ніж і футболку, яка просичена кров’ю Фінна. Земляни кричать, Лекса їх зупиняє, мої люди дивляться на мене, але я нічого не чую, не бачу, не відчуваю.

Лише крик Рейвен змушує мене підвести очі. Не зразу розумію, що моє лице мокре від сліз, а не крові, яка, здавалося, покрила всю мене, потрапила в мої легені, очі, вуха. На мене дивляться всі, а я боюся поглянути на нього.Чи зможеш ти мене пробачити? Чи заслуговую я на пробачення?

Тієї зоряної ночі сімнадцятирічна дівчинка Кларк Гриффін померла. На її місце встала Ванхеда.

Теґи
  Примітки
  Кохаю Фларк і Фінна. Після його смерті не можу дивитися серіал.
  Вподобайка
  0
  Ставлення автора до критики

  Відгуки