ok_loqie
Фільми
18+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
сб, 06/25/2022 - 01:34
вт, 04/04/2023 - 01:34
328 хвилин, 8 секунд
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Можливо, Барнс не завжди робив правильний вибір, проте не у цей раз. 

Втрачене минуле

Роздратування і злість віддаються поколюванням у кінчиках пальців та електричним імпульсом під шкірою, Джеймс кусає внутрішній бік щоки, щоб всидіти і не робити спроб втрутитись.

 

Своя людина, або білий вовк серед вовків

Брок не хоче полишати Джеймса в такому стані і на хвилину, гарчить несвідомо навіть на Джека, тому що його людину поранили, йому зробили боляче, а він навіть не вбив кривдника.

Трохи про довіру та турботу

Брок дійсно може спокійно вирушити на базу, тому що Джек і Таузіг заявляються на поріг рівно о дев’ятій і кидають Рамлоу тільки чергові вітання, майже відразу ж прямуючи на кухню, де сидить ще сонний, але вже не такий пом’ятий Джеймс.

Повернення до робочого життя

Тиждень промайнув зі швидкістю світла, навіть було трохи несподівано знову повертатися до роботи, хоча і надзвичайно кортілось, щоб це сталося якомога швидше.

Нова ціль

— Дуже добре, що ти в гарному настрої, Джеймс, проте мені зараз зовсім не до жартів, — Ф’юрі дійсно виглядає занепокоєно і це суттєво напружує Барнса, бо зазвичай обличчя Ніколаса залишається нейтральним, навіть якщо за вікном катастрофа всесвітнього масштабу.

Бажання та пристрасть

Барнс ледве втримується від того, щоб розповісти усе одразу, як вони сідають до автівки, бо таку інформацію тримати при собі надто складно, проте треба опинитися вдома, щоб бути впевненими, що ніхто не дізнається про цю розмову.

  Примітки
  Брок та весь Страйк - перевертні.
  Стів Роджерс - гівнюк.
  Джеймс заслуговує щастя та сім'ї.
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критикор

  Я так швидко проковтнув цю роботу, і обов’язково повернуся, коли вона буде повністю закінчена. Мені дуже зайшов цей ваш вовчий всесвіт. 

  Така гарна динаміка в цій історії. Є і пригодницький момент, і романтика. Взаємини героїв дуже яскраво прописані та розкриті характери. Видно, що у вас є чітке уявлення про модель поведінки персонажів і взагалі про весь сюжет. Ви саме працюєте над текстом, а не ліва п’ята під хмелем надиктовує вам слова. 

  І дуже гарна мова, рівний стиль. Немає якихось прогалин чи шорсткості. 

  Дякую вам. Радію, що така робота потрапила в поле зору.

  Критик-ор

  Я трохи не той критикор, але я також слідкувала за роботою, бо попередник був дуже високої оцінки про «вовчу братію», як він це називав. І він повністю правий - робота чудова, а продовження захоплює своєю динамікою та певним божевіллям) А за «Гідра згорить, як чортова російська імперія» окреме українське дякую) І тримаю кулачки. 

  Та і закохалася я в усіх ваших персонажів, вовченят і не зовсім, круті вони) Дякую.