Ystava
16+
Слеш
Міді
Часові петлі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 09/02/2022 - 23:27
чт, 07/06/2023 - 21:34
255 хвилин, 36 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Ленс повернувся з місії, в ході якої треба було розібратися із покинутою в’язницею ґалра, і ніхто, крім Кіта, не помічає того, що з Ленсом щось не так. Кіт пообіцяв собі у всьому розібратися та вивести негідника на чисту воду.

Розділ 1: Абракадабра із розбитого серця

— Подивіться хто встиг до обіду, — Ганк, оперезаний білим фартухом, ніс перед собою величезну каструлю зеленої слизоподібної субстанції. — Поживна паста за розкладом, отримайте та розпишіться, їжте і не обляпайтеся!

Розділ 3: Дежавю

Коли в голові Ленса поволі розвиднювалося, то ніби через товщу води до нього долинув монотонний дзвін, а крізь неповністю розплющені повіки пробилося приглушене синювате свічення, мов відблиски від балмерських кристалів.

Невже… Він знову на тій проклятій неправильній Балмері?

Теґи: #Кленс
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кохані

  дуже шкода, що в нас така мала фанхата і тому не тільки мало робіт по ній, так ще й мало хто їх читає:( несправедливо, бо я б хотіли, щоб ваша робота отримала більше оцінок і відгуків (з відгуком я збиралися з самого викладення другого розділу, зараз, думаю пора, хаха) 

  дуже чекаю продовження, бо ви залишили за собою приємне відчуття, яке можна описати тільки як «хочеться дізнатись, що буде далі». мені сподобалось, як ви пишете, плюс, використана класна лексика (часто підмічали це під час читання) і переданий Ленс, бо я коли вперше читали, подумали щось накшталт: «ого, канон. ого, мегаканон. ого, каноніще». та і ідея крута!! отож, буду чекати продовження, сподіваюсь, не через рік (як це роблю я, хехе), щоб знову залишити якийсь відгук:)))) гештеґ озвучте вольтрон українською, бо це вже нереально