Опис

Одразу кажу, що в обох варіантах сюжет це ваш політ фантазії, але наведу декілька прикладів, щоб ви зрозуміли що я намагаюсь донести.

Тож, у вас є два шляхи: гарем або анти-гарем(в цьому випадку романтичні стосунки не обов’язкові). А також вибір: зробити головним персонажем вставку читача(Reader) і писати від другого лиця, або оригінального персонажа і писати від першого чи третього. Будь-яка направленість: слеш, гет, що завгодно, поки це не Франс.

Гарем: найяскравішим прикладом з іноземного фанфікшена є робота під назвою «The House on lane 66» від Oolongteacup. У цій роботі альтернативні версії Санса та Папіруса є їх рідними братами. Після падіння бар’єру Класичний Санс зібрав усіх разом в одному будинку, а через деякий час Reader вирішує прийти на співбесіду, щоб стати їх садівником (або щось таке). Згодом починає розгортатися сюжет та романтичні стосунки з усіма хлопцями у повільному горінні(Slow born). 

Анти-гарем: Наскільки я зрозуміла, першоджерелом цього напрямку, саме в цій фанхаті, є робота «There’s Still Magic» від RosesCry. Там Reader запрошує до себе пожити її давня подруга за смішну орендну плату, на що та погоджується. Але Reader отримує до себе насторожене ставлення при зустрічі з хлопцями, бо як виявляється Тейлор збрехала про неї. А Санс тримає у підвалі машину, яка перетягнула альтернативні версії його та Папіруса у їх оригінальний світ. На відміну від попереднього фанфіка тут ненависть, настороженість та неповага до Reader, і натяки на романтичні стосунки з деякими хлопцями. Тому це анти-гарем, тобто замість любові — ненависть. По цьому тропу не так багато робіт насправді, тому тут добрий майданчик, щоб розписатись як слід.

Неважливо чи буде це детектив або трилер, чи ще щось, ви можете перейти на архів і ознайомитись з Reverse Harem та зазначеними зверху роботами, щоб зробити щось унікальне.

Щоб отримати контент українською є тільки один варіант — проявити ентузіазм і почати створювати його самостійно. Тому не бійтесь невдач та відсутності прикладів рідною мовою, тому що все починається з нас. 

Дякую за увагу.

Вподобайка
1
Надіслав: Julian , дата: ср, 06/28/2023 - 22:14