Leprikonus
Аніме
16+
Джен
Максі
AU, Fix-it, Геймліт
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 06/07/2023 - 11:51
пн, 05/20/2024 - 22:20
1607 хвилин, 25 секунд
1
1
Навіґація

Після смерті дівчина потрапила в світ Наруто, отримала систему, а тепер виконує завдання, щоб змінити долю світу.
Я відстій в описах.
Теги та персонажі будуть додаватись.

 

Пролог

Пролог

Перше, що я побачила, коли відкрила очі, це системне повідомлення. Як в усіх цих фанфіках про попаданців з ігровою системою. Єдине, що відрізнялось від стандартного початку це напис:

Розділ 3

Сьогодні мені виповнюється 5 років. Відтоді, як вмовила Шисуі мене тренувати, що було дуже не легко, я сильно просунула характеристики. Останнім часом помічаю, що рівень Шисуі, та взагалі всіх, постійно змінюється. І якби він тільки ріс, але він то збільшується, то зменшується.

Розділ 4

Коли я повернулась додому, там нікого не було, а на столі, поруч з готовими онігірі, лежала записка, завдяки якій я дізналася, що брат пішов тренуватись з Ітачі. Я швидко поїла і побігла на клановий полігон.

Розділ 5

Я встигла відстрибнути тільки через тренування Шисуі. В тому місці, де я була буквально секунду назад, хвіст Короля-Ящура залишив вм’ятину. Я, якомога швидше, побігла в інший кінець печери. Системо! Я хочу вивчити Вогняну кулю!

Розділ 6

Я повернулась додому якраз вчасно. Не встигла, навіть, розігріти собі обід, як вернулися батьки. Я не бачила їх майже два тижні – вони були на місії. Зазвичай вони мене ігнорували, але мабуть не цього разу.

Розділ 8

Після того, як записник опинився у Мінато, і я відповіла на деякі його питання, я вперше за весь час змогла заснути з чистою совістю. Але на наступний ранок я відчувала себе так, ніби мене прокрутили в пральній машині в режимі віджиму разів так 10.

Розділ 9

Минуло більше двох тижнів з Дня Народження Саске, і я таки змогла влити десять мільйонів chakra points в Невідоме Яйце. Я спеціально залишила останні декілька сотень на ніч, щоб випадково не привернути увагу батьків.

Розділ 10

Поверталась я тим же шляхом, яким втікала. І коли я нарешті була вдома, виявилось, що я гуляла аж до четвертої ранку. Дійшла до футону, і обережно переклала дракончика на нього. Потім я розв’язала шарф і вже біля свого спального місця шарами вистелила його в щось схоже на кубло.

Розділ 11

До самого вечора я займалась налаштуванням підземелля.

Різницю в часі я поставила найбільшу з можливих – 600:1. 25 діб в підземеллі на одну годину в цьому світі. Щоб виставити необхідні налаштування ресурсів, мені знадобилась допомога Системи та купа кристалів.

Розділ 12

Перше, що я зробила це знайшла річку. Вона була чиста, із сильною течією. Все таки тепер, коли я збиралась качати ремесла, мені потрібно було запастись всім необхідним. Їжі та інгредієнтів в лісі було повно, а от води я з собою взяла мало, просто про всяк випадок.

Розділ 15

Закрити себе в підземеллі на самоті, лише з драконом, було поганою ідеєю. Вже через тиждень я почала розказувати Кіну в голос сюжет Наруто. Раніше я просто з ним спілкувалась коли це було необхідно.

Розділ 18

Хоча вийшли ми з дому тільки в чотирьох, до галявини дійшов цілий натовп. Шисуі, який вів нас за собою пройшовся по всім вуличкам району Учіха та зібрав всіх дітей яких побачив. Як не дивно, всі вони погодились. Їхні батьки саме сьогодні були десь на роботі, а їм самим було нудно.

Розділ 19

Після сніданку, повернувшись до своєї кімнати, я відкрила системний магазин. До Академії залишається не так багато часу, тому я вирішила, що пора заключити контракт з Драконами. Знайшовши необхідний мені Сувій в магазині, я довго не наважувалась його купити.

Розділ 23

Як тільки ми прибули в Коноху, мене зразу ж відтягнули в лікарню, де лікарі призначили мені два тижні постільного режиму. Пощастило, що Шисуі зараз здавав іспит на чуніна в Селищі, схованому в Хмарах. Кого-кого, а його хвилювати я не хотіла. Про це дізналась тітка Мікото, і забрала мене до себе.

Розділ 24

Зупинилась я, лише на улюбленій прихованій галявині. Кущі пропустили мене важче ніж завжди, наче навмисно поставивши гілки переді мною. Перечепившись і втративши рівновагу, я зробила незграбний крок вперед, але ноги підвели мене підкосившись.

Розділ 28

Я знайшла Ісобу.

Вийти з ним на контакт виявилось складніше. Велетенська трьоххвоста черепаха була ну дуже недружньо налаштована. Біджудама, удари хвостами і голосне нецензурне бурчання, це те, що переслідувало мене кожен раз коли я намагалась із ним поговорити.

Розділ 29

Шимура Данзо, проводив інструктаж групи АНБУ Кореня, у великій залі. Щось про їхні невдачі, і як вони повинні бути ідеальними, та все інше. Я не вслухувалась, в мене були заняття цікавіші. Наприклад, зайняти вигідну позицію, підібратись до Данзо, і вбити виродка.

Розділ 31

Першим місцем, яке я відвідала після повернення в Коноху, був кабінет Хокаґе. Це був мій перший візит сюди, але, я була така напружена, що єдина точка куди я могла дивитись, це підлога в мене під ногами. Мінато спочатку довго мовчав, а потім дістав кілька листків і ручку.

Розділ 32

POV Орочімару

Завершивши записувати результати експерименту, я відклав ручку в сторону. Ще секунду розмірковував, чи треба приділяти увагу моїй неочікуваній гості, чи продовжувати ігнорувати.

Розділ 33

Період моєї меланхолії обірвав лист, який принесла змійка. Маленька і біла, Орочімару не міг бути ще очевиднішим.

Послання було дуже коротким, лише час та місце. І я збиралась туди навідатись, але спочатку треба було якось домовитись з Мінато.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики