Повернутись до головної сторінки фанфіку: Кевін Дей ненавидить Різдво

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Вони були біля університецької стоянки, коли Ніл це сказав.

– Пізніше, мені потрібно повернутися до універу, – Ендрю, як завжди, сидів за кермом, тримаючи руку на стегні Ніла.

– Що? Ми тільки повернулися звідти, для чого тобі туди знову? – Кевін підняв брову, сидячи позаду товариша.

– Тому що він залишив зошит у викладачки з англійської і вона сказала, що поверне його о 18:00, отже, ми повернемося, оскільки треба його забрати, – Ендрю відповів, повертаючи машиною на головну вулицю міста.

Залишилося ще кілька кварталів, і тоді вони приїхали б до “Sweetie`s”, тому не було достатньо часу, щоб почервоніння від холоду на щоках Ендрю зникло. Від цього Кевін відчув задоволення, але зосередився на тому, що щойно йому сказав Мін’ярд.

Дей нахмурився. Йому не подобалася ідея повернутися додому пізніше, ніж зазвичай.

– Чому ти дав їй зошит? – запитав він Ніла.

– Бо я робив помітки на лекції, і вона хотіла побачити їх, – Ніл закотив очі, ніби нічого такого, але це вже не перший раз, коли вчителі вражені записами хлопця на лекціях, і цей точно не стане останнім. Ніл був таким до біса розумним, і Квін так…, так пишався ним.

– Ботан, – закотив очі Дей, але він не зміг приховати те, як в нього легко піднялися кутики губ.

– Я не ботан, – Ніл повернувся до Кевіна, з такою гримасою на обличчі, ніби вони не обговорювали це протягом трьох років в університеті. 

– Ти ботан, ти збираєшся отримати найвищу стипендію з тих, що існують. Пишайся цим, бовдуре, – відповів Ендрю монотонним голосом, все ще не дивлячись нікуди, крім заповненої вулиці, але сам факт того, що він відповів, вже показував, як Ендрю ставився до ситуації. Він так само пишався Нілом, як і Кевін, або навіть більше.

Як йому належно.

Ніл лише роздратовано розвернувся назад до вікна, бо навіть якщо й мав схильність недооцінювати себе, він не був дурнем. Насправді він був повною протилежністю цьому, як то кажуть, не почав би бійку, не впевнений у своїй перемозі.

Принаймні більшу частину часу. Інколи він не думав головою, йолоп.

У Кевіна вирвався смішок, перш ніж він зміг зупинити його, і очі Ніла знайшли його в дзеркалі заднього виду, коли він почув звук. Ніл яскраво усміхнувся, а його блакитні очі здавалося були сповнені прихильності настільки, що Кевін відвів погляд. Це було занадто і точно не так, як би йому хотілося.

На щастя, це було якраз тоді, коли Ендрю паркував машину. Вони приїхали в “Sweetie’s”, і зважаючи на швидкість, з якою Ендрю вигинався і виходив з машини, здавалося, що він не пив молочний коктейль кілька місяців, а не пару днів. Ніл посміхнувся його витівкам, але так само швидко пішов за ним. Він дуже любив полуничний і кавуновий смузі, навіть якби була зима, і він, напевно, відморозив би собі мозок, як і Ендрю. Кевін, однак залишився трохи позаду.

Коли Ніл із клацанням зачинив дверцята автомобіля та пішов за Ендрю, який відчиняв двері закладу, наче він був його власником, Кевін зітхнув. Він заплющив очі й глибоко вдихнув.

Все буде в порядку, Кевіне. Ще один тиждень, і ви підете на зимові канікули. Ще один тиждень, і ти зможеш замкнутися в своїй спальні. Лише ще один тиждень, і ти зможеш перестати прикидатися, що ти в порядку.

Стукіт у вікно злякав його. Це був Ніл. Він виглядав стурбованим, зі збентеженою емоцією в очах, який відповідав легкій нахмуреності на його обличчі. Хлопець почервонів від того, що сильний вітер розтріпав його каштанові кучері, навіть капюшон його пухнастого зимового пуховика не міг зупинити його від легкого тремтіння, але Ніл все одно чекав на Кевіна. Він завжди чекав Кевіна.  

Кевін злегка похитав головою й відчинив дверцята машини. Вітер та мороз миттєво вразили його органи чуття, змусивши тремтіти попри те, що зазвичай він дуже добре відчував за такої погоди. Ніл відступив, щоб Кевін міг вийти, і щойно Дей зачинив двері, обняв себе, щоб трохи зігрітися, Джостен підійшов ближче.

Він подивився на Кевіна, і Кевін подивився на нього, чекаючи, що Ніл, можливо, захоче щось сказати, але той просто дивився на обличчя Дея кілька секунд, і тривога у його виразі ставала все більшою з кожною секундою.

– Я в порядку, Ніле, – закотив очі Кевін, намагаючись зберегти хороший настрій.

– Це моя фраза, – і навіть незважаючи на те, що це був звичайний жарт, хлопець все ще виглядав схвильованим.

Ніл знав, принаймні трохи, про те, чому Кевін завжди був не в порядку зимою. Він знав достатньо, щоб залишити Дея в спокої, коли це було потрібно, і підставити своє плече, коли хлопець справді потребував цього. Однак він ніколи не прагнув більшого і брав лише те, що Кевін був готовий дати. І все ж іноді, як цього разу, Дей почувався змушеним розповісти своєму найкращому другові більше, особливо тому що він знав, що Ніл лише підтримає його, а не пожаліє, і було б добре зняти тягар тієї ночі з його плечей, навіть на трохи. Але він не міг. Він завжди захлинався своїми словами, і врешті-решт у Ніла вже було достатньо справ. Кевіну не потрібно було додавати більше травм до багажу хлопця, навіть якщо йому стало краще, оскільки він переїхав до свого дядька. Проте на його обличчі все ще були помітні шрами, свіжі й червоні, і навіть якщо шрами Кевіна були глибоко в його душі, а не випалені на його тілі, вони все одно здавались надто новими, щоб він міг поділитися ними з Нілом.

– Добре, – сказав Ніл, легко піднявши кутики рота. – Але тоді я змушу тебе випити твій смузі з молоком.

– Ні, – почав протестувати Кевін. Смузі з молока були для поганих днів, і це був непоганий день. Він знав, як виглядають його погані дні, але Ніл не дав йому закінчити.

– Так, навіть не сперечайся, – Ніл розвернувся, і сміючись пішов до закладу.

Кевін закотив очі, йдучи за своїм другом, в якого закоханий. Ендрю стояв біля дверей і чекав на них, що здивувало Дея. Мін’ярд ненавидів холод, і його тремтяче, почервоніле, похмуре обличчя говорило їм, що це все ще не змінилося. Чому він був надворі, коли вже заходив? Кевін бачив, як він заходив.

– Не могли б ви двоє перестати змушувати мене спізнюватися на мій молочний коктейль? – скрипнув білявий за тремтячими зубами. – Зараз я замерзну до смерті, і мені потрібна буде кава.

– Вибач, крихітко, – Ніл підійшов до нього і взяв у руки тришарову форму Ендрю. Блондин засунув руки в пальто хлопця, а обличчям зарився Джостену в шию. – Ми можемо зайти зараз.

Вони увійшли отак, захоплені один одним, а Кевін був на кілька кроків позаду, думаючи, як би йому хотілося, щоб він був тим, хто зігріє Ендрю. Як же йому хотілося обійняти Ніла й Ендрю в зимовий холод і тримати їх обох біля грудей, захищаючи від морозного бризу й теплих променів сонця влітку. Він хотів бути частиною чогось, чого не мав права бажати.

І коли Ендрю озирнувся на нього крізь плечі Ніла, коли вони прямували до свого столика, Кевіну здалося, що він бачить, як очі Мін’ярда також блукають Деєм. Але Ендрю був загадкою. Кевін не міг бути впевненим і, мабуть, сприймав бажане за дійсне, аналізуючи погляди, які нічого не означали, крім того, що Ендрю переконувався, чи їхнє третє колесо більше не затримує їх.

Так, Кевін подумки зітхнув.

Вони сіли, зажурившись, на шкіряні крісла. Ендрю та Ніл усе ще були разом з одного боку столу, а Кевін - сам з іншого, як і кожного понеділка та середи вже більше року, коли вони почали приходити до Sweetie’s на смузі та молочні коктейлі. Спочатку хлопці вирішили спробувати всі смаки, але Ніл і Кевін швидко обрали улюблені, на відміну від Ендрю. Він брав участь у меню втретє, пробуючи всі доступні смаки втретє, і сказав, що ще не може визначитися, але Кевін і Ніл погодилися, що це лише виправдання. Напевне, вони знали, що в Ендрю є кілька фаворитів, він замовляв їх принаймні раз на пару тижнів, але в інші дні завжди чергував. “Щоб це було цікаво”, – сказав він. Але якщо це була справжня причина, ніхто, крім самого Ендрю, не дізнався б.

– Який сьогодні? – запитав Ніл в Ендрю, який наразі розглядав меню, поклавши голову на плече Джостена.  

Мін’ярд наспівував.

– Я думаю, сьогодні виберу карамельний смузі з кокосом.

– Незвичайний, – Ніл засміявся, дивлячись на Кевіна. 

Дей погодився, легко посміхнувшись.

– Ага, байдуже. Спершу мені потрібна кава, – Ендрю з гучним тріском закрив меню.

– Немає потреби в жорстокості, – передражнив Кевін, піднімаючи куточок губ. – Незабаром принесуть каву, і твоє крихітне нарешті зігрється.

Холодний погляд Ендрю міг заморозити пекло.

– Скажи це ще раз.

– Ти заподієш мені шкоди, – тепер на обличчі Кевіна була повна посмішка. Йому подобалося дражнити Ендрю, навіть якщо його наступні слова завдають болю більше, ніж він міг би показати з грайливим виразом обличчя: – Хто буде вашим третім колесом, якщо не я?

– Так, – Ендрю закотив очі, глузливо переводячи погляд на стіл.

– Кевіне… – Ніл почав, і на його обличчі був суперечливий вираз, але потім до них підійшов Нікі.

– Привіт, хлопці! – його величезна усмішка ледь не засліпила Кевіна. – Що вибрали сьогодні?

– Я візьму капучино, – відповів Ендрю.

– Не молочний коктейль?! – Нікі мав наляканий вигляд, ніби відсутність молочного коктейлю Ендрю порушила б рівновагу світів. Але, мабуть, так і буде, ніжно подумав Кевін.

Не помиляйтеся, Кевіну не подобалося, що Ендрю так погано їв. Якби він міг, він би змусив блондина харчуватися якомога здоровіше і почав би більш дисциплінований спосіб життя, оскільки це творило б з ним чудеса, але через свою дурість, що страждала від кохання, він вважав ласунку та лінь Ендрю милосердними, навіть коли вони все одно залишали його постійно роздратованими. Він постійно намагається ввести в раціон Мін’ярда більше здорових страв.

Звісно, безуспішно.

– Це буде після кави. Йому треба трохи розігрітися, – відповів Ніл з ласкавою посмішкою до блондина.

– Так, я повинен сказати, що бачу в цьому потребу, – засміявся Нікі.  – Оскільки минулого тижня випав сніг, стало морозно і тепер я навіть не можу засуджувати те, що ти не любиш зиму, Ендрю.

– Ти любиш зиму, тільки тому що у тебе її не було, – Ендрю похмуро дивився на свого кузена.

– Так, точно, але цей останній тиждень був пеклом, я можу вас запевнити, – легко погодився Нікі. Тепер він посміхнувся до Кевіна: – А ти що будеш?

– Я буду… 

– Він буде молочний коктейль з ківі та динею на жирному молоці, – усміхнувся Ніл до Нікі.

– Цільне жирне молоко, еге ж? –  Нікі записав це у свій крихітний блокнот. – Значить, це один із тих днів?

– Ні, це не…

– Так, так, це він, – Ніл усміхнувся Кевіну, підморгнувши, щоб той замовк.

Від того підморгування Кевін міг лише зиркнути і внутрішньо злякатися.  Це було нечесно.

– Гаразд, як щодо тебе, Ніле?

– Я хочу коктейль з бананами та медом, дякую.

– Ви сьогодні збожеволієте від замовлень, – посміхнувся Нікі. – Я думаю, що востаннє ви замовляли це на початку семестру.

– Так, – скривився Ніл. – Це просто такий день, розумієте?  Біологія відстій.

– О, так, – обличчя Нікі відобразило гримасу Ніла. – Раніше я ненавидів зимові фінали. Але все одно я піду за вашими замовленнями. Якщо хочеш ще чогось, просто вигукни моє ім’я, – усміхнувся Нікі та пішов у своєму вічно швидкому темпі.

Кевін нахмурився.

– Я не хотів молочний коктейль на жирному молоці.

– Поживи трохи, Дею, – закотив очі Ніл, гладячи рукою волосся Ендрю, який все ще спирався на його плече. – Це тебе не вб’є.  І ти на це заслуговуєш, – підморгнув хлопець із легкою усмішкою на губах.

– Так, заслуговуєш, – пробурмотів Ендрю своїм безглуздим голосом, але його очі були заплющені, і він виглядав так, ніби збирався муркотіти під пестощами Ніла на його голові. Це було так ніжно, і Кевін відчув, як його серце переповнюється, коли він дивиться на Ендрю, такого розслабленого. Йому знадобився час, щоб розслабитися поблизу Дея, але Кевін завжди був вдячний за те, що бачив це. Однак це не зробило його менш збентеженим щодо того, про що вони говорили.

– Чому я це заслужив? – Кевін був повністю шокований. – Я знаю, що добре тренувався, але це не новина. А наші оцінки прийдуть лише наступного тижня.

Ніл знову закотив очі. Це було те, що він часто робив будучи поряд з Кевіном.

– Тому що, – на його обличчі з’явилася лайнова посмішка. – Бути улюбленим студентом і до того ж шалено цікавим має свої переваги.

Ну, це здавалося цікавим.

–Що ви дізналися? – палко спитав Кевін, спираючись ліктями на стіл і нахиляючись вперед.

– Вітаю, – усмішка Ніла стала м’якою, і Дей не міг зрозуміти, за що саме. Це змусило його серце затріпотіти в грудях, але це, звичайно, було забуто з наступними словами Ніла – Ти отримав A+ з вищої фізики.

– Що? – Кевін прикрив рота рукою. Він не міг стримати крику.  

Вища фізика кусала його за дупу, відколи він почав цей семестр, формули та поняття змішувалися в його голові й утворювали довбаний ураган, який змусив його крутитися по спіралі. Після проміжних іспитів, які він склав погано, він пішов попросити Ніла про допомогу, оскільки той уже був на курсі рік тому, розумний лохун. Вони так наполегливо вчилися для тих випускних іспитів, і тепер чути всі ті вечірні дзвінки та його кризу тривоги перед тим, як він здав кожне домашнє завдання, чомусь було того варте, було так добре.

– Так, – продовжував усміхатися Ніл. Здавалося, він злегка почервонів, але Кевін подумав, що це може бути трюк світла. – Ти точно заслуговуєш на свій довбаний смузі, Кевіне.

– Так, – глухо відповів Кевін. Він ще не міг у це повірити. Це було надто добре, щоб бути правдою. Але, зачекайте, була одна річ, яку він не зовсім розумів у всьому цьому. – Почекай, як Ендрю дізнався про це раніше за мене?

– Тому що я відволікав учителя, щоб Ніл міг перевірити список, – відповів Мін’ярд, не відкриваючи очей. Здавалося, що Ніл перестав гратися з його волоссям, тому він нахмурився і штовхнув Джостена головою, доки рудий не закотив очі і не повернувся, щоб пестити свого хлопця. Ендрю радісно зітхнув.

– В таких випадках я впевнений, що твоя тотемна тварина – це кіт, – пробурмотів Ніл із явною любов’ю, хоч і трохи роздратованою.

– Замовкни. Ти теплий, ось і все, – пробурчав Ендрю, але заперечив сам собі, трошки поцілувавши Ніла в щоку, а потім знову повернувся на своє місце на плечі хлопця, змусивши Ніла посміхнутися та засяяти любов’ю.

Кевін намагався не звертати уваги на поєднання прихильності та ревнощів у їхній легкій динаміці. Йому так хотілося бути частиною цього, що це бажання захоплювало його нутрощі, тож замість цього він зосередився на новинах, дозволяючи своїм поглядам блукати по закусочній, яка була переповнена в той період дня.

A+ з фізики. Пес би тобі бороду лизав. Це було б добре для його заяв в університет, навіть якби він точно не знав, яку спеціальність хоче отримати. Єдине, у чому хлопець був упевнений, це те, що він хотів, щоб там було багато історії.

– Це підійде для моїх заявок до університету, – сказав Кевін, усе ще дещо не вірячи, що зробив це. Однак він зробив це не сам. Він знову перевів очі на Ніла, який, здавалося, дивився на нього з уважним виразом обличчя. – Дуже дякую. Я б не зміг це зробити без тебе.

– Нема за що. Але все це твоя заслуга, ти склав іспит і старанно вчився. Я лише трохи допоміг, – знизав плечима Ніл.

– Ні, ти врятував мені життя, – Кевін схопив руку Ніла, яка лежала на столі. Він із щирою вдячністю поглянув у блакитні очі Ніла. – Я б отримав ще одину н/а, якби не ти. Ти зробив це, і я тобі дуже, дуже вдячний. Прийми мою подяку, Ніле.

– Г-гаразд, – кивнув Ніл, і його очі, здавалося, трохи розширилися.

– Чудово, тепер ти зламав його, Дей, – пробурмотів Ендрю, розплющивши горіхові очі й задумливо дивлячись між Нілом та Кевіном.  

Ой, трясця його матері.

Кевін, мабуть, занадто сильно виявляв свою прихильність. Він надто оголився. Ніл злякався його. Ендрю це помітив. 

 Лайно, лайно, лайно.

Кевін розсміявся, наче це був жарт, і відпустив руку Ніла. На щастя, перш ніж він встиг збентежити себе, Нікі повернувся з їхніми замовленнями.

Далі хлопці перейшли на інші теми. Більш безпечні. І коли час минав, вони пили напої, ображали один одного, а Ніл розповідав плітки тижня, Кевін відчув, як теплішає. Рівно настільки, щоб він майже забув маленький біль у своєму серці, який мав форму його найкращих друзів. Достатньо, щоб, коли він подивився назовні у вікно поряд і побачив, як падає сніг, то не відразу помітив тиху загрозу замерзлої троянди. Рівно настільки, щоб, коли вранці йому стає важко відкривати очі, він згадав цей момент і все одно зробив це.

Якраз достатньо.

    Ставлення автора до критики: Позитивне