Mevifoenu Liafed
Оріджинали
12+
Інші види стосунків
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 08/08/2022 - 21:45
пт, 02/23/2024 - 20:11
400 хвилин, 27 секунд
10
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

Середина ХХІІ століття, новий період в історії людства. Катастрофи минулого майже знищили планету, однак нові правителі взяли все у свої руки, створивши спеціальні закриті міста, ізольовані одне від одного. Мешканці піддавалися тотальному контролю, історія була переписана, а мистецтво зникло, зокрема музика – таким чином влада намагалася відібрати в людей духовну свободу, що майже вдалося, якби не один прорахунок: те, чому судилося існувати вічно, неможливо знищити. 

Активація: Забуття перше

theme song: X Japan – Art of Life 

 

 

«Прийди до нас!» 

Невиразні силуети кружляють, звиваються, ніби намагаючись пробитися крізь сірувату млу, що огорнула все довкола.

Це вже було.

«Ти чуєш нас?»

Забуття п'яте

theme song: Lynch – Be Strong

 

     Сказати, що Ті була приголомшена – не сказати нічого. Наче вкопана, вона заклякла на місці, витріщившись на подругу. Серце, здавалося, пропустило удар і провалилося в п’ятки, а спиною пройшовся неприємний холодок. 

Паралелі. Забуття шосте

theme song: Dir en Grey – 24ko cylinder

«…і грім прокотиться хвилею жахною, стрясаючи землю і неба твердінь; Кара Перша з очима безодні воскресить собою Справедливість і поставить її на чолі, і возвеличена буде над усіма народами, і чутимуть глас її всі живі і мертві».

Забуття сьоме

theme song: Dir en Grey – Ware, Yami Tote…

 

«Безумство поглине душі людські, і забуття їх зустріне, і меч підійме сестра на сестру; Кара Друга відродиться посеред хаосу і явить собою Вищий Порядок; і розсіяний буде хаос, і душі загублених віднайдуть спокій…» 

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кардістрі

  Вау! Який крутий вайбовий зачин! Прочитала на одному подиху, дуже цікаво пишете. Дуже логічно і послідовно розгортаються події. Стиль написання просто гарнезний. Буду й надалі слідкувати за фанфіком, бо справді зацікавив. З мене вподобайка. Дякую і натхненнячка вам!

  Не критика, а маленька ніби як порада, але не зовсім. Нещодавно сайт оновлювався, і тепер, аби був відступ, не потрібно ставити пропуски на початку рядочку чи пусті рядочки між абзацами, бо у режимі читання це все робиться автоматично — відступ на початку та між абзаців, а також автоматичне вирівнювання по ширині.

  Nefuri_Yo

  Пуру-ру~

  І так я нарешті, як обіцяла - почитала і не жалкую. Час пройшов не марно.
  Мені сподобався чіткий та приємний стиль. Текст доволі емоційний, особливий акцент на переживаннях персонажів. Баланс між думками, описами та діалогами дають змогу зануритись в події, а влучний вибір слів дозволяє уявити те, що зображено. Я погоджуюсь з коментарями де зазначено, що текст атмосферний - це чиста правда.
  Вже окремо більше моє, бо опис сирени зараз таке актуальне життє (ледь тріггер не зловила, але напевно це задум, то все спрацювало)
  Нічого абсолютно поганого чи доволі сумнівного я не помітила.
  Тому твору ongoning-у однозначно моя вподобайка.
  Чекаю продовження!
  Бажаю натхнення на роботу і надалі!

  P.S. Вибач, що так довго тягнула в ознайомлені, хе…

  Mevifoenu Liafed

  Дякую дуже за відгук!! ❤️‍🩹❤️‍🩹 Я рада, що сподобалося~ це мене насправді мотивує продовжувати 😌✨

  За тригер вибачаюсь, я не навмисно, цей текст ще 17го року, уяви… Я сама офігіла трохи, але все ще попереду 😅 тому, як то кажуть, не перемикайтеся~ 

  Nefuri_Yo

  Нарешті знову долізла почитати (знову затягнула,вибачте)
  От шосте забуття прямо чудовол пішло, мені здалось чи Кей викликали в мене особливий рілейт, що стало ще цікавіше читати. 
  Хочу побачити більше взаємодій сильної Кей і Ті
  В них явно буде цікава динаміка в діалогах„, 

  Ми на Ен дружно косо дивимось, якась вона мутна 

  Щасти і сил на продовження роботи з фіком!