manekaffe
Укррайт
18+
Змішані
ОЖП, ОЧП
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Безмежно вдячна моїм друзям, що піклуються про моє натхнення, поки я пишу один зі своїх перших серйозних фанфіків. Вдячна окремо Київській Мавці, Dark Angel, Yaya Tyts, Vasya_Chayka, і в тому числі учасникам укррайт-спільноти.

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
вт, 04/04/2023 - 00:08
нд, 05/28/2023 - 22:38
29 хвилин, 57 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Ви колись задумувались чи втрачають свій вогонь люди, життя яких в певний момент перевертається зі світлої частини на темну?

Звичайна шістка учнів Гоґвортської школи чарів і чаклунства живуть своїм розміреним життям з мріями на майбутнє та дрібними задачами, доки в один момент їх життя не змінюється під час теракту. Знайомо, певно? Здавалось би, люди будь-якого часу переживали й страшніші речі, та чи за зміною нової версії себе криється плата власними вогнями у очах? Хто цей купець? Як це - жити з боротьбою? Який чекає на всіх фінал?

  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  YayaTyts

  Складаючи один плюс один вже з першого розділу можна зробити висновок, що історія буде з дилемами та склоднощами в житті героїв.
  Адже, як говориться у вступі, було здійснено магічний терористичний акт та взято у заручники кілька студентів. А ці студенти розписані такими позитивними живчиками) справжні студенти — велика компанія, жарти серед своїх, підтримка, турбота.

  Не хочеться бачити як вони втрачають вогники в очах😭

  Дякую за цікавий початок!