BloodyMelonTeamUa
Кросовер
18+
keiththeprince
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Міді
AU, Hurt/Comfort, Флаф
Заборонено
Немає схованих позначок
нд, 03/12/2023 - 20:00
пн, 11/27/2023 - 20:16
196 хвилин, 19 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Ніл Джостен мандрує на самоті вже майже рік після смерті матері. Вона сказала йому знайти Дамблдора, який захистить його під час війни чарівників від батька. Ніл - анімаґ, як і його батьки, він ховається як лис, коли чує звук в забороненому лісі, але перед входом в замок потрапляє в пастку, втім білявий хлопчик приходить йому на допомогу. Ніл вдячний, але не може знайти способу сказати йому про це.

Розділ 1: Ув'язнений

Ніл був втомлений, це було звичайною справою в ці дні, і він зазвичай відпочивав удень, щоб мати можливість рухатися вночі. У нього боліли ноги, і йому все ще здавалося, що попереду ще довгий шлях, навіть коли він побачив силует Гоґвортсу, залитий місячним світлом.

Розділ 3: Crinus Muto

Наступного ранку Ніл прокинувся першим, пішов до ванної кімнати і, не встигнувши зачинити двері, побачив своє відображення. Заклинання, яке він використовував, щоб зробити свої очі і волосся карими, розвіялося.

Розділ 4: Flipendo

Через тиждень настав кінець жовтня, Гелловін. Кевіна запросили на вечірку, він пропустив нічне тренування і повернувся далеко за північ, а наступного дня його не розбудив навіть матрац, з якого його скинули.

  Примітки
  Переклад: сквід
  Редактура: Катрусик, дюдюка, Міарі, Аня
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики