Пані Калина
Аніме
12+
Джен
Ято/Юкіне
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 02/13/2023 - 00:17
чт, 06/08/2023 - 23:42
261 хвилина, 4 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

— Мила мила Мізучі, у тебе знову не вийшло, — бліда рука ковзає по рівному волоссю, а голос звучить оксамитово і якось заспокійливо. — Але ж ти була дуже близька. Незабаром, дуже скоро він знову буде підвладний тільки тобі. Адже нам треба повернути мого сина. Не важливо, якою ціною… (Дата написання: 27 серпня 2016 / 18 грудня 2016)

Частина 1

Сніг. Перший сніг цього року. Маленькі сніжинки безшумно спускаються на землю і лягають рівною білою ковдрою. Дерева все ще скидають самотнє сухе листя, а холодне сонце закривають густі хмари.

Частина 2

— Скільки тебе можна чекати? — заволав хлопець у чорному спортивному костюмі. Він стомлено опустив голову і зупинився, чекаючи сінкі.

— Скільки треба, — огризнувся юнак. — На відміну від тебе, я працював!

Частина 4

Зима — найзагадковіша пора року. Сніжинки, що танцюють, вкривають собою землю і дерева. Люди в теплому одязі та з посмішкою на обличчі, гучні свята із забавами та смачною їжею. Але що ховається за цією маскою веселощів?

Частина 6

Всюди була темрява. Гаряча, страшна, непроглядна темрява. Куди тільки Бог не біг, вона все одно намагалася затягнути його. Хапала за ноги, руки, огортала шию, плечі й весь час поглинала. Сотні разів він виривався, але тікати не було куди.

Частина 7

Гелловін. Одна моторошна ніч на рік, коли йокаї та демони можуть спокійно розгулювати вулицями. Саме цього дня богам заборонено ловити чи вбивати їх. І той, хто порушить цей наказ, буде суворо покараний…

Частина 12

— Ято, — тихо гукає Юкіне бога, але той, ніяк не реагуючи, мовчки йде попереду, засунувши руки в кишені й опустивши голову. — Ято, — голосніше каже сінкі, але й цей поклик не був почутий. - Ято! — вже зриваючись на крик, гукає хлопчик і зупиняє хлопця швидким ривком за руку.

  Примітки
  Перша частина: https://www.fanfic.pp.ua/node/2799
  Також я на ао3: https://archiveofourown.org/users/Pani_Kalina
  Вподобайка
  0
  Ставлення автора до критики