MorganaEscritora
Оріджинали
18+
Фем-слеш
Аліса, Квітка
Міді
Реалізм
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 02/12/2023 - 21:00
сб, 06/17/2023 - 04:04
63 хвилини, 48 секунд
1
1
Навіґація

Вебкамщиця Аліса дізнається жахливу таємницю одного з клієнтів, і вирішує дізнатись про нього все та здати його поліції, паралельно намагаючись помститись колишній дівчині. Попередження: в історії згадується злочин сексуального характеру щодо неповнолітньої.

Частина 2

Ти не виграєш у мене. Повернешся ще не раз і не два, і рано чи пізно ти помилишся. Вона зберігала всі фото. Ніде жодного натяку на локацію, ну і звісно, він би не назвав справжнього імені. Тому удавати зацікавлення було не важко.

Частина 3

Секретна робота змушувала її почуватись зовсім трохи шпіонкою і робила це все менш огидним. А ще вперше за життя Аліса почала робити манікюр у салоні. Не тому, що хотіла, тому, що могла собі дозволити.

Частина 4

В бари, галереї, та на концерти Аліса любила ходити одна. Приводу особливо не було, але вона захотіла витягти себе трохи відволіктись. Вчорашня пригода нагадувала про себе приємним теплим відчуттям всередині, наче в животі звернулась і дрімала маленька змійка.

Частина 5

Дощ нудно-заспокійливо шумів, як і вчора, і за день до того. Після роботи вона гуляла під Квітчиною забутою парасолькою, гризла апельсиновий льодяник і дивилась на силуети дерев у світлі ліхтарів. Було добре трохи побути поза роботою та розслідуванням, відчувати.

Частина 6

Богдан буквально втягнув її в свою квартиру, ледь вона підняла руку, щоб постукати. 
— Слухай. — вона відштовхнула його від себе, — давай домовимось. То була одноразова акція. Я не в настрої. Почуваюсь препаршиво. І звідки ти знав, що я не сплю?

Частина 7

—Не йди, — попросив Богдан, — ти дійсно хочеш її бачити?
«Ти дійсно хочеш зробити собі боляче?» Мабуть, це він хотів сказати.
Але ось у чому проблема: вона дійсно хотіла.
— Хотіла подивитись їй у вічі ще раз.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики