BloodyMelonTeamUa
18+
Aevintyri
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Вбивство, Насилля
Заборонено
Немає схованих позначок
вт, 01/31/2023 - 16:34
нд, 06/04/2023 - 13:44
1111 хвилин, 16 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Коли з’являється мітка соулмейта Діппера, розкриваючи ім’я холоднокровного імператора Сайфера, його привозять до палацу, аби юнак служив демонічному тирану. Ніхто не припускає, що його рідна душа насправді є новонародженим сином короля, Біллом Сайфером, який росте глибоко одержимий Діппером і може стати ще більш деспотичним, аніж його батько.

4 розділ

Для пояснення, пропуски в часі будуть позначатися курсивом, а в дужках — вік Діппера й Білла, відповідно. Пайнсу виповнилося двадцять років із початку цієї історії, і, оскільки імператор подарував йому безсмертя, хлопцю залишиться двадцять років у найближчому майбутньому.

8 розділ

Примітка від автора: Прошу вибачення у всіх математиків і фізиків у цій кімнаті за те, що я дозволив собі вільності у вашій галузі. Хоча, наскільки розумію, усе, що завгодно, є правдоподібним, доки ви можете кинути в нього Гамільтоніан ;)

9 розділ

Повернувшись у безпечний притулок підвальних коридорів, Діппер повільно розвіявся в прохолодному нічному повітрі, відчуваючи глибоку паніку, але абсолютно не шкодуючи про скоєне. Він не жалкував ні про жодне слово, сказане Біллу, але все ж остерігався наслідків втрати самовладання.

12 розділ

Протягом наступних кількох місяців Діппер нудьгував до сліз. Це була така прикметна риса привілейованих — нудьгувати, коли буквально за порогом відбувається війна. За що юнак відчував себе трохи винним, але це не змінювало факту, що він постійно сидів у клітці, абсолютно нічого не роблячи.

    Вподобайка
    8
    Ставлення автора до критики