rodzinka
Книги
12+
MsKingBean89
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Максі
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
сб, 01/07/2023 - 20:57
нд, 02/11/2024 - 12:23
1005 хвилин, 20 секунд
2
1
2
2
Навіґація

Це фантастичний фф, який описує період перебування Мародерів у Гоґвортсі (і за його межами). Від канонічної біографії Ремуса відрізняється тим, що його батько помер, а він виховувався в дитячому будинку. Загалом, відповідає вимогам канону.
1971 - 1995рр.

 

2. Перший рік: Гоґвортс - Експрес

   Ремус почухав голову, потім ніс з якого інколи йшла кров. Це продовжувалось з минулого вечора, коли його вдарив один хлопець. Чесно кажучи, Ремус першим його пихнув. Але цьому парубку — Малкольму Вайту — було чотирнадцять років і він був у двічі більше одинадцятирічного Ремуса.

3. Перший рік: Розподіл

   Ремус був майже впевнений у тому, що спав. Або потонув, доки вони плили по тому жахливому озеру і тепер його мозок просто вигадує всіляку маячню перед смертю. Він стояв у неймовірно великій кам’яній залі розміром з який-небудь храм.

11. Перший рік: Дні народження, книжки та The Beatles

На щастя, мадам Помфрі змогла зняти прокляття одним лише рухом палички. Але, все ж, відрахувала їх за використання небезпечної магії. 

— Неначе ми самі хотіли бути, як діти! — жалівся Джеймс, коли вони і досі чухаючись виходили з лікарняного крила. 

12. Перший рік: Різдво 1971

— Люпине, можливо, ви дасте мені відповідь на це питання — які трансформаційні якості філософського каменю? — одного разу в кінці уроку запитала Макґонагол. Вона з викликом подивилась на Ремуса. Минулого разу, коли вона запитала його, він лише знизав плечима та відвернувся.

14. Перший рік: Розіграш

Неділя, 2-е січня, 1972 рік.


— Неймовірно! — викрикнув Джеймс, плескаючи долонями по стільниці у ванній кімнаті. — Це просто неймовірно!

— Ти такий розумний! — з видихом промовив Пітер.

15. Перший рік: Наслідки

   Більшість грифіндорців залишилась у спільній вітальні, перешіптуючись та ділячись чутками. Усі хотіли знати, хто це зробив. Мародери, які зазвичай були раді опинитися в центрі обговорень, тепер заповзли у свою кімнату бліді та винуваті.

16. Перший рік: Астрономія

— Ми дуже раді, що ти знову з нами, Люпине, — усміхнувся Сіріус, коли вони зняли мантію-невидимку, заходячи до кабінету (який був до цього зачинений) захисту від темних мистецтв.

17. Перший рік: Дванадцять

   Дванадцятий день народження Ремуса припадав на п’ятницю. Зазвичай, щоп’ятниці після уроків Джеймс змушував їх усіх іти дивитися тренування команди Грифіндору по квідичу, де Ремус тихо читав на трибунах.

18. Перший рік: Ревізія

   Після Дня народження Ремуса час, здавалося, пришвидшився. Дні стали довшими і весна увірвалась в замок, заливаючи його сонячним світлом і свіжим повітрям після довгої зими.

19. Перший рік: Кінець семестру

   Ремус би нікому і ніколи не зізнався би, але йому подобалися екзамени в Гоґвортсі. Цілих два тижні у них не було бодай якихось уроків і поки всі носились довкола, наче безголові кури, Ремус майже не переймався через усе це.

22. Другий рік: The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars

   Коли він зрештою дістався до мадам Помфрі, та прийшла в жах від виду його худого побитого тіла.

— Що ця жінка з тобою робила?! — зі злістю викрикнула вона.

23. Другий рік: Братерство

   У Ремуса не було брата, ну, принаймні, він про нього не знав. Напевно, його мати могла вийти ще раз заміж і народити декілька не-чарівних не-монстрів. Йому здавалося, що це геть не його справа, він прийняв свою участь вже дуже давно.

24: Другий рік: Знову зіллєваріння

   Незважаючи на гучні слова, Ремус насправді почекав. Він не бачив іншого розвитку цієї ситуації, хіба що піти прямісінько до Дамблдора і просити відправити його назад у будинок, але він не те щоб він знав, де знаходиться кабінет директора. Він не мав особливих досягнень зі своєю мапою.

25. Другий рік: Після уроків

П’ятниця, 6-те вересня, 1972 рік.


Як тільки-но перший лід тріснув, Ремуса просто завалили питаннями. Того ж вечора четверо хлопців після вечері всілися на ліжко Ремуса.

— Коли це сталося?

— А Дамблдор знає?!

26. Другий рік: Квідич

— З мне досить, — похмуро сказав Пітер. Ремус зітхнув поруч із ним. Він був солідарним, але зараз безкорисно було жалітись. — Я серйозно! — підвищив тон Піт і подивився на Ремуса в пошуках підтримки.
— Я розумію, — відповів Ремус із надією допомогти йому.

    Вподобайка
    8
    Ставлення автора до критики

    Відгуки