BloodyMelonTeamUa
Davidao
Книги
16+
Major_816
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Ангст
Тортури, Селфхарм
Заборонено
Немає схованих позначок
нд, 01/01/2023 - 03:26
нд, 07/30/2023 - 03:53
169 хвилин, 51 секунда
1
Навіґація

Після подій в Балтиморі ФБР переконує Натаніеля приєднатися до Програми Захисту Свідків принаймні до тих пір, поки решту людей його батька не заарештують чи не знайдуть.

~

Він залишає Ніла Джостена разом зі спогадами про Лисів. Замикає скриньку, що утримує в собі останній рік його життя, та ховає її за тисячами інших речей, котрі приховував від себе протягом багатьох років. Інакше життя, залишене позаду, інакше імʼя, інакша схована історія. 

Його батько помер і юнак збирається розгромити все, що той по собі залишив. Він виграв, чи не так? Зробив те, що його мати вважала неможливим. Пережив монстра й тепер вільний, як ніколи.

Заплющивши очі на лікарняному ліжку в місті, яке він ненавидить, Натаніель був поглинений своїм горем; його плечі тремтять від болю, який він ніколи не зможе відпустити.

~

АКА – історія, в котрій Ніл ховається.

2. Двадцять шосте квітня - Тиждень сім

Натаніель був тут протягом трьох тижнів і він зненавидить це місце. Ще ніколи в своєму житті юнак не був настільки впевненим у чому-небудь, як у цьому єдиному факті. Він абсолютно ненавидить це.

4. Шістнадцяте серпня - Тиждень двадцять три

Двадцять три тижні. Стільки часу Ніл Джостен та Натаніель Веснінський були мертвими і, схоже, що стільки ж часу знадобилося ЗМІ, аби зрозуміти, що вони були однією особою.

  Примітки
  Переклад: Роні (Вони/їх)
  Редактура: Міарі, дюдюка, Тея, Аня

  Усю інформацію про наш переклад та команду можна знайти в нашому телеграм каналі @bloodmelon
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики