GreenLion
18+
Змішані
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
чт, 12/29/2022 - 23:14
пн, 04/17/2023 - 21:37
286 хвилин, 40 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Чи вірите ви в надприродне? Ні?! А воно у вас дуже вірить. Тому в 3022 році по Еквусу, Принцеса Селестія відновлює старий проект Луни Еквестрійської «Відродження», тому для цього зі всієї Еквестрії збирається спеціальна команда поні, що зможуть проникнути до земель їхніх сусідів, зрозуміти та зібрати інформацію за двома століттями людського існування.

Глава 2: Несподіване чаювання.

Тія м’яко посміхнулася сестрі, та повернулася до неї спиною. Кинув декілька бітсів на стіл, Сильвія останній раз розім’яла свої крила, та охопив її під пахви різко злетіла у повітря.

Глава 3: Гості.

Вітаю Усіх Українців З Днем Незалежності України. Ми просто космос.

 

Трохи поправивши свою зачіску після денного польоту, Тія скористалася копитом, щоб повільно відчинити вхідні двері.

Глава 4: Сімейні обставини.

На кухні утворилася тиша, усі з зацікавленими поглядами спостерігали за рожевою та жовтою поні, що з повільною грацією кішки підходила до Пінкі, допоки їхні мордочки не сторкнулися, подарувавши тихий цмок рожевій кобилці.

Глава 5: Там, де робота.

Тія, ще трохи пом’яла пухкі щічки поні, та опісля допомогла вибратись з щільних кущів. Міцні обійми передніх ніг обхопили шию білої поні, щоб ніжно лащитися мордочкою по шиї.

Глава 6: Ох, уж ця робота.

Взяв невелику перерву на розмову з чаєм у копитах, що дуже швидко було зроблено земним поні на його робочому столі. Тія змогла зібратися з думками, бо наразі було важливо розпитати, та дізнатися про ситуацію навколо її персони.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики