BloodyMelonTeamUa
Кросовер
18+
piranha_piranha
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Заборонено
Немає схованих позначок
чт, 12/22/2022 - 21:34
сб, 06/24/2023 - 20:02
276 хвилин, 55 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Драко та Гаррі зустрічаються через 7 років після війни. Напруга між ними сильна, як завжди, але вони вчаться перенаправляти її на взаємне задоволення.

1 розділ

Вечір суботи, Гаррі опинився на концерті, затягнутий туди Джіні та Луною, які дещо нудьгують із послідовністю та ритмом їх власних стосунків, вирішили втрутитись у любовне життя Поттера. Йому постійно намагалися запропонувати завести стосунки, але ці спроби завжди провалювалися.

3 розділ

Тиждень продовжувався, і Гаррі ставало нудно тинятися по брудних провулках та оглядати кіоски з магазинами на кутках, використовуючи кошти уряду, щоб купувати мобільні телефони тут і там та шукати натяки на темну магію.

4 розділ

Чайне листя, кавери на Radiohead та неприємна правда.

Гаррі пив бурий ель, слухаючи як Рон та Фініґан сперечаються про квідич. Його розум був деінде, гадаючи, чи покаже йому обличчя один довгоногий блондин.

5 розділ

Різко втягнувши повітря, Гаррі подолав хвилювання й нарешті передав пергамент міністерській сові. Останні кілька хвилин птаха скептично дивилася на нього, поки Поттер вимірював кроками кімнату, прикутий нерішучістю.

  Примітки
  Над розділом працювали:
  Переклад: Катрусик
  Редактура: Павучка, kachurivska
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики