Bardova
Оріджинали
18+
Фем-слеш
Олександра Де Мартіні, Маргарита Сергіївна Кравець
Максі
Анальний секс, БДСМ, Гучний секс, Ерогенні зони, Еротика, Еротичні сни, Еротичний масаж, Жорсткий секс, Кінк на благання, Кінк на нижню білизну, Кінк на руки, Кінк на сліди на шкірі, Кінк на укуси, Кінк на шрами, Мастурбація, Ніжний секс, Перезбудження, Подвійне проникнення, Поза 69, Прелюдія, Проблеми з орієнтацією, Роздягання, Секс, Секс на роботі, Секс по телефону, Секс у душі, Секс-іграшки, Секс-шопи, Сексуальні експерименти, Сексуальні фантазії, Сексуальна потреба, Стриптиз, Сумнівна згода, Тічка, Тихий секс, Фістинґ, Швидкий секс, Україна, Алкоголь, Бари, Вогнепальна зброя, Дотики, Другий шанс, Злочинні організації, Кав'ярні, Квіткові магазини, Наркотики, Підготовка до весілля, Паління, Пекарні, Пошук себе, Прийняття себе, Проблеми з довірою, Зимові свята, Сни, Бокс, Спортзали, Бісексуальність, Від друзів до коханців, Дружба, Елементи фемслешу, Кохання з першого погляду, Поцілунки, Флірт, З сюжетом, Текстові повідомлення, Нервовий зрив, Селфхарм, Весільні агенти, Юристи
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Вбивство, Нездорові стосунки
пн, 12/19/2022 - 11:27
пт, 05/05/2023 - 00:14
164 хвилини, 4 секунди
1
2
Навіґація

це буле довга та цікава історія. дві різні дівчини, які не уявляли, що так може вийти. вбивства людей, торгівля наркотиками, зброєю та іншим, українсько-італійська мафія. романтичний сюжет та скло все це буде тут…

про це не варто думати

дві години ночі. п’ять чорних гелентвагенів і чорний бус це люди міс Де Мартіні. чорний Dodge їхав по переду усієї групи машин. в цій машині їхала Олександра Алессандрівна Де Мартіні. дівчина 25 років, середній зріст, гарна фігура, чорне каре по плечі, світло зелені очі.

бізнес та швейна фабрика

Що може бути краще за суботній день? правильно нічого. ти можеш ніжитися цілий день у ліжку та нічого не робити. цим самим займалася наша дівчина. Маргарита вела розпутний спосіб життя. вона ніде не працює, можна сказати сидить на шиї у батька. батька Маргарити звуть Сергій Павлович Кравець.

насилля вбиває

Алессандир з дружиною дізналися, що шістки мафії Дакса не наймали Ірину щоб викрасти інформацію з компанії. поки Олександра та Іра чекали на хлопців, що прибирали приміщення фабрики, Ірина намагалася фліртувати з Сашою. робила компліменти, доторкалася до пальців коли передавала запальничку.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики