Leanira
Оріджинали
12+
Джен
Навієна із Міжгір'я, Раяні Меліа, Ларко, Майтара ар Нуа, Ноєр ап Даві, Гілла ап Унг, Савзін
Максі
Фентезі
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

присвячую тим відчайдухам, котрі забажають бачити інсторію дописаною

Немає схованих позначок
пт, 12/09/2022 - 14:39
вт, 05/02/2023 - 20:58
296 хвилин, 30 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Маги - цінний ресурс країни, її опора та надія, особливо у можливих війнах. Про це неодноразово говорилося дітям та щасливим батькам цих дітей. А ось про те, що сидить потім більшість магів по конторках, з державним знаком на підвісці, що тримає не гірше за нашийник - ні, про це мовчали.

Думати тільки – Південна академія отримає двісті нових магів. І це вже діти та юнацтво, що пройшли відбори - ті, в кому сили та сміливості достатньо, щоб ризикнути віддати все своє наступне життя Силі.

…дітей, що примудрилися на сім поколінь, як мінімум, виявитися не рідними, не спадкоємцями, не тінню своїх предків-магів, було дивно мало. І кожна така дитина рушила струнку теорію того, що всі маги походять від божеств, що полишили цей світ. Церковники вкривалися кривавою піною, коли дізнавалися про таких дітей, а імперські служби з ніг збивалися, намагаючись віднайти хоч одну ознаку, що новий маг належить якомусь старому роду.

Саме магів, відлуння чиєї крові немає в реєстрі Імперії, неможливо було підкорити до кінця. Нікому, ніяк, ніколи.

- Вільна пташка, значить. Сподіваюся, ти будеш щасливою.

 

 

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  svrgn

  Ух! Я зовсім не по фентезі і магічним академіям, але які ж тут ідея і стиль, так легко читається! 

  Одразу затягнуло, Південна академія, її факультети, інтриги й студенти сподобались дуже сильно. Ще й так відчувається напруга і темне передчуття в рисах навколишньої Імперії (діалог про «навіщо стільки місця під лазарет» прям до мурах). Дуже круто, натхнення на продовження цієї історії!