krinjina
Книги
0+
Слеш
Драбл
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 12/02/2022 - 19:31
пт, 12/02/2022 - 19:32
8 хвилин, 43 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Історія про танок на засніженому схилі і загублений кульчик.

Нефритові сережки білосніжними кульками м’яко виблискували у вушках Хвайсана. Ці кульчики плекані душею юнака, тож надягаються в особливі дні.

Такі, як сьогодні, коли Дзян Чен запросив погуляти по засніженим схилам Юнмену.

Хвайсан зібрав складний образ, який не обмежився класичними чотирма шарами одежин і притягував погляд різноманітністю прикрас, надихнутих зимовими пейзажами.

 Так, вбиратися якось хитромудро у пішу прогулянку дивно, але не забувайте, це Хвайсан. Головне, аби Дзян Чен не розвернув юнака назад, перевдягатись до дзінші.

Але Дзян Чен не розвернув, навпаки, постарався зробити компліменти вбранню і сережкам, хоча вийшло трохи скупо і скомкано. Хвайсан на такі спроби тільки посміявся і, о ні, замахав віялом, за яке отримав презирливий погляд. 

***

Піднявшись на один зі схилів, Хвайсан не міг приховати свого захоплення навіть за віялом. Пейзажі засніжених гір біля озера відкривалися неймовірні, а особливим елементом картини, що відкривалася для Хвайсана була присутність Дзян Чена. 

Помітивши, що Дзян Чен не так відкрито розділяє його емоції, Хвайсан підійшов ближче і взяв юнака за руку. Відчувши теплий дотик, Дзян Чен трохи змінився у обличчі, умиротворення змінилося на збентеження.

Але Хвайсану не завадило взяти його за руку та потягнути в легкий танок, щоб розвеселити коханого. Потім, побачивши що танцюючи Дзян Чен посміхається, пришвидшив темп. Тепер вони жваво кружляли, трохи плутаючись у засніженій землі і важкій зимній одежі.

 

***

 

Прийшовши додому, Хвайсан почав знімати з себе частину одежі, поки Дзян Чен метушився з опаленням приміщення.

– А-Чен!, - цей схвильований крик заставив Дзян Чена схаменутися, – Я кульчик загубив!

– Що? Де?

– Мабуть ми так кружляли, що він злетів. І що робить, - сніг за вікном не вщухав, – Його вже присипало, так він ще й білий!

– Заспокойся, зараз я схожу і подивлюся, - Дзян Чен накинув теплу одежину, знаючи, що зараз активно бреше дорогій людині, – Не думаю що там багато намело. 

Дзян Чен помчав на схил, а рипаючий сніг був йому акомпанементом. Діставшись місця, де вони танцювали, він почав шукати. Так, дійсно, намело небагато, їх сліди ще не закрилися повністю.

 Дзян Чен для початку розрахував, що сережка загубилася десь біля їх слідів, впала, зробила під собою впадинку і потім її замело, але рівень снігу трохи нижчий. Добре, що вони кружляли по колу… 

Юнак почав шукати цю впадинку, але це не увінчалося успіхом, тож він почав голими руками розгрібати верхній шар снігу в пошуках цього маленького предмета. 

Руки вже почало пекти від холоду, але він шукав цю маленьку бісову прикрасу, щоб Хвайсан не засмутився. Нарешті намацав кульчик і сховав у мішочок.

А далі побіг зі склону додому, грітися в обіймах і гарячих словах Хвайсана. 

 

 

 

 

    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики