Марь
Аніме
18+
Слеш
Драбл
PWP
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 11/08/2022 - 16:21
ср, 02/08/2023 - 18:14
33 хвилини, 49 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

Каґеяма помітив червону помаду на фоні білого коміра сорочки у відбиванні дзеркала. В думках було лише: «Я облажався».

Тобіо прийшов додому втомлений від довгого інтерв’ю, в якому його знов питали про всі плітки, котрі з разу в раз змінювалися на нові обставини та згадані в них імена. З ким він вітався на вчорашній вечірці, з ким розмовляв телефоном з незвичним вираженням обличчя — ніжністю. Від набридливої уваги журналістки після кінця знімання, досі кипіла голова. Він розвалився на дивані, послабивши краватку на шиї. Його увагу привернули руки на плечах та тінь від чогось:

— Тяжкий робочий день? — промурчав Шьойо, дивлячись на нього зверху, стоячи з-за спинки дивана.

— Так, — Тобіо взявся за чуже зап’ястя та притулив лоба.

Хіната прийшов з роботи не на багато раніше за нього, стоячи зараз в пом’ятій сорочці із закоченими рукавами. Доволі сексуально, за думкою Каґеями.

— М… Тоді тобі потрібно декілька поцілунків?

— Будь ласка…

Хіната нагнувся та підняв обличчя Тобіо в потрібному куті, аби цілувати наче з тої сцени «Людини-павука». Лінивий поцілунок зупинився після низького стогону в губи Хінати. Той відірвався та сказав:

— Приготую тобі ванну.

Тільки його погляд впав на комір білої сорочки та вираз обличчя з ніжного змінилося на холодну злість. Було видно як напружується щелепа. Каґеяма був притиснутим до дивану цим поглядом коханця.

— Я піду набирати воду…

Тобіо відчув холодний піт після зникнення Шьойо за дверима ванни. Коли він зайшов опісля та побачив у відбиванні дзеркала червону помаду, то зміг тільки матюкнутися з кривою усмішкою дивлячись на себе. Він облажався.

Каґеяма вийшов з ванни одягнувши назад тільки свої штани, сорочку ж кинув у пральню. Він закрив за собою двері спальні й зустрів погляд Хінати, що стояв біля тумбочки. Тобіо підійшов у центр кімнати, опустив погляд у підлогу та чекав реакції його хлопця. Шьойо направився до нього, зітхаючи спеціально голосно, з наміром показати розчарування:

— Ти був поганим хлопчиком, Тобіо, — говорить Хіната над його вухом та стискуючи плече. — Ти повинен отримати своє покарання.

І від цих слів вуста затремтіли, а по спині Каґеями пройшовся мороз. Він стримував усмішку, що хотіла показатися від передчуття подальших подій. Тільки ноги вчасно підкосилися та він опустився на коліна.

— Так, майстре.

Хіната підіймає його обличчя у двох долонях:

— Оскільки ти визнаєш свою помилку, то я дам тобі обрати сьогоднішнє покарання, — він усміхнувся лиш кутками губ.

— Десять ударів стеком, майстре.

— Тоді нехай буде дванадцять, — говорить Шьойо, перед тим як піти до своєї шафи з «приладдям».

Повертається він з чорним стеком в руках, трохи прихлопуючи ним долоню. Підійшовши до хлопця, проводить кінцем по щоці та спускається через шию хребтом донизу. Перший удар і наказовий тон:

— Рахуй кожний удар.

— Слухаюсь.

— Рахуй далі, — звертається до нього голос, віддалений через туман в голові.

— Ш… Шість, — скиглить Тобіо.

Його голос теж здається чужим. В горлі пересохло від тяжкого дихання, а тіло періодично здригалося від очікування наступного удару. Він повинен був бути тихим, сидіти на одному місці та чемно рахувати. Не показувати задоволення, котре заполонило думки. Після наступного удару він прогнув спину та видихнув ім’я «Шьойо».

— Мій слуга, здається, отримує більше задоволення, аніж покарання, — він лагідно водив стеком по спині та плечам, поки Каґеяма віддихався з періодичним скигленням. — Чи не соромно тобі? — опустився Хіната збоку від хлопця.

— Сім… — таки сказав він, а потім подивився у відповідь. — Я хочу повністю відпрацювати свою провину. Будь ласка, — вже шепотом закінчив Тобіо.

— Ти доволі працьовитий, коли діло доходить до відбування покарання.

Ще один удар та голосний стогін. Стояк у штанях болів вже після п’ятого удару, тож Тобіо був у кроці від порушення одного з правил: «Не кінчати без дозволу». Та цифри проговорювалися вголос з подальшими труднощами. Поки не закінчилися на тих самих дванадцяти.

Каґеяма стомлено опустився на підлогу. Ноги трохи затекли від напруження, а чолом стікав піт. Біля голови показалася туфля, кінчиком котрої примусово підняли його обличчя підборіддям догори:

— Ти добре тримався, але на відпочинок ще не заслужив, — через ці слова, Каґеямі залишалося лиш прийняти попередню позу. — Тут залишилась одна справа.

Поки він це говорив, його нога надавила на член, що викликало тяжкий стогін-скиглення. Тобіо вчепився у ногу та підняв обличчя з мокрими очима. На це Хіната лише всміхнувся зі зітханням та продовжив давити рухом вниз-вверх.

— Ах… Будь ласка, — голос Тобіо тремтів та зривався на писк, — будь ласка, будь ласка…

Шьойо прибрав ногу та схопив за волосся на потилиці, піднявши обличчя на потрібний рівень:

— Займись цим, — він притиснув його до свого паху, — і якщо добре виконаєш роботу, отримаєш нагороду.

Тобіо взявся руками за стегна та усміхнувся з задоволенням, потерся о випуклість та поцілував.

— Я виконаю це з усіма силами, — подивився він вгору, — майстре.

Розстібнув ремінь та змійку швидко, після чого цілував член крізь білизну. Під натиском руки на голову, був направлений на роботу з самим органом. Він стягнув боксери та почав надрочувати правою рукою, поки грався язиком з головкою. Пройшовся губами до яєчок та вилизував їх. Трохи брав до рота, а потім знов повертався до яєчок, проводячи в цей момент рукою всією довжиною. Чекаючи низького голосу, що скаже «До рота», аби він відсмоктав належним чином. Аби було складно дихати, в цей час відчуваючи легкий натиск долоні на голову, а після хватку за волосся. Аби щасливо показувати кількість його сперми у роті та проковтнути все під строгим поглядом.

Хіната стиснув обличчя Тобіо рукою та задоволено подивився як той, витягнувши язика, показав чистий рот:

— Хороша робота, — він погладив його щоку, на що той линув потертися о неї сильніше. — Піднімись.

Руки одразу стиснули талію до майбутніх синців; притягнули до себе заради поцілунку. Хіната поглиблював поцілунок до того, що Каґеяма повиснув на його шиї, втримуючи рівновагу. В процесі, Шьойо підштовхував його назад до ліжка, переходячи від губ до шиї та знов до губ. Кусаючи, залишаючи засоси, доводячи Тобіо до безладу в усіх сенсах. Після цього він кинув хлопця на постіль та витягнув ремінь зі шлейок на своїх штанах. Проста фіксація зі шкіряного ременю та руки над чорним волоссям втиснуті у матрац. Один рух міг дати волю рукам спортсмена, але той лежав, очікував, бажав підкоритися волі партнера. Вільною рукою, Шьойо розстібнув штани та потягнув їх разом з боксерами вниз, як тільки Тобіо підняв таз. Потягнувся за поцілунком, в цей час торкаючись члена, легко та повільно водячи вверх-вниз. Каґеяма скиглив в поцілунок, підіймав таз до руки — нестерпно-лінивий темп доводив його до безумства.

— Майстре… Хах- Шьойо, — задихаючись та між поцілунками говорив він, — будь ласка… Шьо- ні, ма-айстре… будь ласка…

— Мій Тобіо хоче кінчити? Добре, можеш кінчити, — відповів Хіната, прибираючи руки з його зап’ясть та залишаючи єдиним доторком з ним роботу рукою. — Кінчи поки я дивлюсь на тебе.

Свій стогін хлопець намагався сховати за руками, все ще зв’язаними ременем. Він міг думати тільки про Шьойо, тільки про погляд, котрим той дивиться зараз на нього; про сором, що зараз накривав разом з приємними відчуттями. Тобіо дивився на нього у відповідь, тихо повторюючи ім’я та прохання, матюкаючись, а потім знову заповнював кімнату своїм стогоном.

Він кінчив в його долонь, тяжко дихаючи та закривши очі від насолоди. Декілька хвилин Каґеяма віддихався, поки Шьойо піднявся з ліжка до тумбочки:

— Скажи, коли зможеш продовжувати, — більш ніжним тоном сказав Хіната, цілуючи в лоба.

— М?

— Ти ж не думав, що ми закінчимо на цьому?

Тобіо підняв голову та подивився на пачку презервативів поруч зі лубрикантом. Щось промугикав та послабивши ремінь, кинув його на підлогу:

— Тільки я справді виснажився, — посміхаючись говорить він.

— Я зроблю всю роботу, Тобіо. Вставай на коліна.

Каґеяма взяв подушку поруч, аби лягти на неї. В той час, Шьойо натягнув презерватив на пальці та додав лубрикант. Холодна речовина змусила здригнутися Тобіо. Коханець водив пальцями навколо входу, масажуючи, заводячи хлопця по другому колу. Обережно всунув кінчик середнього пальця, через декілька рухів другий. Ліва рука тримала стегно Тобіо, періодично гладивши та масажуючи.

— М… Так, тут, — тихо сказав Тобіо.

— Так-так, знаю, милий, — Хіната пройшовся по тому ж місцю.

Шьойо водив пальцями всередині витриманим ритмом, заставляючи Каґеяму насаджуватися самостійно:

— Вся робота тільки на тобі?

— Вибач, не можу втриматися аби не подражнити, — він розвів пальці в сторони, споглядаючи як розтягнув анальний отвір.

— Досить дивитися, мгх, — Тобіо сховав зашаріле обличчя у подушці.

— Ти дуже гарний навіть тут, ти знав?

— Будь ласка, — він застогнав про себе, — швидше.

— Попросиш ще? Правильно.

— Шьо- , ах, добре. Майстре, будь ласка, трахніть мене.

— Хороший хлопчик, — Хіната ляснув по сідниці.

Він зняв презерватив з пальців та натягнув новий на член.

Тобіо голосно вдихнув повітря, коли Шьойо плавно увійшов в нього. Видихнув зі стогоном, коли так само повільно той відвів стегна назад. Непристойний звук шльопання заполонив кімнату разом з тяжким диханням та скигленням.

— Чорт, — зітхнув Каґеяма.

— То що за червона помада то була? — прошепотів Хіната нагнувшись до вуха.

— М, це… — видих, — інтерв’ю… Ще, ще, так…

— І що було на інтерв’ю? — сильний поштовх за цим.

— Журналістка… Ох… Настирлива дуже, — в очах помутніло від задоволення. — Не знаю, коли встигла.

— М… — протягнув Хіната та взяв чужий член у кільце пальців біля основи. — Правда?

— Ах, так. Так, чорт візьми, правда!

— Добре, — рука почала рухатися в темпі зі стегнами.

— Трясця, — Каґеяма зжав подушку з усією силою.

— Так, — простогнав Хіната та увійшов з більшою силою.

Тобіо відходив від оргазму декілька хвилин, чуючи лише шум у своїй голові. Холодний рушник привернув увагу до реальності. Він підняв голову та побачив, як Шьойо витирає його живіт та стегна:

— У наступний раз говори чіткіше, що не зацікавлений, — помітивши погляд на собі, сказав хлопець.

— В наступний раз треба відмовитися від інтерв’ю, як тільки питання підуть не на тему волейболу.

— Теж як варіант, — поцілував він та пішов у ванну кімнату кинути рушник в кошик.

Про себе Каґеяма подумав, що можливо, набридлива журналістка стала менш неприємною персоною для нього.

— Якщо в цьому місяці знову будеш поганим хлопчиком, прийдеться використовувати це.

Хіната влігся поруч та помахав перед обличчям Тобіо «поясом вірності». Страх із шоком викликав у нього сміх:

— Так, мій любий слуга повинен бути ду-у-уже чемним хлопчиком.

    Вподобайка
    15
    Ставлення автора до критики