Shizuka
18+
AuroraDawn
Робота завершена
https://www.fimfict…
Джен
Міні
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
вт, 10/04/2022 - 08:16
пн, 05/29/2023 - 13:04
150 хвилин, 32 секунди
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Жоден поні насправді не знає, як створюють веселку в Еквестрії. Але коли Скуталу та її друзі провалять льотний екзамен, вони дізнаються правду про те, як славетний Хмародейл виробляє свій фірмовий експорт… і якою жахливою ціною.

  Примітки
  Фанфік належить до такого жанру як ґрімдарк. Сам автор відносить його до так званого «ґлуфіку» (від англ. glue — «клей») — специфічного жанру фандому MLP:FIM. Його особливість полягає в тому, що у фанфіках цього жанру потрошать поні й використовують їх для виготовлення якоїсь продукції. Яскравим прикладом «ґлуфіку» також може слугувати даркфік «Кексики».

  Твір, як багатьом відомо, написаний на основі музичної композиції 'Rainbow Factory' авторства броні-музиканта WoodenToaster, більш відомого на прізвисько Ґлейз (англ. Glaze — «глазур»), тож у тексті присутні уривки з пісні.

  Також у «Райдужної фабрики» є сиквел під назвою 'Pegasus Device' («Машина пегасів»).

  Цікавий факт: автор обкладинки з України :)
  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Shizuka

  Я розумію, про що ви. Намагалась адаптувати так, щоб це зручно було читати, але це мій перший переклад, я не маю достатнього досвіду, тож мені важлива будь-яка думка читача з цього приводу і як це виглядає з його/її боку. Але я подумала, що українськомовному простору такий контент так чи інакше також потрібен, і взялась за переклад. В подальшому покращуватиму свої навички.

   

  Дякую за відгук!