YayaTyts
Оріджинали
18+
Слеш
Фотіс Спірт, Віронік Тиц, Алекс Захаруліс, Давид Морган, Іліас Тріпс
Міді
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 09/17/2022 - 03:51
пн, 01/01/2024 - 22:09
377 хвилин, 58 секунд
8
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
1
Навіґація

   Щодня нам доводиться робити вибір: він може бути досить легким — прокинутися зараз, чи поставити будильник на повтор; а може виявитися одним з найскладніших в нашому житті…

   Фотіс Спірт, як і решта – не виняток! 

  Примітки:

 Ця робота є другою частиною циклу «Райдужна епоха». Раджу ознайомитися й з першою «Віра»

 https://fanfic.pp.ua/node/909 

«…Науковий прогрес став зерном для прогресу в медицині, а той уже вплинув на прогрес соціальний і духовний, ну для деяких індивідуумів точно. Історія говорить, що тоді почалася «Райдужна епоха», навіть дивно, що без лепреконів впоралися.

Як наслідок, у XXII столітті не користуються старою системою визначення статі. А нова існує лише для спрощення життя. Таким чином, при народженні кожна дитина проходить багатоетапне обстеження і визначається передбачувана стать за зовнішніми ознаками та за хромосомним ланцюгом: жінка, чоловік; альфа, бета, омега. Статистика свідчить, що співвідношення бет до групи альф і омег – 8:1, велика різниця в порівнянні з 57:1 минулого століття. Зрозуміло, у міру дорослішання у кожного є можливість змінювати свою стать, підтип. Хоча МОЗ і рекомендує остаточно визначитися до повного статевого дозрівання, але навіть на старість, якщо вам захочеться з чоловіка альфи перетворитися в жінку омегу, були б тільки бажання і гроші, а решта не проблема…»

 

~~~

Буду вдячна за участь в акції #продублюй_будь_ласка, про яку почитати можете тут: 
Акція #продублюй_будь_ласка | ФУМ|ФАНФІКИ (fanfic.pp.ua)

А ось тут знайдете всі посилання куди можна продублювати: https://t.me/yayatyts/36

~ 3 ~

***

    — Доброго ранку! — дівчина-янголятко щоденно з чарівною посмішкою зустрічала завідувача.

   — Доброго, — слова та думки кардинально відрізнялися, бо чоловік у доброті цього ранку певен не був. Без зайвих слів він просто мчав до свого укриття — до кабінету.

~ 6 ~

***

   Знайти потрібну будівлю виявилося не складно. А ось вийти з машини… Просидівши дві години, він все ж таки вирушив до домофону. Фотіс востаннє переконав себе, що назад дороги немає і натиснув кнопку дзвінка.

   — Так?

   — Запрошення ще в силі?

  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Tina_Yanno

  Люблю цю твою роботу)

  Фотіс ніби й пофігіст, а ніби й ні, просто не бачить сенсу довго вовтузитись на одному місці, мусолити одне запитання. Подумав добре, вирішив, і не оглядається. Ну ніби) сподіваюсь, що не оглядатиметься і ти мені свиню не підсунеш.

  Критик-ор

  Це саме той випадок, коли я залюбки перечитала історію, навіть пам’ятаючи деталі з минулого разу. Відверто насолодилася абсолютно кожною сценою!

  Неперевершена атмосфера творчості та краси. Робота сама по собі неймовірно естетична, а тут ще й подвійне мистецтво. Мій улюблений момент, на якому неможливо втриматися від захопленого та збентеженого «ах» — це презентація картини. Навіть затамувала подих, бо всі найдрібніші деталі, емоції героїв та настрій гостей напрочуд живо відчувалися на собі. А це неабияка авторська майстерність, так глибоко занурити читача у дійство. 

  А ще мені дуже подобається, що в роботі немає відверто поганих персонажів. Ніхто з них не викликає злості чи огиди. Герої всі різні, зі своїми характерами, тарганчиками у голові, проблемними акцентами та мотивами, але вони цікаві та самобутні. В них хочеться копирсатися, дізнаватися більше. 

  Щиро люблю цю серію і чекатиму на продовження, аби знову зустрітися зі старими, дорогими серцю знайомцями та закохатися у нових. 

  YayaTyts

  Читаючи такі коментарі, я воскресаю як той фенікс, буквально з попелу! Це так приємно, так високо оцінено, що навіть не віриться)

  Різдво в галереї я теж дуже люблю, не знаю чи це найулюбленіший момент, але точно найсильніший емоційно для мене, як автора! Плюс вдало підмічено про негативних персонажів, мабуть я ще взагалі таких не створювала😂, не мій стиль можливо)

  Дякую! Щиро дякую за милі серцю слова!