«9-1-1» — американський процедуральний драматичний телесеріал, створений Раяном Мерфі, Бредом Фелчаком та Тімом Майніром для телеканалу Fox. Події серіалу розгортаються в Лос-Анджелесі. У центрі історії знаходяться співробітники трьох місцевих служб порятунку: поліції, пожежної служби та швидкої медичної допомоги. Всі вони день у день виконують свій непростий обов’язок, рятуючи життя людей. При цьому їм постійно доводиться стикатися зі страшними, шокуючими, небезпечними, а іноді і смішними ситуаціями. Головна мета їх роботи – охорона безпеки вулиць і невідкладна допомога будь-якій людині, яка її потребує. Дуже часто всім трьом службам доводиться працювати пліч-о-пліч в небезпечних і жорстоких умовах Лос-Анджелеса. У зв’язку з чим, працівникам служб порятунку непросто поєднувати особисте життя і роботу.Показано 1 - 2 зі 2Якщо тобі потрібна допомога, поклич мене

justhockey
Робота завершена
https://archiveofou…
Флаф
Заборонено

Едді зараз ні з ким не зустрічається. Насправді він, імовірно, більше ніколи не зустрічатиметься, враховуючи той факт, що в нього були напади паніки через думку про життя з останньою жінкою, з якою зустрічався.

Ліниві ранки

chronicallystendan
Робота завершена
https://archiveofou…
Флаф
Заборонено

Один з лінивих ранків у сім’ї Баклі-Діаз призводить до відкриття, яке трохи зворушує Бака.

— Що ти сказав? — різко спитав Бак, трохи відійшовши, щоб подивитись на Кріса наляканими очима. — Ти щойно назвав мене «татом»?

4
Упс.. такого ще не написали.