Категорія
Персонажі
школяри-потраплянці
Бажана направленість
Очікуваний рейтинг
Попередження
Інші позначки

Опис

 

Короткий огляд можливого сюжету:

  1. Шість-десять-не більше п’ятнадцяти людей шкільного віку (кінець дев’ятого класу — початок десятого класу (оптимально)) «загадковим, невідомим й т.і.» чином потпрапляють у тіла ледь-ледь змужнілих драконів;
  2. Один зі школярів забирає із собою декілька людей та йде з «місця приземлення». Мотив: низька самооцінка та потенційна нагода самоствердитися за рахунок придбаних здібностей;
  3. Головний герой, як завжди, має бажання забиратись зі світу, куди усі потрапили. На заваду ГГ стають його «Я», та школяр із пункту два (далі — «злодій»); Злодій, в основному, робить усіляку чухню, яку зазвичай можуть робити «класичні європейські» дракони.
  4. В серії неминучих перемог над собою та злодієм ГГ досягає власної мети й повертається з однолітками до звичного світу.
  5. У разі серії неминучих поразок над собою та злодієм ГГ не досягає власної мети, повільно сходить зі здорового глузду.

Пункти чотири та п’ять цілковито залежать від світосприйняття автора, що візметься за подібну наявну працю.


Можливо цю історію можна запхати у невеличкий драбл, десь на чотири-п’ять сторінок Word`у, без перевантаження моно-, діа-, полі- логами.

Вподобайка
1
Надіслав: DarkWing , дата: ср, 08/23/2023 - 22:02