У середу, 24 серпня, Україна відзначала 31-у річницю проголошення незалежності. Цього року це особливо важлива дата, адже нам знову потрібно боронити нашу свободу, нашу мову, наші державні кордони та врешті-решт наші життя. Занадто високу ціну нам доводиться платити за право називати себе УКРАЇНЦЯМИ, але ми незламні, горді та вільні! Ми віримо в нашу перемогу, бо ж «в серці маєм те, що не вмирає». Проте боротьба триває і у кожного свій фронт, тому давайте разом захищати наші кордони. Ми вже оголошували в правилах сайту, що забороняємо покликання на будь-які ресурси пов’язані з рф чи пропагандою їхньої ідеології, але цього замало. Вашій увазі пропонується перейти за покликанням та виконати свій громадянський обов’язок:

https://petition.president.gov.ua/petition/160670

Пам’ятайте, поки ви боїтесь втратити авдиторію на цих ресурсах, хтось втрачає дім, рідних чи власне життя. Кожне ваше повідомлення з люб’язностями для ворогів, продовжує підтримувати ілюзію «мишебратья, адіннарод, ядінязик» та грає на користь нашим ворогам на їхньому інформаційному полі. Якщо ви не пам’ятаєте наше минуле, то запам’ятайте сьогодні. Згадайте всіх полеглих наших захисників, згадайте зламані життя, зруйновані будинки, згадайте свій страх, так отой, що з’явився 24.02… а тоді ще раз подумайте, чи варті декілька відгуків від тих хто нас вбиває того, щоб продовжувати публікуватись на цих ресурсах.

Ми не хочемо бути монополістами та не закликаємо обирати тільки ФУМ, є також «Аркуш», «Фанфіки українською (fanfic.com.ua)» , багато міжнародних, які не потребують нашої реклами та багато інших посилання на які можете залишати під цим дописом. Станьмо зараз силою — єдиним фронтом! Підтримуймо одні одних. Пишіть! Коментуйте фанфіки та ідеї! Нагайдуйте нам, щоб ми розвивали наш маленький ФУМ!  Нехай наше слово стане нашою зброєю!

Все буде Україна! Дякую за увагу!

Коментарі

Ґotemo Ślimak Dmytro

Вітчизняний, прекрасний і, нарешті, зручний сайт для фанфіків! Дякую вам за пророблену роботу, це неймовірно цінно для розвитку нашої нації в цілому. Створюючи і читаючи фанфіки, українчики розвиваються, діляться емоціями, знаннями, враженнями і поширюють свою творчість. Наші люди створюють фундамент для сучасного писемництва України - без русні та до****обів. Звісно, ви не єдині працюєте над цим, що дуже прекрасно, саме тому працюйте і рекламуйте свій сайт і це ознайомлюватиме наших співгромадян з усіма іншими українськими сайтами та літературою. Ще раз дякую розробникам, дизайнерам, проґрамістам, авторам творів та іншим людонькам, що впливають на розширення нашого інфопростору. Це важливо. Слава Україні.

Надіслав: Lady_Nightmare , дата: нд, 08/28/2022 - 20:40