Повернутись до головної сторінки фанфіку: Відділ тимчасових переміщень Конохи

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

  1. 1

    Надіслав: Kate_Queen , дата: вт, 07/04/2023 - 23:10
Повний текст

Тільки-но дим від щойно забитої люльки розсіявся, у двері кабінету Хокаге постукали:

- Сарутобі-сама, це знову у відділ Тимчасових переміщень, - відзвітував Мінато щойно отримав дозвіл увійти до кабінету. - Троє генінів, перемістилися після битви з Орочімару. Ми з Ібікі провели допит - це справді наші ніндзя.

Хірузен важко зітхнув і оглянув стопки документів, подекуди повалених похапцем на стіл і таких, що погрожували впасти, а подекуди розсортованих чиєюсь турботливою рукою і складених нею ж у підписані теки.

- Гаразд, запрошуй їх сюди, і раз ти кажеш, що вони після бою з Орочімару перемістилися… залучи Іноічі. Я не зможу з ним зв’язатися - через тимчасові дзюцу знову злетіли печатки зв’язку з їхнім відділом. Останнім часом щось зачастили вони… - він постукав пальцями по темній стільниці, намагаючись знайти в документах потрібну папку. - Де ж, чорт забирай, ці папірці…

Мінато кивнув і відчинив двері, запрошуючи шинобі.

- Хокаге-сама, ви мусите нам повірити, - нетерпляче заявив хлопчик у помаранчевому комбінезоні, який нагадував молодшу копію Мінато, щойно влетів до кабінету, - ми витратили стільки часу, а якщо ми не зупинимо Орочімару - ви помрете, і Коноха буде в руїнах…

Генін із рожевим волоссям закотила очі, і її рука піднялася, щоб зупинити напарника, який мав намір почати гасати по кабінету, й міцніше стиснула його плече, коли той почав говорити ще гучніше, видаючи дедалі більше й більше подробиць.

- Звучить цікаво, юначе, - вимовив нарешті Хокаге, повважавши розповідь хлопчиська досить цікавою і дозволяючи йому договорити до того моменту, коли той кілька разів наголосив, що потрібно діяти вже зараз. Хокаге випустив ще диму зі своєї люльки і видав неясний звук, діставши з надр свого столу стопку документів. - Вам трьом потрібно буде написати звіт і заповнити всі ці документи.

- Що? - насупився хлопчисько. - Писати звіт? Навіщо нам витрачати час…

На обличчі дівчинки-геніна відбилося таке саме здивування, як і в Наруто, але вона вчасно схаменулася і вдарила того по голові:

- Наруто! Досить із тебе неповаги до старших сьогодні!

- Боляче, Сакуро-чан… - пробурмотів Наруто, але не наважився знову сперечатися з Хокаге.

Третій генін, який мовчки спостерігав за тим, що відбувається, засунувши руки в кишені, вклонився і вимовив:

- Вибачте за нестриманість нашого товариша, Гокаґе-сама, ми заповнимо документи, - з його тону було незрозуміло, чи справді він спокійно прийняв наказ, чи був так само здивований, як і двоє його товаришів, але вирішив не подавати виду.

Дівчинка кивнула, продовжуючи кидати злі погляди на Наруто. І перш ніж той встиг видати щось іще, повітря в кімнаті завібрувало, кунай, що висів на стіні поруч із картою, здригнувся, і поруч із трійцею генінів з’явився Мінато:

- Ширануї ще зайнятий іншою групою, але буде вільний через півгодини, - відрапортував він, не звертаючи уваги на захоплені погляди генінів. - Я проведу команду на потрібний поверх.

Хірузен кивнув. Наруто не наважувався подати голос знову, щоб не потрапити під гарячу руку Сакури, і покірно поплив до дверей, кидаючи задумливі погляди на Мінато. Сакура зібрала стопку документів, ковзнула по них поглядом - її брови злетіли догори, коли вона побачила, до якого відділу належать звіти, але мовчки притиснула їх до грудей і повільно прослідувала за Наруто. Перед тим, як останнім покинути кабінет, третій генін обернувся і почухав потилицю з хвостом, волосся в якому стирчало в різні боки.

- Як давно існує команда, що займається мандрівниками в часі? - запитав нарешті він.

Хокаґе примружився, і зазначив, що генін був не тільки копією Шікаку зовні, а й розумним підростаючим стратегом.

- Щойно в Коноху потрапив перший сувій для переміщення в часі, - просто відповів Хірузен.

Він кивнув, приймаючи відповідь, і пробурмотів собі під ніс:

- Гарне рішення, непроблематичне.

    Ставлення автора до критики: Обережне
    Надіслав: Kate_Queen , дата: вт, 07/04/2023 - 23:10