Немає схованих позначок
пт, 08/26/2022 - 22:50
пт, 07/21/2023 - 21:32
627 хвилин, 38 секунд
8
1
2
Навіґація

Після публічного оголошення Дея, що він буде грати за команду Лисів, Ріко відправляє Натаніеля вмовити Кевіна повернутись до Гнізда. На превеликий жаль Ріко, у Веснінскі інші плани.

3. Відвідувачі

Ваймак випив ще дві чашки кави, перш ніж піти в душ, залишивши Ніла допивати свій напій і думати. Юнак повернувся ліворуч, аби зробити дотепне зауваження, що було у нього на язиці, але натомість він здивовано кліпнув очима, згадавши, що Жана там не було.

5. Наскільки важливо бути в нормі

Здавалося, ніби дні тягнулися вічно. Ніл не виявляв свій дискомфорт, коли шви свербіли чи тягнулися, проте у нього не було й шансу приховати свою апатичність. Тіло юнака відчувалось занадто важким, а розум навіть з великим зусиллям не міг пристосуватися до нових умов та втрати щоденної рутини.

7. Зміна

Повернення до маленької квартири Ваймака, з безліччю брудних кружок з-під кави та розкиданих паперів, було майже полегшенням після ночі, проведеної в будинку Еббі в компанії Кевіна та кузенів.

8. Залицяння

Ніл різко прокинувся, щойно за дверима спальні задзвонив будильник Ваймака. Серце юнака швидко билося в грудях. Адреналін потрапив у кров, готуючи його бігти чи битися до останнього. Надворі досі було темно, тож Ніл міг сказати, що це було незвично рано для тренера Лисів.

11. Правила та умови

Дженні Смоллз оговтується після спроби самогубства, проте вона більше не збиралася приїжджати до Пальметто, аби стати новою нападницею Лисів. Тонка нитка надії, яку мав Ніл щодо нещасних Лисів, обірвалася. 

  Примітки
  Над робою працювали:
  Переклад: Роні (Вони/їх)
  Редактура: Тея, Олег
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  CorgiPoggi

  Особливі відчуття викликає те, як автор прописує панічні атаки. Так реалістично, що навіть відчуваєш тиск у грудях. Як і опис життя Ніла в Гнізді, це чіпляє мене за живе, це боляче, але не меньш чудово разом з тим.

  Дякую за переклад, дуже чекаю на продовження ✨️