Повернутись до головної сторінки фанфіку: Один ранок із тисячі

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Тоні рідко прокидається першим. Зазвичай Бакі не потрібно багато сну через його суперсолдатські здібності, кількох годин якісного відпочинку йому цілком вистачало. Саме тому такі моменти були дуже особливими.

Бакі вві сні завжди міцно стискав його в обіймах, наче боявся, що він кудись зникне. Міцно, але не настільки, щоб залишити синці. Тільки якщо це не кошмар, тоді він немов намагався втиснути Тоні в себе та стати з ним одним цілим. На щастя, таке траплялося все рідше.

Тоні списував це на терапію, Бакі намагався переконати, що це все через нього. Нібито кошмари бояться до них навідуватися, коли вони разом. І можливо щось в цьому було. Бо під час його відряджень або віддалених місій Бакі обирав за краще взагалі не спати, ніж спати без нього.

Чи варто говорити, що Тоні перестав затримуватися в різних куточках світу і завжди поспішав повернутися додому? Якщо ж йому доводилося подорожувати в межах країни, Бакі завжди їхав з ним. Поки, на жаль, не вдалося вибити для решти Месників дозвіл на перетин кордону з іншими державами. Зараз його дадуть хіба якщо десь у світі знову відкриється портал і звідти полізуть озлоблені інопланетяни. 

Тоні відірвався від роздумів через тихий видих. Бакі заворушився, але так і не прокинувся, трохи міцніше стискаючи його у своїх обіймах. Він не стримав усмішки. Уві сні Барнс виглядав таким розслабленим і юним, ніби зовсім розгубив весь тягар минулого. Брови нарешті не насуплені, зморшка між ними остаточно розгладилася, не залишивши й сліду. Щелепа теж більше не стиснута, наче він постійно стримує біль. Та попри це все Бакі досі мав досить небезпечний вигляд.

Мабуть, Тоні зовсім з’їхав з глузду після всіх своїх пригод, бо вважав це надзвичайно привабливою рисою свого коханця. 

— Досить прикидатися, я знаю, що ти не вже спиш, — пирхнув Тоні й ляснув Бакі долонею по животі. 

Той одразу розплющив очі й засміявся. 

— Не хотів відволікати тебе від споглядання. Ти так уважно мене розглядав. 

— Не розглядав, а насолоджувався надзвичайно привабливою картиною. Втім, більше ніж дивитися на красиві речі, я люблю торкатися красивих речей, — Тоні звабливо усміхнувся і ковзнув рукою від шиї, по грудях і вниз до живота, поки не зупинився на поясі піжамних штанів, граючись з резинкою. 

Бакі різко здвинувся і перевернув Тоні на спину, нависаючи зверху. 

— Обожнюю прокидатися з тобою в одному ліжку. Ідеальний ранок. 

— Ми майже щоранку прокидаємося в одному ліжку, — весело усміхнувся Старк. 

— Це і робить їх ідеальними!

— Сьогодні ти до біса милий. Тому краще заткнись і поцілуй мене нарешті.

— Все для тебе у цей ідеальний ранок. 

Тоні роздратовано видихнув, але відповісти нічого не встиг. Бакі зрештою прислухався до вимог і пристрасно його поцілував.

    Ставлення автора до критики: Позитивне
    Надіслав: Kotya_mors , дата: нд, 06/18/2023 - 14:21