Повернутись до головної сторінки фанфіку: Переховуючи зірку

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Все, що лишилося від прекрасного будинку, який Джеймс і Лілі побудували разом, - це довбані руїни з попелу. Всюди був дим. Повітря було забарвлене сумом і сльозами, але Ремусові було байдуже. Він не мав часу. На сльози, страх, чи  інші непотрібні емоції.

— Де Гаррі?! — кричить він Муді і йде прямо крізь масу аврорів, що його оточують.

— Люпин… Я співчуваю твоїй втраті. Розумію, для тебе  вони були…

— Де Гаррі? — перекрикує, зовсім  не стримуючи нелюдське гарчання в голосі.

— Він у безпеці! — Муді озивається тим же тоном, однак опановує себе і відпускає  аврорів.

Підійшовши ближче і нахилившись, щоб прошепотіти йому на вухо: 

— Дамблдор послав Геґріда за ним. Нам не відомо, куди вони його забрали, але я певний, він якнайдалі звідси.

Живий. Гаррі Вижив.

— Сіріус – його хрещений батько, він має бути тут.

— Люпин… — Муді перебиває його урочистим тоном, від якого стискається живіт.

— Мені шкода, що я той, хто  перший це сказав, але… 

— Тільки немертвий, будь ласка, тільки не це.

А раптом…

Ремус відчув кожне слово, як удар батогом. Він розумів, що вони означають, але зміст, не мав жодного сенсу.

 

Найліпший друг зрадив Джеймса і Лілі.

Сіріус допоміг Волдеморту.

Блек убив Пітера та багатьох маґлів і переховується від правосуддя.

 

Це було так абсурдно, якби Сонце замерзло і тепер земля перегрівається. 

Абсолютно неможливо. І якби не все це, він би відверто розсміявся.

— Я знаю, в це важко повірити. Він був моїм другом теж, і я… просто б не подумав, що він здатен на таке.

 —Але у нас є всі необхідні докази, дементори скоро знайдуть слід. Ми його спіймаємо, і він заплатить за те, що скоїв.

Ремус присідає навпочіпки і занурює очі в долоні. Сльози все ще не йдуть. 

Навіть коли пил і попіл затуманюють його зір. Муді  кладе руку йому на плече. Ремус бореться з бажанням потиснути її.

— Пробач, що питаю тебе. Але ти знаєш, де живе Блек?  Ремус нічого не відповідає, лише киває. 

— Ти скажеш менi? — Він знову киває. — Молодець, пізніше  підеш додому і відкриєш собі пляшку міцного алкоголю. Вона нам усім сьогодні знадобиться.

Ця розмова добігла кінця.

Він йшов повільно і впевнено, поки не відчув запаху попелу. Потім перенісся.

Приземлився біля звичайного пабу в Лондоні, на випадок, стежки за ним. Але звідти стрімголов біжить до Діагональної алеї. 

Лишень зупиняється перед першою крамницею, в якій, він певен, є підлога. Люпин дістає чарівну паличку і висаджує двері. О такій порі не повинно бути нікого, хто міг би перейматися, що хтось вдерся до крамниці. Всі були налякані і ховалися.

Ремус хапає жменю порошку і вирушає до Гоґсміду.

«Три мітли»  порожні і зачинені. Він відмикає задні двері без шуму.

Озирається, щоб переконатися, чи його ніхто не бачить, але Гоґсмід виглядає безлюдно. Жодної душі, лише холод і туман, який поглинає все село. 

Але тримається задніх вулиць і не потрапляє в світло ліхтарів. Далі піднімається на пагорб, до болю знайомого місця. Воно виглядає пустинним, але один вдих затхлого повітря підказує, що він не помилився, прийшовши сюди.

Ремус підходить до розбитого, запиленого ліжка і опускає на нього вагу свого тіла. Воно видає зловісний скрип, але все ж  витримує його.

Знову проводить долонями по обличчю, впевнений, що ця ніч обов’язково постарить його на пару років, чи десяток - не те, аби це дуже хвилювало, але сльози все одно не йшли. Невже, розучився плакати. Він ніколи не знаходив у цьому користі. Це зовсім не зупиняло біль і муки, які він пережив з нерозумного раннього віку.

— Сіріусе, — однак він зауважив,  його голос зовсім хрипкий і нестійкий. 

Так він звучить, коли його поглинає біль за кілька хвилин до перетворення. 

— Я знаю, що ти тут. Ти не… Я вірю, що ти цього не робив, Сіріусе.

Тиша, Ремус з усіх сил намагається тримати себе в руках. Він лише одного разу справді розлютився на Сіріуса і зовсім не хоче цього повторювати.

— Той, хто думає, що ти скоріше виколов би собі обидва ока, ніж  заподіяв би шкоду Джеймсу і Лілі, — повний дурень.

Усе ще нічого, тож він дозволяє своєму голосу стати більш гучним. У них немає часу на цю драму, але він розуміє, наскільки це боляче, що не передати словами.

— Я знаю, ти мене любиш. Адже показав мені дружбу, яку думав, що не зустріну, у найгірші моменти, ти ніколи не забував  свої помилки і готовий був відрізати собі кінцівку, щоб загладити свою провину. — Нарешті він чує дихання в кімнаті. Задихається. — Але я завжди думав, наскільки б сильними були твої почуття до мене, вони  не зрівняються з тією відданістю і повагою, яку ти відчуваєш до Джеймса. Він є… був, твоїм братом. — Ремус мусить зупинитися і проковтнути. — Ти не робив цього, Сіріусе. — Він майже кричить.

— І мені потрібно, щоб ти вийшов, аби я міг оглянути твої рани. Я відчуваю запах крові.

Ще дві хвилини повітря не має, і Ремус хапається за чарівну паличку, готовий витягнути засранця зі схованки силою, якщо знадобиться.

Але тут, дуже повільно, з-за перевернутої шафи піднімається кудлатий собака і повільно шкутильгає до нього. Нарешті полегшено зітхає і швидко падає на коліна, хапає Педфута за вуха, опускає лоб, щоб торкнутися голови собаки, що пахне металом.

«Мені так шкода». болісно шепоче Ремус, і собака видає жалюгідне скавуління.

Він продовжує тримати його, поки не відчуває, що його руки перестали тремтіти.

Йому невідомо, що болить більше: те, що він відчуває через смерть Джеймса і Лілі, чи те, що переживає Сіріус.

— Дай-но я подивлюся  твою ногу. — Тихо каже він і допомагає великому собаці лягти на бік. На шерсті було багато крові й бруду, що заляпали її. 

Ремус не може сказати, де саме рана. Задня лапа виглядає зламаною, не знає що робити, а саме як вправити собаці зламану кістку, тому він просто ніжно гладить лапу, де, на його думку, немає жодних ран. Не хочу змушувати Сіріуса змінюватися поки що. Він знає, ця форма має втішати його зараз, і не хоче забирати її в нього. 

Але їм скоро треба йти, а Сіріус не в тому стані, щоб ходити.

— Ти можеш не говорити. Я нічого не питатиму. Якщо ти хочеш, я дозволю тобі плакати. Але я мушу оглянути твою рану. У нас не так багато часу, — тихо промовив він. Минає кілька ударів серця, і Ремус знову зітхає, коли бачить, як форма собаки починає змінюватися.

Сіріус кладе голову Ремусу на коліна, а обличчя ховає в грубу тканину штанів. Він мін сказати, що Сіріус плаче, по тому, як здригаються його плечі, але, вірний своєму слову, мовчав. Він висмикує плащ і накриває ним голе тіло. Залишивши зламану ногу відкритою. З того, що він бачить, інші  рани поверхневі, з ними вони зможуть розібратися пізніше. Основна проблема в тому, де кістка гомілки зламалася і пробила шкіру наскрізь? 

Кровотеча почалася знову, що викликало занепокоєння.

Ремус схопив паличку, все ж іншою рукою ніжно гладить чорне волосся Сіріуса. Він повинен зосередитися, має відштовхнути всі нав’язливі запахи крові, гостроту поту і солоних сліз. Він зосереджується на рівномірному пульсуванні крові, на стукотінні свого серця і старанно пригадує потрібні слова.

— Буде боляче, — спокійно каже, перш ніж перевертень встигає відреагувати, накладає закляття, щоб зібрати кістку докупи. Вона вставляється назад у м’яз литки ще до того, як м’яз зв’яжеться сам з собою. Шкіра все ще розірвана, з цим теж розберуться пізніше. 

 

Коли Сіріус буде в безпеці.

Сіріус Блек.

 

Він все ще тримається за стегна Ремуса, але чи відчув він, що кістка стала на місце, чи ні, він не міг сказати. Блек ще не перестав плакати.

Не було слів, які могли  зменшити горе між ними. Проте Ремус ніжно погладив темні, трохи мокрі і дуже запилені кучері волосся, що лежали у нього на колінах. Він вирішує дати Сіріусу ще кілька хвилин, щоб він заспокоївся, перш ніж сказати, що їм треба йти. Але крізь важкі ридання і тремтяче дихання Ремус чує, як той щось каже.

— Повтори ще раз, — пошепки просить,  боїться, що якщо спробує заговорити на повний голос, то він зірветься і покаже, як йому зараз боляче.

— Вони… вони знайдуть мене… таким. Я мушу повернутися назад… у Педфута, 

Ох, звісно, Сіріус подумав, що це вони послали за ним дементорів.

— Я повинен…  повинен їм дозволити. Я заслуговую на це, Муні.

Його голос переривається болісним риданням, і Ремус не може стриматись, щоб не стиснути Сіріусові плечі.

Ні.Тільки не так. Він не дозволить йому піти на дно ось так.

— Не треба… Ти не повинен бути тут, коли вони прийдуть. — Він починає вириватися з колін Ремуса, і цього достатньо, щоб Ремус загарчав низько в грудях.

— Дурниці! — Він хапає одне з зап’ясть Сіріуса, щоб переконатися, що той не зробить такої дурниці, як перенесення. 

— Ні! Послухай мене! — Ремус здивований, що його голос зараз відносно стабільний. — Я не знаю, що саме сталося, але якщо ти хоч на секунду подумав, що Джеймс хоче, щоб ти згнив в Азкабані за те, чого ти не робив, то сьогодні ти справді втратив себе.

Сіріус відвертається від нього, і його голос тремтить з кожним словом.

— Я… я не повинен був дозволяти їм змінювати мене. Якби я наполіг на тому, щоб мене зробили хранителем таємниць, цього б н-ніколи не сталося. Цей ідіот боявся, що мене замучать до смерті, перш ніж я видам місцезнаходження. Ніби в цьому не було клятого сенсу. — Сіріус кричить, але потім втягує в себе мокрі ридання. 

— Я повинен  померти за них. Я заслуговую на Азкабан, — шепоче він.

— А як же Гаррі? Як же я? — Він чує, як його голос стає голоснішим, і відчуває, як його груди вібрують від болю. Він і так  до біса винний за весь той час, що витратив на те, чекання, поки це станеться. Він хотів  зробити так, щоб це сталося давним-давно. У Гоґвортсі. Він ніколи не повинен був давати Сіріусу можливість думати, що його колись покинуть.

«Ти справді був  егоїстом, якби залишив нас у спокої, тільки щоб поринути в жалість до себе…»

Сіріус нарешті підвів голову і втупився в Ремуса великими сріблястими очима, що налилися кров’ю.

— Гаррі живий? — О, він не знав.

Ремус ніжно обіймає його обличчя і дарує сумну посмішку. 

— Так. Твій хресник живий, і ти йому потрібен, Сіріусе, — Ремус бачить, як той перетравлює цю інформацію і на його обличчі розквітає хмара самоприниження, але він цього не допустить. 

— Він у Дамблдора. Ми не дозволимо цьому дідугану перетворити Гаррі на зброю, як він з нами. Мерлін знає, що він брехливий виродок…

— Я мушу повернутися назад, — він каже це майже відчайдушно, і Ремус радий бачити, що в ньому знову прокинулася боротьба. Хай і маленька.

— Ні, Сіріусе, не мусиш, — тихо каже. — Не твоя форма анімага стримує дементорів. Вони б уже знайшли тебе, собакою чи людиною, для них це немало б значення.

 — Він знову погладив Сіріуса по голові. — Тобі просто пощастило, що твоїм першим інстинктом було повернутися сюди. Ремус зітхає і знову оглядає ногу Сіріуса. Вона виглядає досить добре, щоб йти.

— Чому саме це місце? Яким боком Криклива Халупа захищає мене?

Ремус відчуває, як на його губах з’являється втомлена посмішка, але емоція, що ховається за нею - сумна.

— Не будинок… моя кров. — Йому якимось чином вдається підняти вгору і своє тіло, і Сіріуса, ноги заніміли, а серце калатає. Але він накидає Сіріусові на плечі власний плащ, вкривши його, перш ніж посадити обох на скрипуче ліжко.

— Твоя кров? — запитує він, насупившись.

— Так. З попередніх повних місяців - з тих, коли вовк шкрябав себе до крові. 

Вона просочилася в підвал, в дошки підлоги.

— Але… як?

Ремус видихає і відкидає з Сіріусового обличчя кучерик, що вибився. 

Принаймні, всі тижні і місяці, проведені далеко від друзів, пішли йому на користь. Він так багато дізнався про себе від диких істот, які так і не покинули старі звичаї заради сучасного світу.

— Я темна істота, Падсе. Перевертні старші за дементорів, більш прив’язані до землі. Причина, чому в Азкабані немає вовкулаків, полягає в тому, що дементори не мають над нами влади. Саме тому перевертні отримують срібну кулю замість суду. Це, мабуть, не єдина причина.

— Але… що тепер? Я маю весь час бути поруч з тобою? Навіщо? Який в цьому сенс? Я ніяк не зможу очистити своє ім’я. Вони, напевно, вже знайшли мою паличку. Як ми доведемо, що Пітер використав її, щоб викликати вибух, який убив його і всіх тих маґлів? — несамовито промовив Сіріус, руки якого тремтіли на колінах. Без сумніву, холод дошкуляє йому. Ремус витягує чарівну паличку і накладає на них зігріваючі чари.

— Ти не можеш ясно мислити, Падсе. Тебе переповнює горе. Справді віриш, що у цього брудного щура вистачить духу вбити себе? Ну, може, пальця не залишить, звичайно, бо він готовий на все, щоб врятувати свою шкуру. Ми можемо вистежити його, вони повірять нам, якщо ми запропонуємо їм Пітера живим. Тоді ми зможемо… ти зможеш забрати Гаррі. Дати йому життя, якого хотіли для нього його батьки, — Сіріус підняв до нього лице, його очі вологі, але в них з’явився проблиск надії. І все ж він схлипує і від сміху.

— Як ми знайдемо Пітера, якщо ти зв’язаний зі мною, а я не можу показуватися на людях?.

Ремус простягає руку до плеча Сіріуса і ніжно погладжує його.

— Знайдемо. Ти не зв’язаний зі мною фізично. — Він ковзає своєю рукою по руці Сіріуса, поки не бере його руку в свою. 

— Ти мені довіряєш?

Сіріус  сумно посміхається, і клянуся Богами, йому все ще вдається змусити серце Ремуса боліти, навіть коли воно розбите на мільйон шматочків. «Мені більше нікому довіряти.» Ніхто з них не повірив.

— Гаразд, тоді я маю зробити це перед тим, як ми підемо. На випадок, якщо ми розлучимося. 

— Він знову взяв паличку і направив її на власну долоню, вимовив прокляття, і шкіра на ній розкололася.

— Що-що? — Сіріус стривожено дивиться на кров, що збирається на долоні Ремуса, а потім стікає по ній.

— Магія крові. Вона захищатиме тебе, доки я живий. — Він  направив паличку на  долоню і пробурмотів ще одне заклинання, і калюжа крові в його руці стала темною, чорною.

— Як, звідки ти цього навчився? — запитує, занепокоєний,  Ремус змушений придушити зітхання. — Це ж така давня і цінна магія, а в Гоґвортсі вона, мабуть, гнила в якомусь куточку забороненої секції. Ідіоти боялися її використовувати, бо це темна магія. Але насправді, це старовинна магія.

— Місяці, проведені зі зграями вовкулаків, багато чому навчили мене стосовно мого роду. — Він пропонує. Це занадто багато, щоб пояснити прямо зараз. Занадто інтимно.

— Покажи мені свої груди, — каже він так м’яко, як тільки може. Він не хоче, щоб Сіріус подумав, що це наказ. Той все одно підставляє груди, розстібає плащ, і його темні кучері та вкрита пилом шкіра ледь помітні в кімнаті, освітленій півмісяцем. Ремус запалює над ними ліхтар, перш ніж занурити один палець у кров. — Буде трохи пекти, але це недовго. — Він робить паузу, щоб дочекатися схвалення, і лише через кілька секунд Сіріус розуміє, що повинен йому запропонувати.

— Усе гаразд. Я все зроблю для Гаррі, — Ремус відчув, як тепло цих слів пролунало навіть глибше, ніж могло б прозвучати освідчення в коханні.

— Звичайно, зробиш, —  посміхається йому з розумінням, а тоді починає. 

Одним пальцем він ретельно обводить руни, які він ретельно запам’ятав кілька місяців тому, навіть не знаючи чому. Він намагається тримати їх якомога акуратніше, адже широкі груди й ідеальна шкіра Сіріуса заслуговують на найкраще. 

Але доводиться сильно зосереджуватися, щоб стримати тремтіння в руках. 

Сіріус навіть не здригнувся, хоча Ремус упевнений, що він мав відчути, як жало проклятої крові Ремуса пронизує його шкіру, в’їдається в нього.

Лише на півдорозі через усі руни – захисні, локалізуючі та силові – Сіріус зітхає. Не стільки від болю, скільки від несподіванки.

— Я щось відчуваю… — він опускає погляд на свої заплямовані груди, а потім на Ремуса. 

— Я вiдчуваю тебе.

— Добре.

Коли Ремус переконався, що магія подіяла і Сіріус під захистом, то попросив знову перетворитися на педфута і слідувати за ним. 

Навколо «Мітел» зібралося кілька людей, яким, було цікаво, як вони проникли всередину, чи то пак втекли, тож  не було жодного шансу повернутися назад тим шляхом. Ремус веде великого чорного кульгавого пса в ліс, що оточує село. Вони обоє знають цю стежку, яка веде до маґлівського села, що за годину їзди звідси. Там є залізнична станція. Він не повинен розповідати Блеку свій план. Вони  знають, що маґлівська дорога – найбезпечніший шлях назад до Лондона.

— Якщо тобі потрібно буде відпочити, дай мені знати.

Педфут низько опустив голову, сумний і наляканий. Це справді жахливо. Люпин хоче зупинитися і обійняти великого мутанта, погладити по голові і сказати, що все буде добре, але він знає, що їм потрібно триматися разом, поки вони не опиняться в безпеці. 

Немає часу на жалість.

Діставшись до села, вони прямують на залізничну станцію і чекають там кілька годин. Вовк пропонує педфуту подрімати на лавці поруч з ним. Він гладить його скуйовджене хутро, поки той не засинає, але не більше ніж через кілька секунд знову прокидається. Без сумніву, його вже мучать кошмари.

У поїзді Ремус змушений використати магію, щоб провідник забув і переконався, що він не бачив у поїзді велику чорну собаку і що в нього справді є квиток. Те ж саме робиться в наступному поїзді, і в наступному. 

Ремус просто вдячний за пізньо-ранню годину, що йому не довелося забути занадто багато людей. 

Та все ж, коли вони нарешті прибувають до Ремусової квартири, він надто втомився, щоб соромитися того, як Сіріус оглядає дуже переповнену однокімнатну квартиру, яку Ремус ледве може собі дозволити.

Вони ніколи не цікавились, де він живе. Завжди зустрічалися у Джеймса і Лілі, або у Сіріуса, чи в Забороненому Лісі у повний місяць. Ремуса це не турбувало. Його здебільшого відсилали місяцями шпигувати за зграями вовкулаків, і він рідко спав у цій заставленій книжками кімнаті.

— Я б запропонував поспати на дивані, але, як бачиш… — його немає. Є лише односпальне ліжко, тумбочка з розбитою лампою, книжкова полиця, яка теж явно на межі, і стоси книг на підлозі, скрізь. 

— Сходиш в душ? — Він вказує на маленькі двері і відвертається від жалісливого погляду, яким Педс, безсумнівно, дивиться на нього. Зараз геть не час.

— Чому ти не…

— Мені більше нічого не було потрібно, ви з Джеймсом дали мені достатньо. Він відвертається, сподіваючись, що Сіріус просто відступить.

Але раптом його огорнуло і затягнуло в Сіріусові обійми. Від нього пахло димом, сльозами і стражданнями, а він все ще притискається до Ремуса, ніби вибачається за щось.

— Дозволь мені… — Сіріус трохи відсторонюється, потім охоплює обличчя Ремуса однією зі своїх холодних тремтячих долонь і дуже повільно нахиляє його голову догори. Даючи Ремусові можливість вирватися, якщо він захоче. Так, ніби у цьому всесвіті існувала сила, достатньо сильна, щоб відтяти. 

У Їхньому поцілунку  смуток. Він  заплямований горем і жалем, яким не повинен бути перший поцілунок. Але він був прекрасний.

— Мерліне, я мав зробити це багато років тому. Я ніколи не повинен був дозволяти йому робити це з тобою, — пробурмотів Сіріус, відсторонюючись.

Ремус похитав головою.

— Я сам винен. Я був молодий і дурний, і ми всі думали, що чинимо правильно. — Він зітхає і проводить рукою по брудному пасмі. — Іди вмийся, а я пошукаю щось поїсти. Пізніше поговоримо. — Він спостерігає, як Сіріус знизує плечима і забирає у нього пальто.

Його голе тіло – це не те, чого Ремус ніколи раніше не бачив, але синці, подряпини і кров, Ремус відчуває, не зовсім його власна… Джеймса. На це неможливо дивитися, тому він відвертається, сподіваючись, що Педс прислухається до його поради.

У маленькій суміжній кухні не так багато їжі. Він знаходить буханець хліба, який, на щастя, був під статичним закляттям. Дещо в холодильнику запліснявіло, але масло виглядає нормально. Він робить кілька тостів і намазує їх маслом. Починає їсти наодинці. Магія крові, яку він використовував раніше, забрала багато сил. Він проводить рукою по спітнілому волоссю, розглядаючи все в перспективі.

Глибшу, ніж  думка «вони мертві». Він знає, що Сіріус спустошений втратою Джеймса, але зараз оплакує прекрасні добрі очі Лілі. Він ковтає сухий тост і витирає сльози зі щік.

Принаймні, він не розучився плакати. Ні.

Подумай.

Джеймс і Лілі мертві. І що тепер?

Сіріус вважається зрадником, найбільш розшукуваною людиною у чарівному світі. Наразі він у безпеці, але він не зможе взяти під опіку Гаррі, доки не знайдуть Пітера і не очистять його ім’я. Такі поточні нагальні проблеми. 

Ще думка, яка витає в потилиці Ремуса, полягає в тому, що війна технічно закінчилася, він  не має роботи. Не те, щоб продовжував працювати на клятого виродка після цього. Нізащо. За квартиру заплачено за два місяці, і у нього є трохи маглівських грошей на стороні.

Може, вдасться влаштуватися на маґлівську роботу. Це не дасть йому достатньо грошей, щоб купити Вовче зілля, але у нього є любий.

Сіріус Блек.

Вода тече вже надто довго, щоб бути гарячою, тож він відкладає недоїдений шматок тосту і прямує до ванної кімнати. Перш ніж увійти, він легенько стукає у двері. Сіріус сидить під душем і плаче.

Частина свідомості хоче накричати на нього, розсердитися і сказати Педсу, що він дурень. Але він ковтає, бо це не він. Він любить Сіріуса і розуміє це.

Боже, він любить педфута.

Натомість він хапає рушник, вимикає крижану холодну воду і нахиляється, щоб загорнути, м’яко підштовхуючи його піднятися і вийти зі спальні.

— Я знову облажався, — він каже тремтячим голосом, коли Ремус саджає його на ліжко і витирає йому волосся.

— Це не твоя провина…

— Я повинен був залишитися там, я… я побачив тіло Джеймса і зламався, я не міг у це повірити. Я тримав його на руках, а його більше не було. Потім я піднявся нагору і… Я побачив її. Я не міг… — він гикає і закриває обличчя руками.

— Я не зміг зазирнути в ліжечко. Я не міг… — він бере рушник  і витирає обличчя. — Я думав, що всі мертві, — він шепоче, а Ремус киває. Цього він теж не міг бачити. — Коли я почув, що хтось вийшов, я зібрав усю свою лють і побіг за ними. Я повинен був залишитися, повинен був забрати свого хрещеника, повинен був…

— Все буде добре. — Він сподівався, що так і буде.

— І як же, в біса, нам знайти цього брудного пацюка, Муні? — Педс упівсили продовжує витиратися. Він уникає порізів на ногах і на секунду замислюється на своїх грудях, він виглядає майже здивованим, що чорні символи на них не змилися. Але зняти їх не може ніщо, окрім самого Ремуса.

— Він, мабуть, уже виїхав з країни. —  зітхає і кидає рушник на коліна.

— Ні, не виїхав. Йому нікуди більше йти. Це його дім, він досить дурний, щоб залишитися. — Ремус підбадьорює  і бачить, що той  вірить  його словам. 

Він хапає пару чистих кросівок, сорочку, труси і пропонує їх Сіріусу.

— Пробач, Муні. — Сіріус каже через деякий час, Ремус не впевнений, за що саме Педс вибачається. Він не питає, він просто переодягається. Йому теж варто було б помитися, але  не може знайти в собі сили.

— Ти застряг зі мною.

Ремус обертається, щоб побачити Сіріуса, який дивиться вниз на маленьке ліжко.

— Я не проти бути з тобою. — Він кладе руку Сіріусу на спину і підштовхує його залізти на ліжко, а потім залазить слідом за ним. Він почувається краще, коли Педс стоїть між ним і стіною. Чим менше вони будуть робити щось необачне, тим краще. Як тільки обоє вмостилися під ковдрою, Ремус вимкнув світло.

Залишилися тільки Ремус і Сіріус. Якийсь час йому здається, що на сьогодні з них обох досить розмов. Але тут він чує, різкий вдих партнера.

— Ти любив її, чи не так? — Сіріус ніколи не вмів бути делікатним.

— Так, — він шепоче в холодній кімнаті, а потім обертається,  постать ледь помітна в темряві, але його тепле дихання відчувається прямо тут. 

— Але це було дуже давно, і я знав, що ми не призначені одне для одного.

Він простягає руку, щоб знову торкнутися щоки Сіріуса, вона мокра від сліз. 

— Ти теж його любив, чи не так? Сіріус втомлено сміється, потім бере руку Ремуса і цілує його кісточки.

— Я був молодим і надто оптимістичним. 

Він сказав це, потім нахилився, і вони розділили ще один поцілунок зі смаком смутку і болю, а коли Педс відступив, він зробив великий ковток повітря. 

— Ти не був моїм другим вибором, Ремусе. Джеймс був просто хлоп’ячим захопленням, яке, як я точно знав, нікуди не дінеться. А ти… ти завжди був справжнім.

Ремус усміхається на це.

— Ти теж завжди був справжнім.

— Вибач, що мені довелося пережити стільки страждань, щоб сказати тобі це. 

Він здається виснаженим, тож Ремус накриває його однією рукою і сподівається, що вони нарешті зможуть покласти край цьому огидному дню.

— Ми обидва – два тупі виродки, — Сіріус знову вдихає, ніби хоче сказати ще щось, але замовкає.

Наступний день все ще затьмарений стражданнями і невеликою тривогою.

 Ремус якраз закінчив з новими, сильнішими рунами на грудях і правій руці Сіріуса, коли йому прилетіла сова. Вона була від Муді.

— Не хвилюйся, він просто дає мені знати, що тебе не знайшли, і просить зв’язатися з ним, якщо мені щось знадобиться. — Він спалює папір і проганяє сову геть.

— А що, як він зайде провідати тебе? — Він намагається говорити невимушено, але Ремус чує, як прискорено б’ється його серце.

— Не зайде. Він дещо зробив… кілька місяців тому, і відтоді не може нормально дивитися на мене.

— Що? Що цей виродок зробив? — Сіріус підвівся зі стільця, наче він був у тому стані, щоб піти і завдати комусь болю. Він все ще був у спідній білизні Ремуса і з бинтами на обох ногах.

Ремус сумно посміхається до нього

— Не сьогодні, — благає він.

Це займає кілька секунд, але потім анімаг сідає назад, мало не пирхаючи від розчарування.

— Але ж він міг би когось прислати. — Вовк розуміє, що той потребує заспокоєння, але його трохи дратує те, що він вважає Ремуса настільки дурним, що дозволив комусь дізнатися, де він живе, коли навіть його найкращі друзі не знають цього.

— Я винаймаю це місце у маґлів.

— Вони все одно можуть вистежити тебе по імені. — вовкулака допив чай і підвівся, щоб помити посуд.

— Коли я народився, моя мама не змогла вписати ім’я мого батька в моє маглівське свідоцтво про народження, бо він сам не мав цього свідоцтва. Тому я взяв її дівоче прізвище в маґлівському світі. Ніхто Цього не знає, мене не знайдуть.

— Маглівське свідоцтво про народження? А воно в мене є? — Ремус кинув на нього погляд, який, як він сподівається, перекладається як «ти бачив свою матір?»

— То як же твоє маглівське ім’я? — Він відчуває Сіріуса за спиною, магія між ними шипіла і тріщала весь ранок.

Він зітхає, але не може відмовити  в цій маленькій радості.

— Ремус Хауелл. — Він чує обірваний сміх, якого очікував.

— Мені так шкода, Ремі. — Вони обидва хихочуть, і сміх обривається тихим туманом смутку. — Це справді прикро.

Ремус не може не розвернутися, він на цілу голову вищий за Сіріуса, тож легко нахилити голову іншого і нахилитися з легким поцілунком. Педс трохи розгубився і, можливо, засумував, але Ремі має чим зайнятися. 

Тож він виходить на вулицю, щоб купити продуктів на гроші, які він відклав для тих важких часів, як ці. 

Він також прихоплює маґлівську газету, бо змирився з тим, що навряд знайде пристойну роботу чарівника. Як тільки вони зрозуміють, що він завжди зникає в повний місяць, вони дізнаються, хто він, знайдуть інші, зовсім не пов’язані з цим причини, щоб звільнити його.

Маґлів буде легше обдурити.

Повернувшись додому, Педс сидить за сніданком. Він намагається витерти сльози, коли бачить  любого, підходить, щоб допомогти йому з сумками, але Ремус просто знаходить для них місце на підлозі і притягує його до себе, щоб обійняти.

А потiм поцілунок. А потiм ще один.

— Це… нормально? — запитує Сіріус між палкими дотиками. Ремус хоче сказати, що йому абсолютно байдуже, добре чи ні. Вiн хоче цього.

— Ми намагаємося зцілитися. Як ти думаєш, Джеймсу і Лілі було б не все одно, як ми це робимо? — Йому боляче вимовляти їхні імена так швидко, але він знає, що якщо Сіріус не прислухається до голосу розуму, то послухає Джеймса.

Анімаг сумно засміявся. 

— Джеймс вже багато років просить мене поцілувати тебе.

— Дивно, що ти досі цього не зробив. — В його словах відчувається укус, але він мусить проковтнути свою гордість і зрозуміти, що справа не в ньому. Їм просто не дали шансу. Занадто розгублені та налякані у шкільні роки, занадто занурені у війну опісля.

— Я хотів, — він шепоче, притулившись до губ Ремуса. — Я завжди хотів.

Їхній перший раз – це не що інше, як поспішна і відчайдушна дрочка. Та все ж! 

Ремус думав, що ніколи не забуде м’яке оксамитове відчуття твердого члена Сіріуса в його великих незграбних руках. Його рот наповнився слиною, коли важкий запах збудження наповнив кімнату, він  не забуде, яким кучерявим було волосся біля основи, або як його довжина вигиналася до живота. Не було нічого, чого б Ремус хотів більше, ніж нахилитися і проковтнути його цілком.

Він хотів спробувати його на смак, відчути його на язиці і в горлі. Він опирався лише тому, що для Сіріуса це могло бути  занадто рано. Руки іншого чоловіка були явно незграбними і більш невпевненими в тому, як задовольнити Ремуса. Він ніби забув, що в нього теж є член.

— О, це ж Ремі! — Це закляття він вивчив не так давно, воно ковзнуло по його долоні, а відтак і по пульсуючому члену Сіріуса. Вовк не стримався. Якби він міг змусити Педса забути хоча б на секунду, він, чорт забирай, це зробить. 

Він стискає кулак наприкінці кожного удару і не відриває погляду від того, як тремтять Сіріусові губи, як він зітхає і задихається. Як здригаються його стегна, а його слабка хватка стискає член Ремуса майже до болю.

 — Ну, будь ласка. — Він скиглить, і це будить найпримітивніші інстинкти вовкулака.

Він хоче кусати, вимагати, володіти. Але ще надто рано.

— Ходи сюди, любий. Усе гаразд, — він підбадьорює, і лише через кілька ударів Сіріус знову ховає голову під підборіддям Ремуса. Його оргазм – відносно тиха справа, але його тіло заклякло, кожен м’яз дражниться, Ремус відчуває, як гаряча волога розбризкується по кісточках його пальців.

Він нічого не може з собою вдіяти, тож перш ніж Блек прийде до тями, Люпин підносить руку до рота і всмоктує стільки солоної сперми, скільки зможе. Йому доводиться стримувати стогін, коли він відчуває цей смак.

— А-а-а… так, вибач, - задиханим голосом промовляє Сіріус, повертаючись до себе. Ремус сподівається, що ці кілька секунд були принаймні мирними. 

— Я не знаю… цього закляття. — Звісно, він не знав. Незважаючи на ідеально намальовану картину чарівного ловеласа, поганого хлопця і бунтаря, Сіріус ніколи насправді не цікавився  людьми. А ще це була трохи збочена магія без паличок. Щось для знедолених істот, які блукали лісом, а не для шляхетних багатих хлопчиків у їхніх вишуканих міських будинках.

— Усе гаразд. — Він узяв Сіріусову руку в свою і повів його за собою, стискаючи кулак щораз сильніше, коли вони наблизилися до кінчика, і поступово прискорюючи темп. Для цього йому не потрібні були змащувальні чари. Йому було добре, він, напевно, міг кінчити просто від того, що занадто довго дивився на гарного злодія.

Після цього вони лежали мовчки. Це не було поганою тишею, навпаки просто тепле дихання і м’які затяжні дотики. Це було так інтимно, як ніколи в житті Ремуса. 

Це було мовчазне зізнання в тому, про що жоден з них поки що, не наважувався сказати вголос.

Він обертається, щоб подивитися на Сіріуса, але в куточках його очей знову з’являються сльози, і він відвертається від нього.

— Мені дуже шкода.

— Не варто, — легко промовив, далі випростався і змусив Сіріуса повернутися до нього обличчям. — Перестань вибачатися. Ти не винен у тому, що сталося, але ти їм дещо винен, Педсе. 

По скроні Сіріуса котиться краплина поту, і Ремус бореться з бажанням просто злизати її.

— Ти обіцяв їм, що подбаєш про Гаррі, незважаючи ні на що. І я знаю, що зараз це здається неможливим, але ми знайдемо спосіб, ми зобов’язані їм принаймні знайти спосіб довести  невинність і повернути Гаррі. — Сіріус нахиляється до нього і ховає голову назад під Ремусове підборіддя. Від нього пахне потом і невиразним персиковим ароматом його власного шампуню. Ремі обіймає його і нічого не може вдіяти з теплом, що проникає в його кістки, відчуттям, схожим на домашній затишок.

— З чого б нам почати? — тихо запитує він, задихаючись, торкаючись волосся на відкритих грудях Ремуса.

— Його сім’я. — Він думав про це цілий день. — Я знаю, що це дуже ризиковано, можливо, навіть Пітер не був би таким дурнем. Але я все одно думаю, що воно того варте.

— Ти плануєш відвідати його сім’ю? Під яким приводом? Вони ж тебе ледве знають. — Ремус впевнений, що на його обличчі розпливається та сама дика посмішка, яка завжди тримала  людей на пристойній відстані.

— Щоб висловити їм свої співчуття. Пітер був моїм другом, зрештою, я навіть влаштую невеличку виставу, щоб вибачитися за те, що не бачив монстра, яким ти став.

Він радий почути приглушене хихикання Сіріуса. 

— Якщо він ховається зі своєю сім’єю, я відчую його запах – людський чи щурячий.

Це не  схоже на план, але це вже початок. Надія. Це те, що потрібно їм.

— Як ти думаєш, де Гаррі? — запитує Сіріус, відходячи і лягаючи назад у ліжко. 

Ремі приєднується до нього, але ненадовго, бо потім почне готувати вечерю.

— Не можу сказати. — Він бреше.

— Я лише сподіваюся, що він у безпеці і щасливий. — Він не є ні тим, ні іншим, але Ремус просто посміхається йому і киває.

Лілі запитала його про книгу п’ять місяців тому. Він був у гостях, і поки він відволікся на Гаррі, вона випала з його сумки. Вона зацікавилася, і він розповів їй, що отримав її від зграї перевертнів, з якою провів минулу зиму. Він не вдавався в інші подробиці, а вона, на щастя, не розпитувала, але їй була цікава ця книга. 

Тоді легко подумав, що це просто професійна цікавість, бо більшість магії крові, описаної в ній, звичайні відьми та чаклуни не могли б виконати.

Це була стара магія, створена породженнями темряви. Він простягнув їй книгу, не надто замислюючись над цим, бо вже запам’ятав більшість рун і заклинань.

Лише тієї проклятої ночі він зрозумів, чого хотіла від неї Лілі. А саме як почув, що вона наклала на Гаррі якесь захисне закляття, яке вбило Волдеморта, він одразу ж згадав розділ про кровний зв’язок. Не може бути сильнішого кровного зв’язку, чим між дитиною та її матір’ю. Після завершення захисного ритуалу ніщо не може розірвати цей зв’язок, і доки дитина перебуває  з кров’ю своєї матері, вона буде під її захистом від будь-якої темної магії.

Звичайно, Дамблдор це зрозумів.

І єдиним кровним родичем, що залишився у Лілі… була її сестра. Якби він розповів про це Сіріусу… Хоча, рано чи пізно він дізнається, і це буде не  приємно.

Та не сьогодні. Сьогодні він може уявити, що Гаррі десь у безпеці і щасливий, а Ремус благає всесвіт, щоб вони швидше дісталися до нього.

    Ставлення автора до критики: Обережне