Повернутись до головної сторінки фанфіку: подружки лезбушки

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Той же день, 20:05 дівчата гуляли по місту і помітили подруг (Дашу і Машу), вони сиділи на мосту і пили пиво, львівське, біле, нефільтроване,а їхні пакети з новим одягом стояло на дорозі біля них майже на проїзній частині. ця парочка вже й не стала їх відволікати але пиво так і спокушало їх, тому Поліна запропонувала своїй коханій також чогось випити.

-а давай в клуб) запропонувала Катруся.

-та ти що з глузду з’їхала, нам завтра в школу! і взагалі як ти зібралася туди піти, ми ще неповнолітні взагалі то!!!!!

-ой та ти думаєш це когось там цікавить, ахахахах

-да Кать, цікавить.

-неа.

Катя взяла Поліну міцно за руку і повела до клубу. Там було дуже шумно, музика стояла на всю як тут тільки можливо перебувати, з вушей ще трохи і піде кров, але дійсно їх просто впустили.. Було дуже багато людей і деяких Поліна навіть впізнала, тих самих двіїчників які вдавали з себе крутих та приставали до дівчат, зрозуміло чому вони так рідко ходять в школу.

-Полінаааа, ти взагалі тут? хватить обертатися по сторонах, я вже замовила нам випити) Поля перестала дивитися навкруги і витріщилась на свою кохану, та їй у відповідь тільки щиро посміхнулась і піднесла бокал до вуст. Ось вони вже пь’яні по горло.

-додому ми вже точно не підемо, давай я зніму номер для нас. Промовила очкаста (АААЗХАХАЗАЗАААЗ сорі)

-угу, ледве промовила Катя.

Ніч 23:24 Дівчата вже в номері. Тут було затишно, незважаючи на його ціну. але зараз їм дула потрібна тільки ванна та ліжко. 

-я піду прийму ванну.

-гаразд люба. Поліна просто впала на ліжко, і тільки зараз задумалась що вони накоїли. 

-от ми тупі. Видихаючи промовила вона.

Тим часом катруся вже виходила з ванни, спираючись на дверний обідок. Вона була в одній білизні , в красивих кружевних трусиках і ліфчику.

Поліна трохи піднялася щоб побачити її і як тільки тендітне тіло коханої потрапило в поле зору поліни вона відчула щось таке, наче в її тілі щось зжалося, щось таке що називають збудженням, їй хотілося її вона жадала її.

а катя від таких витріщань трохи почервоніла. Підійшла до ліжка і лягла поруч з поліною.

-я тебе хочу. Промовила поля

-ЩОООООООООООООООО. тепер катя повністю від голови до ніг почервоніла, від такого їй стало аж складно дихати..                                      Чим поліна і скористалася, вона залізна на Катю, в її животі літали метелики та неначе билися об стінки. вона нагнулась до її солодко пахнущих вуст тоді як катруся згадала як дихати, та просунула язичок, доторкнувшись до катрусиного вона обхопила його і притиснула закохану ще дужче до себе. Поки та була непохитна вона однією рукою розстібнула її ліфчик (да вона робить неможливе) Поля припинила цей страсний поцілунок щоб зняти також свій одяг. тоді як вони вже двоє були без верхнього одягу вона продовжила. однією рукою гладивши її щічку а другою залізла в її трусики.

-каті було важко стримуватись тому вона ледве чутно, зовсім тихо почала стонати. що все дільше збуджувало Полю. Катя вже настільки промокла що вже геть проходило скрізь трусики. тоді поліна просунула пальчик між її полових губок і почала ніжно та обережно робити їй приємно згодом вже повністю знявши її трусики вона взяла помаду та почала використовувати вже її. так було ще декілька хвилин тоді вже Катя набравшись сміливості підійнялась , положила свою милу на ліжко, роздвинула її ніжки і ніжно та спритно почала працювати язичком, згодом просунула два пальчмка в всередину неї. поліна приобняла її за сідниці, легенько шлепнувши дупцю.

2:21 вони лежали під ковдрою, Катя обнімала закохану своїми теплими рукми а та від щастя муркала цілуючи її в чоло в зняк дяки.

    Ставлення автора до критики: Позитивне