Повернутись до головної сторінки фанфіку: Заплющ очі...

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Йонджун обожнював дотики Субіна. Коли той ніжно лоскотав тонку шкіру, залишав на ній вологі сліди від губ і обпікав гарячим диханням. Йонджун любив дивитися як Субін кусав губи, посміхався хитро і злегка відкривав рота, гаряче рухаючись і наповнюючи кімнату пристрастю. Саме дивитися… А якщо Субін змінить плани? 

 

Того вечора Йонджун не відлипав від губ молодшого. Обидва були трохи втомлені після премії, але сил мучити один одного пристрасними поцілунками у них було вдосталь. Джун сидів на його колінах, довгі пальці стискали широкі плечі Су, а гарячий язик активно вивчав його рот. Згодом поцілунки Біна перейшли на шию старшого і Йон шумно видихнув, привідкривши рота. 

 

- Мені дещо сподобалось сьогодні… - прошепотів Субін. - Хочу повторити… 

 

- М… І що ж? Експериментував з кимось іншим вже? Ай! - Йонджун зашипів, відчувши як його коханий лідер злегка ущипнув його в плече. 

 

- Ти ж знаєш, що мені ніхто крім тебе не потрібен… - сказав Су.

 

- Знаю. - посміхнувся Джун. - Я просто жартую. То що ти хотів повторити? 

 

Субін несподівано перевернув старшого на спину, нависнувши над ним, а той видав тихий сміх, обійнявши його за шию. Бін провів кінчиком носа по тонкій шкірі його порцелянової шиї, а Йон закусив губу, ледве стримуючи свої бажання. 

 

- Ти мені так сподобався з зав’язаними очима… Хочу трішки помучити тебе… - озвався Бін. 

 

- Збоченець… - прошепотів Йонджун, але широко посміхнувся. 

 

- Тобі сподобається… - Су залишив невагомий поцілунок в кутику його губ і відсторонився, підійшовши до шафи. 

 

- Що ти задумав? - запитав Йонджун, спершись на лікті і витягнувши шию, аби розгледіти що ж він робить. 

 

Та Субін лиш хмикнув і через кілька хвилин повернувся до нього з атласною стрічкою в руках. Бін осідлав старшого і той впав назад на ліжко, дивлячись на нього знизу вгору. Руки Йона мимоволі погладили його стегна, а Бін нахилився до нього низько-низько. 

 

- Заплющ очі, сонечко… 

 

Тілом старшого пішли мурахи від цього голосу і він, видихнувши, слухняно опустив повіки. Наступної миті він відчув прохолодний дотик атласної тканини. Субін завязав стрічку у нього на потилиці і одразу ж пристрасно поцілував, змусивши Джуна неконтрольовано простогнати йому в губи. 

 

Поки Бін поцілунком вивчав губи старшого, його довгі пальці повільно розстібали ґудзики на сорочці Йонджуна, а той розумів, що тоне у відчуттях, адже перед очима у нього повна темінь. Відчуття дотику посилилося і там, де Субін торкався його шкіри, його ніби било струмом. 

 

Повністю розхристана сорочка відкрила вид на підтягнуте тіло Йонджуна і він почув тремтячий видих Субіна, що показувало його захоплення тілом Йона. Якже він хотів побачити вираз його обличчя… Нічого ж не буде як він трішки підгляне? Та не встиг він донести руку до стрічки на своєму обличчі, як Бін перехопив його зап’ястя. 

 

- Не чіпай. Так не цікаво… 

 

- Знущаєшся? - процідив Йон і, відчувши поцілунки на своїх грудях, почав важко дихати. 

 

- Я цього й не приховував… - прошепотів Су, злегка торкаючись язиком його шкіри. 

 

Він провів долонями по підкачаному торсу старшого. Пальці дійшли до краю джинс і, після повільних маніпуляцій з ременем, Субін нарешті стягнув їх з нього. Тепер Йонджун лежав перед ним повністю оголений. Такий збуджений, такий жаданий… 

 

Субін знову пристрасно поцілував його, погладжуючи груди і живіт, але в жодному разі не опускаючись нижче. Джун під ним важко дихав і відчайдушно скиглив, не взмозі терпіти. Але Бін не поспішав. Його губи ніжно торкнулися вушка Йона, а той здригнувся. Бо Су прекрасно знав, що то його слабке місце. 

 

- Ах, Субіні… Не муч мене… - протягнув Йонджун. 

 

Він торкнувся руки молодшого, аби опустити її нижче, але Субін знову перехопив її. 

 

- Котику, ти мені заважаєш. - низько озвався Бін і десь неподалік Йонджун почув дивний шорох. 

 

- Що ти робиш? - запитав Йон. 

 

Наступної миті він відчув як щось прохолодне з’єднує його руки, а потім почувся дзвін бляшки. Джун смикнув руками, але руки залишилися у нього над головою. Субін ременем прив’язав його руки до ліжка. Йонджун нервово ковтнув слину. 

 

- Субіні…? - обережно озвався він. 

 

- Тепер твої пруткі ручки не заважатимуть мені… - тихо сказав Су. 

 

Йонджун відчував як його тіло покривали вологими поцілунками, але вони зовсім не переходити межу - не опускалися нижче пупка. Його положення - зв’язані руки, закриті очі і його тіло під повним контролем Субіна - збуджувало ще більше. Джун хапав ротом повітря, скиглив вився в’юном на ліжку, але Бін не переступав межу і це неймовірно дратувало. 

 

- Субіне, чорт забирай! Не грайся зі мною! - прошипів Йон, а у відповіддю був низький сміх. 

 

- Джуні, ти такий нетерплячий… - прямо біля самого вуха сказав Бін, змусивши його здригнутися.

 

Лише одним пальцем він торкнувся його внизу і провів кінчиком по всій довжині, від чого Йонджун мало не заплакав. 

 

- Попроси нормально. - строго озвався Субін. - Чого ти хочеш? 

 

- Т-тебе… Тебе х-хочу… - тремтячим голосом відповів Джун. - Будь ласка, Субіні. 

 

Він кілька разів безрезультатно смикнув руками, а потім знову заскиглив, благаючи Субіна припинити його муки. Бін посміхнувся і в черговий раз поцілував його, нарешті обхопивши його своєю широкою долонею. Йон простогнав йому в губи, відчуваючи як ритмічно рухалася рука Біна, повільно доводячи його до піку. 

 

Йонджун шипів, гарчав, стогнав і вигинався від його дій, а Субін продовжував притискати його до ліжка і залишати поцілунки десь на його шиї. Через кілька хвилин вся шия старшого була вкрита укусами і мітками, а рука Біна все ще рухалася викликаючи з рота Джуна непристойні звуки. 

 

Йонджун все ще нічого не бачив і все ще не міг навіть торкнутися свого мучителя, але його переповняли емоції і неймовірні відчуття, які з одного боку були безмежно приємними, а з іншого - нагадували справжнє знущання. Щойно Йон відчув, що підходить до кінця, як Субін прибрав руку, повністю відсторонившись. Джун злісно прошипів:

 

- Субіне! Заяча твоя морда! Ти! Ти знущаєшся?! Дай мені закінчити, прошу! Я… 

 

Він не встиг нічого сказати, бо Бін мовчки поцілував його, ловлячи губами його обурення. Внизу у Йонджуна все горіло, а молодший навіть не збирався повернутися до початого.

 

Наступної миті Джун відчув як у нього увійшло одразу два пальця і видав дзвінкий стогін, що патокою розтікся кімнатою. Субін посміхнувся і почав повільно рухати рукою, розтягуючи його зсередини. Важке дихання і стогони старшого ласкали слух Біна і він уже сам відчував як ставало тісно в його джинсах. 

 

Коли в Йонджуна почали входити три пальці, Субін вільною рукою якось нервово зняв ремінь і розстебнув штани. Йонджун відчував, що балансує на межі,  збудження переповнювало його зсередини і, соромно було зізнатися, йому це подобалося. Те як Субін повністю оволодів його тілом, те як він грався з ним. Справжні солодкі муки… 

 

Дуже скоро Йонджун відчув як Субін повільно ввійшов у нього і з його губ зірвався неконтрольований стогін. Йонджун вигнувся у спині і смикнув руками, знову забувши, що вони прив’язані до ліжка. Він зрозумів, що завдяки зав’язаним очам його відчуття загострилися і це було неймовірно приємно. 

 

Субін притисся до нього всім тілом, цілуючи його в чутливі вушка, а потім почав рухатися в ньому, насолоджуючись звуками, що видавав Йонджун. 

 

- Субіні… Будь ласка… 

 

Джун не знав чому благав, але слова самі виривалися з його рота. Сьогодні він зовсім не міг себе контролювати. Внизу живота приємно тягнуло, Субін вбивався в нього, доводячи до сказу, а горло вже боліло від його власних криків. 

 

- Біні… Біні… Субін… - мов під час гарячки повторював Йон, звиваючись вужем під ним. 

 

А всередині феєрверк емоцій, бум відчуттів і сплеск екстазу, що наповнив його від голови до кінчиків пальців на ногах. Субін продовжував знущатися, торкаючись його вух, від чого метелики в животі Йона танцювали ламбаду. Старший стиснув кулаки, не взмозі торкнутися себе руками. Збудження внизу доводило до божевілля від дотику до живота Субіна і Джун готовий був заплакати так як все ще нічого не бачив. 

 

- Будь ласка… - гаряче шепотів він і, лиш почувши як хмикнув Су, він зрозумів, що той посміхається. - Смерті моєї хочеш? 

 

- Я не дам тобі померти, любий… Я лиш трішки граюся… 

 

Субін зробив різкий ривок і Йонджун не стримав відчайдушний крик, закинувши голову назад. Скориставшись нагодою Бін провів язиком по його шиї і ледь зачепив вухо. Губи Джуна були покусані, горло трохи боліло від криків, а все тіло нило від нестримного бажання. 

 

Рухи молодшого не припинялися, Йон чув як він важко дихав йому на вухо, а бажання побачити його вираз обличчя зростало в геометричній прогресії. 

 

- Субіні… Дай… Поглянути… Прошу… 

 

Субін мовчки поцілував його, а наступної миті Йон відчув як той потягнув за стрічку на його потилиці. 

 

- Якщо ти так просиш… - прошепотів Бін. 

 

Світло кімнати на мить осліпило Йонджуна і він нарешті побачив його. Червоні щоки, вологе від поту волосся, привідкриті пересохлі губи і палаючий погляд темних очей. Субін зупинився, даючи Джуну звикнути до світла. 

 

- Вибач, але руки не звільню. Мені подобається, коли ти знерухомлений. - хитро посміхнувся Су. - Дозволиш поцілувати? 

 

- Після всього ще й питаєш? Зовсім голову втратив? 

 

- Так… Від тебе… 

 

Субін знову почав рухатися, накривши губи старшого своїми і відчуваючи як стогони Джуна йшли вібрацією по його тілу. Нарешті Су знову торкнувся його внизу і Йон вигнувся, дозволяючи йому покривати поцілунками його груди. 

 

Перед очима засяяли зорі і, мабуть, вже не важливо було, що Субін прибрав з його очей стрічку. Йонджун закінчив, відчуваючи як Бін не припиняв рухатися в ньому і навіть пришвидшився. Не ясно скільки часу пройшло, але Йон отямився вже тоді, коли молодший знесилено впав на нього, тяжко дихаючи. 

 

Раптом кімнатою розійшовся дзвінкий сміх і Йонджун штурхонув коліном тремтячого від сміху Біна. 

 

- Придурок! Відв’яжи мене! - вигукнув Джун. 

 

- Мені й так подобається. - не переставав сміятися Субін. 

 

- А мені ні! Ну Субін! 

 

- Ну добре-добре! - підняв руки, здаючись, той. 

 

Кілька рухів і ремінь з рук Йонджуна впав на подушку. Не минуло й секунди як Субін відчув на своїй спині кілька ударів під акомпанемент власного реготу. 

 

- Збоченець чортів! - кричав Йон, а Бін сміявся не припиняючи. 

 

Щоб заспокоїти його, Субін міцно обійняв його і поцілував у плече. 

 

- Тихо-тихо. Тобі ж сподобалось. - посміхнувся молодший. 

 

- Це нічого не змінює! - відповів Джун, але все ж заспокоївся, прийнявши обійми. - Наступного разу я тебе прив’яжу! 

 

- Домовилися. - хихикнув Субін. - З нетерпінням чекатиму. 

 

Виявилося все таки дивитися на Субіна не обов’язково, щоб отримати задоволення. Та Джун все таки надавав перевагу зоровому контакту. В голові в нього вже вимальовувався план помсти, а Субін тим часом ввімкнув режим очікування цієї самої помсти. 

    Ставлення автора до критики: Обережне