Повний текст

на вулиці знов прохолодно, небо засіяне хмарами, що наче вата по кусочкам пливуть не з’єднуючись у щось єдине. вітер хитає дерева і їх гілки, розганяючись і зриваючи з людей їх капелюхи, кидаючи їм у лице злість своїм холодним подихом. якби фелікс не пам’ятав вчорашній день, він би ніколи не повірив в те, що за одну ніч небо з блакитного може стати сірим. 

він чітко пам’ятав вчорашній день, і радів тому, що погодився на ту зустріч. з хлопцями тепло, і за день не було жодної думки про майбутнє і янгола. вони ніби живуть теперішнім, палять вогнища літніми ночами, розповідаючи страшні історії, каталися на велосипедах гарячим літнім асфальтом і ніколи не приховували своїх думок і почуттів. вони справжні. 

фелікс не злився на те, що не має хобі. він дозволяв їм бути собою: жити музикою, складати списки проданих текстів, малювати кошенят і квіти, та любити пухнастих друзів. він не розділяє з ними нічого, окрім спогадів, і вони його за це не проганяють. вони дають щось більше, ніж просто спогади. хлопці намагаються подарувати емоції в обмін на його витрачений час. гарні спогади обмінюються на посмішки, залишаючи їх татуюванням у пам’яті. 

 

не дивлячись на погоду, перша чашка кави за ранок надає сили щоб йти на вулицю і збирати сірі хмари у плівку телефону. 

на вулиці холодний вітер, який відразу торкнувся щок з сонячними поцілунками і зробив їх по зимньому рожевими. діти не гналися за сонячними променями і не грали у хованки від снігу та злості. вони сиділи по домах, іноді хтось виглядав у вікно, як цуценя якого не випускали гуляти. фелікс сховав носа у шарф, а руки у карманах тримали тишу, яка боялася випасти під машинні двигуни та звуки слідів на тонкому шарі снігу впереміш з багнюкою. навушники і музика запозичені у джисона. фелікс пообіцяв собі, після третьої пісні що розривала гучністю його вуха - більше ніколи не просити хана послухати його плейлист. так було все: від прийнятої суспільством класики до рок-н-ролу, але жодна пісня не підходила під настрій і погоду, тому гуляти фелікс ходив не довго. 

 

вдома тепло і у кімнаті не треба ховати носа у шарф. звуки на вулиці майже не проходили за шибки, залишаючись разом з холодним вітром. на тротуарах хтось знову невдало впав, але тепер, коли сонце сховане за хмарами, навколо силуетів тільки апатія та злість, що перемішувалися і тисли на емоції і почуття. 

 

вихідний день проведений в спокої та постійній телефонній розмові з ханом. з ним відчувався спокій, а з динаміків доносився його голос з чимось на кшталт літнього вітру і останнім подихом перед вересневим холодом і жовтим листям. джисон сміявся і дарував посмішку, слухав і був тим хто слухає. з ним не відчувався тягар, і здавалося, що в цьому хлопцеві з гітарою, якому постійно не вистачало грошей на струни, було щось, що дарувало відчуття потрібності. в них немає спільних тем, але вони все одно розмовляють, по черзі слухаючи і навіть не намагаючись відповідати. 

 

 

    Надіслав: мя-фард , дата: пн, 04/03/2023 - 17:05