BloodyMelonTeamUa
Книги
16+
Willow_bird
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Дружба
Постканон
Заборонено
Немає схованих позначок
вт, 11/22/2022 - 20:32
пн, 07/31/2023 - 17:25
505 хвилин, 46 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Вільною рукою Ендрю витягнув телефон і ще раз переглянув повідомлення, яке надіслав йому Ніл.

“Мені сьогодні важко говорити.”

Не «Я не хочу говорити» або «Мені нічого сказати», а саме «Важко говорити».

***

В один із поганих днів Ніл намагається нормалізувати свій психічний стан, і Ендрю міркує, як має поводитися поруч із ним. Проходячи через це разом, обидва хлопці усвідомлюють: спиратися один на одного - нормально; вони здатні як простягнути руку допомоги, так і втриматися на ногах. Крім того, будьмо до кінця чесними, Бетсі допомогла їм зрушити з місця.

2 розділ

Наступну годину або близько того Ендрю залишався з Нілом у бібліотеці. Вони затрималися в найкомфортнішій тиші за весь день. Ендрю не відчував потреби щось говорити, а Ніл, принаймні, здавався задоволеним, перебираючи домашнє завдання або читаючи свої нотатки.

4 розділ

Грім гримів, наче бомби, над лисячою вежею, дрижачи шибками і вмикаючи більш темпераментні автомобільні сигналізації на парковці. Ендрю стояв у дверному отворі, що виходив на дах, і дивився на грозу, глибоко ображений атмосферною істерикою.

  Примітки
  Це пост-канон, події відбуваються на другому курсі навчання Ніла. Я, чесно кажучи, не замислювалася над хронологією подій або над тим, наскільки добре все це може узгоджуватися або не узгоджуватися з додатковими матеріалами, тому цей твір цілком може відрізнятися від канону, а також від OOC, але... це ж свавільний фанатизм, чи не так? Тим не менш, я сподіваюся, що ви отримаєте задоволення. Дайте знати, чи це так :)

  Переклад: сквід
  Редактура: Аня, Олег, дюдюка, Тея, Міарі
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики