Опис

Ця ідея належить моїй подрузі, але я її трішки «модернізувала». Як уже зрозуміло з назви, мова йде про кросовер Аркейн та Людини-бензопили, де Макіма контролює Пілтовер. 

Хотілося б прочитати фанфік про альтернативний всесвіт, у якому Пілтовер — таке собі місто-держава, і влада над ним повністю тримається в руках Макіми. Звичайно, існує так звана Рада, але цей орган не має таких владних повноважень, як Макіма. Втім, місто процвітає: середній клас значно переважає (що, власне, свідчить про високий соціально-економічний рівень), прогресує зовнішня торгівля, технології, освіта, медицина, військова справа і таке інше. Тобто, на перший погляд, типовий утопічний Пілтовер, яким ми його знаємо, але існує певний нюанс. Макіма дійсно мудра правителька, яка так чи інакше прислуховується до вимог своїх людей, але в неї також є «скелети в шафі», і пов’язано це із нижнім містом та експериментами над гекс-ядром.

Раз на тиждень Макіма випадковим чином обирає когось в якості «резервуарів із жертвеною кров’ю» (як саме це відбуватиметься — усе залежить від вашої фантазії). «Резервуар» міг або розчіпитися на атоми, або якщо він виживав, то залишався калікою на все життя і ніколи не повертався назад. Про злочинні діяння Макіми і проєкт гекс-ядра знає лише Сілко, який уклав домовленість між правителькою Пілтовера. Згідно з ним, Сілко допомагає з проєктом (можливо, навіть направляє своїх помічників наверх, аби ті відловлювали обранців), а Макіма у свою чергу забезпечує рух контрабанди і відправляє покалічених «резервуарів» у Заун. У місті великих можливостей інваліди не потрібні, а от Сілко такі люди не завадять, адже їх можна накачати шимером і проводити над ними додаткові експерименти. Зрештою усі обранці стають зниклими безвісти, але правоохоронці щоразу залишали справи відкритими. Макіма подбала про те, аби все виглядало непомітно, без слідів, свідків чи підозрюваних.

Отже, бажаний розмір фанфіку: міні-міді. Якщо вийде на більше, то не буду вас у цьому обмежувати.

Окрім головних персонажів, а саме Макіми й Сілко, можна якось залучити до сюжету Джинкс, Денджі та інших другорядних персонажів. Також ніхто не забороняє вам додавати оригінальних персонажів, але головне, щоб це була не лише масовка, бо тоді твір вийде надто тягучким і нецікавим, на мою особисту думку. 

Фінал вирішувати вам. Буде він щасливим, відкритим або нещасливим — на ваш розсуд. Бажаю успіхів у роботі та гарного натхнення!

Вподобайка
1
Надіслав: Shizuka , дата: вт, 10/11/2022 - 22:44