dream_shelf
Книги
0+
Робота завершена
Слеш
Драбл
Флаф
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
вт, 10/11/2022 - 12:23
сб, 03/04/2023 - 08:33
16 хвилин, 52 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

З додаткових матеріалів. Відповідь на задане запитання фанатом: «Як Ендрю дійсно відноситься до ексі? Були моменти в POV Аарона та Ніла, які припускають, що він або бреше собі, або піклується більше ніж хоче, щоб інші вірили? Які-небудь подробиці? 

Ексі хвилює Ендрю більше, ніж той хоче вірити, однак йому потрібний деякий час, щоб усвідомити це. 

Думка Ендрю щодо ексі – це метання і каламуть, з якими він досі не розібрався. Перші роки він грав просто щоб хоча б щось робити, це був спосіб скоротити час. Життя таке нудне, особливо без його ліків, які дають йому цей заобрійний кайф, і, принаймні, ексі руйнувало одноманітність повсякденної клопітні, такої як дихання та існування. 

Кевін був першим, хто дав подібним думкам Еднрю струс, тому що Кевін був сповнений рішучості завербувати Ендрю для Воронів. Йому було байдуже, що Ендрю відмовив їм; він змусив майстера підписати контракт віч-на-віч для нього і Ріко, тому що: «ми не можемо дозволити кому-небудь забрати його, ми не можемо дозволити йому стати ще чиєюсь ціллю», але тоді Ендрю не виправдав очікувань, і Кевін був такий страшенно злий. Кевін відреагував так, ніби його зрадили, ніби він чесно чекав від Ендрю більшого і не міг повірити, що Ендрю цілеспрямовано підвів його. І це було трохи цікаво: хтось думав, що Ендрю може бути здатний на щось, окрім руйнування життя інших людей. 

Одержимість Кевіна, Ніла та Ріко ексі не змусила Ендрю переглянути свою думку на краще. Люди, які хотіли кращого для Ендрю, вже довели, що їхні взаємини з ексі були нездоровими, і вони заплуталися в деяких досить огидних наслідках через це. Якого біса Ендрю став би давати ексі шанс, коли він [спорт] вже зруйнував їхнє життя? Йому не потрібна була допомога у самознищенні, дякую. Але це не означає, що йому не було цікаво, як щось подібне може привести таку кількість людей до очевидного божевілля. 

Ексі також було тим, що нарешті зламало ланцюг Кевіна і звільнило його від Івермора, і ексі було тим, через що Ніл почав боротися проти своєї неминучої смерті. І хіба це нецікаво: як така річ могла дати такий стрижень та озлобленість цим двом людям. Ендрю не має наміру траплятися в їхню пастку, але він повинен, принаймні, зрозуміти, що мотивує цих людей жити, правильно? Правильно. 

І Ендрю добре знається на цьому. Він міг би бути краще, він знає, він міг би бути блискучим, за словами Кевіна і Ніла, якби він просто взяв на себе зобов’язання, але він все ще вмілий таким, як є. Він дуже розумний, коли справа доходить до ексі, навіть якщо йому зазвичай не достатньо не плювати, щоб поділитися цими ідеями з будь-ким у своїй команді. В останній чернетці була сцена, де Ендрю був відсторонений від гри протягом кількох тижнів ((відновлюючись від своєї сутички з Ріко)), і він застряг, спостерігаючи за матчами в роздягальні, так само, як Ніл мав у цій останній версії. Після практики Ваймак попросив його дати короткий переказ, і Ендрю дав йому бездоганний аналіз з пам’яті, так що навіть Кевін просто вирячився на нього. 

((Ми коли-небудь говорили про оцінки Ендрю? Тому що оцінки Ендрю були би ідеальними, у разі якщо б це не стосувалося участі в житті класу і домашніх завдань. Хлопець страшенно розумний, і йому начхати на це.) 

Весна – це той момент, коли починаються зміни, тому що відбувається безліч всього. Ендрю не приймає свої ліки і повертається до жахливо нудного існування. Ендрю закохується у хлопчиська, котрий так біситься і захоплений дурним спортом, він обіцяв Нілові, що захистить його до кінця року і якимось чином ексі виявляється вплетеним у це все ((він практично впевнений, що Ніл шахраює, але не знає, як довести це)), і - що, мабуть, найголовніше - Ніл виживає після зустрічі з Натаном. 

Ніл вижив, Ніл продав своє майбутнє Ічіро, а це означає, що Ніл не загине. Ніл буде жити і, бляха муха, його тупа пика, але Ніл говорить «Завжди» і вперше Ендрю повинний зізнатись, що майбутнє настає, а в нього нічого не заплановано. Прокидатися, дихати, їсти, пити, курити, спати. А тепер Ніл? Ніл і його «Завжди», і «Обери нас».

Ніл котрий звільнив Ендрю від захисту, але котрий ходячий магніт для вбивств, якщо Ендрю коли-небудь взагалі бачив таких, [Ніл], який каже: «Я не хочу, щоб усе це закінчувалося». Обрати Ніла означає обрати ексі, адже Ендрю не може уявити одного без іншого.  

Зробити цей вибір означає приділяти увагу, означає прикладати трохи більше зусиль, означає насправді намагатися, і навіть Ендрю не може приділяти стільки часу чомусь, не відчуваючи наслідків. Його позиція стосовно ексі все ще буде неоднозначною деякий час, тому що як безглуздо, що цей спорт вербує так багато людей, яке неуцтво, що через талант людини в грі всі його минулі злочини та провини можуть так швидко здобути прощення, як неприємно, що тепер, коли він підписує професійний контракт, людей не цікавить нічого, окрім цього.  

З іншого боку, якщо це те, через що люди хочуть божеволіти, Эндрю може роздратувати тисячі людей, просто зірвавши ціль. Тоді це досить цікаво, щоб компенсувати все інше. 

Зрештою, це формує надто багато в його житті: Ексі та Ніл, Ніл та ексі. У нього є місце, є команда, інше місто кожен тиждень, сигарети і напої між ними. І одного разу Ендрю зрозуміє, що, можливо, навіть йому трішки весело.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики