«Притулок» (англ. Asylum) — серія книг, написана американською письменницею Меделін Ру. Ця серія книг є бестселером за версією New York Times у категорії серія романів жахів для дорослих. Цикл містить чотири романи, які містять основу лінію серії: «Притулок» (англ. Asylum), «Повернення у Притулок» (Sanctum), «Притулок. Викрадачі кісток» (Catacomb), «Втеча з Притулку» (Escape from Asylum), а також трьох додаткових повістей: «Алі» (англ. The Scarlets), «Художники кісток» (англ. The Bone Artists), «Наглядач» (англ. The Warden). В Україні ці додаткові повісті видані однією книгою під назвою «Історії з притулку».

Історія книг пов’язана шістнадцятирічним Деном Кроуфордом, головним героєм книги, якого обрали для участі в престижній підготовчій літній програмі коледжу в Нью-Гемпширі. Опинившись там, він подружився з двома іншими підлітками, Еббі та Джорданом, з якими він досліджує стару психіатричну лікарню, якою студентський гуртожиток був раніше. Однак те, що вони знаходять, затягує їх у старі та тривожні події. Вони розкриють таємниці, які пов’язують їхні життя із жахливими речами, що відбуваються всередині стін Притулку.

Ця історія є попередженням: розум може зіграти погані ігри з вами, особливо коли ви потрапляєте у підземний світ, де ніщо не є таким, яким здається на перший погляд. Наслідки завжди будуть… І вони будуть зовсім не приємними.

Упс.. такого ще не написали.
Упс.. такого ще не написали.