«Керрі» (англ. Carrie) — парапсихічний роман американського письменника Стівена Кінга, написаний у 1974 році. Перший опублікований роман автора, з якого почався успіх Кінга як письменника.

Свого часу дружина автора, Табіта, знайшла чернетку роману у кошику для сміття і змусила чоловіка дописати її. Видавництво «Даблдей» у березні 1973 року придбало права на твір, гонорар письменника склав 2,5 тисячі доларів, що навіть для тих часів було невеликою сумою. Проте з часом за продажі авторських прав роман приніс Кінгу близько 400 тисяч доларів, половина з яких відійшла видавництву.

Дія відбувається в місті Чемберлен, штат Мен. Героїня Карієтта «Керрі» Вайт — дівчина-підліток шістнадцяти років, стримана, сором’язлива та нерішуча, з самого дитинства зазнає переслідувань та нещадних насмішок своїх однокласників. Приниження, які примушують її страждати кожну мить, схожі на реальні психічні тортури, яких вона не може уникнути. До того ж, Керрі є жертвою поганого поводження власної матері — Маргарет Вайт — прибічниці фанатичного релігійного культу фундаменталізму. Не досить гарна, трохи незграбна та жахливо самотня, Керрі не має жодного друга, живе в справжньому кошмарі, що стає гіршим день у день.

Упс.. такого ще не написали.
Упс.. такого ще не написали.