«Карпатський рейнджер» — український 24-серійний гостросюжетний детективний телесеріал. Телесеріал створено компанією «ТЕТ Продакшн» на замовлення телеканалу «2+2». Шоуранером телесеріалу виступив Андрій Бабік, режисером — Сергій Крутін. Прем’єра першого сезону телесеріалу відбулася 24 лютого 2020 року на телеканалі «2+2».

Чесний та принциповий штаб-сержант канадської кінної поліції українського походження Пол Гордійчак прибуває до заходу України. Він має працювати інструктором програми «Український шериф». Але після завершення навчання штаб-сержант опиняється в епіцентрі страшних подій — кілер, який повинен його вбити, випадково влучає в майбутнього шерифа містечка Нагура…

У справжнього педантичного правоохоронця Гордійчака не було сумнівів попрацювати в Україні. Він приймає пропозицію і тимчасово стає шерифом Нагури, аби знайти вбивцю. Він працює з новим напарником Степаном Фоміним, який не радий цьому. Але вже зовсім скоро канадець розуміє, що спокійне і мальовниче прикордонне містечко біля підніжжя Карпат, яким на перший погляд виглядає Нагура, є справжнім осередком злочинності. Тут процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання.

Упс.. такого ще не написали.
Упс.. такого ще не написали.