LenetDDroklova
Оріджинали
18+
Слеш
Міні
Еротика
Заборонено
Немає схованих позначок
сб, 10/01/2022 - 22:41
ср, 05/24/2023 - 23:43
132 хвилини, 26 секунд
10
1
2
1
3
Навіґація

Новий керівник — це завжди стрес та час на поки спрацюється з командою. А для Юри це ще й непоборні хтиві бажання. Робота не робиться, з рук все падає, ще й цей новий керівник вже вважає його придурком. Треба було щось кардинально міняти. Богдан вирішив тримати себе в руках, але побачивши дивне заминання сорочки керівника, не встояв та пішов на поводу цікавості.

Частина 3

— На лижах катаєшся чи на борді?

— На борді. Вже років десять. Цього сезону навчився в стрибку робити оберт через голову.

— Круто, а відео є?

— Так, зараз знайду, — Богдан дістав телефон та почав швиденько копирсатися в ньому.

  Вподобайка
  37
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Livasa_sid

  Ну, я вам щиро дякую за таку красу! Дійсно і гаряче, й смішно. Бідний Юра😂 Халепа на халепі, а всьому винною підтягнута апетитна дупка. 

  Мені дуже зайшло, що попри еротику (все ж хтивка), ви ще прописали цікавий сюжет. Підвели героїв, розкрили, прописали їм нестандартні ситуації, додали оточення та соціалізацію. Ну дуже майстерно. Мене вже точно зачепило) Та й гумор вельми дотепний. Така легка й водночас п’янка історії. Круто!

  LenetDDroklova

  Юрі дійсно спочатку не пощастило, а потім як пощастило!))) Тепер і в офісі буде трохи цікавіше :D

  І так, не можу я просто PWP написати. А як же ж історія героїв? А як же ж вони до цього прийшли? Отак от в ліжко і навіть чаю не вип’єте? Мені все треба, от і виходить, що в дуже коротеньке я не часто вкладаюся)

   

  BurningBright

  Охохохо, це було до біса гаряче і весело! 
  Чесно кажучи, зайшовши писати відгук на ланцюжок, чогось думала, що робота буде невеличка, а тут чотири розділи! Мушу сказати, що дарма я сіла читати їх на роботі… Адже приховати посмішку від колеги було складно. Юра такий трошки довбень, йому і співчуваєш, і розумієш, що ну дурний, дурний. А ще одразу зрозуміло чого він залип на нового начальника, на такого гріх не залипнути. Та ще і з такою пікантною таємничкою… Богдан вміє причарувати.
  Від розмов в за пивом віддчувається справжній іспанський сором, я відходила від екрану, поверталась, фейспалмила і читала далі, аби добратись до гаряченького. І воно того вартувало. Дуже порадували нешаблонні описи і свіженькі фразеологізми, накшталт, «кров почала текти на південь». Я прям до свого словничка заберу. 
  І я дуже рада що нарешті добралась до твоїх хтивок! Буду ними грітися цієї зими)))
  Крута робота, всім рекомендую!

  LenetDDroklova

  Ну, вибачайте, я теж не думала, що ця хтивка вийде такою великою, але вона мені і більше за інші подобається)))

  Я рада, що в мене вийшов такий ромком, де за класикою Юрі всесь час нещастить (незручні питання-відповіді в барі ми кагортою думали XD), але приза за страждання він все ж отримує. Добре, що хоч Богдан швидко все збагнув і не довелося ще кілька розділів ходити навкруги))

  А стосовно фрази »кров почала текти на південь» - я сама її десь почула і так само запам’ятала для підходящого тексту. Хтось сказав, що вона банальна, але до біса. Вона шикарна :D

  Sill_Veylin

  Ви так описали той мережевий ліф, що мені теж такий тіки чорний закортілося, а я взагалі-то спортивне ношу laugh

  Бідний Юра! Як людина, яка з симпатичними чуваками веде себе точно так же незграбно, відчуваю його всією душею! Пощастило, що Богдан вирішує проблеми, а не мовчки дратується. Хоч в когось в парі має працювати мозок, а не третя нога))
  Весело було читати їх період притирання, всі ці ніякові ситуації та хтиві фантазії. З такою уявою Юрі потрібні дуже довгі оверсайз речі)) Ну а мені душ ヾ(•ω•`)o

  LenetDDroklova

  Богдана і недарма керівником поставили) Оно не тільки робочі питання ладен швиденько вирішити та розставити все по поличках))) Тепер вони двоє краще б не сильно захоплювалися, бо спалить їх на роботі хтось інший і вже так швидко не розрулять

  Дякую за відгук. Приємно знати, що змогла підняти настрій))

  YayaTyts

  Я щиро дякую за цей заряд позитиву наніч! Бо щоб перло конкртно мені необхідно два інгредієнти: хтивчик і гумор, а тут обох було вдосталь, ці двоє на протязі всього сюжету переплітались та дразнили мене!

  Юра — той кадр, якого хочеться собі в рамочку поставить, чи просто десь поряд мати! Я б залюбки глянула як він врізається в стовп, бо на дупцю заліпав! А його «лице до пари сідницям», ну як не орати, а?

  Весь задум про їх «холодну війну» з Богданом, яка насправді дала гарячі результати — просто ідеально!

  Дякую за цю роботу! Полум’я в моїх очах під час прочитання було, «наче на багатті інквізиції»!

   

  LenetDDroklova

  Кумедно, що Богдан до якогось моменту ні сном ні духом про ту типу «холодну війну» й не знав. Ходить собі, адаптується на новому місці, а тут якийсь кадр стовпи носом рахує. «А з цим ще працювати…» - і посміхається, вибудовуючи ще дві інші моделі поведінки.

  Рада, що сподобалося)) Хоч хлопці й не одразу зрозуміли, але їм безсумнівно повезло знайти один одного :D