Головна » 2018 » Червень » 27 » Чому важливо оформити "шапку"?
20:23
Чому важливо оформити "шапку"?
Мої вітання фікрайтери!

Хочу ще раз нагадати вам про таку "штуку" - Дисклеймер. Відмова від відповідальності. Робіт стає більше, що добре, але адміністрація, в силу браку вільного часу, просто не в змозі простежити за кожною роботою та вносити корективи. Тому, будь ласка заповнюйте шапку! Використовуючи комбінацію клавіш "CTRL+C" ви можете скопіювати готовий шаблон зі "Збірки корисної інформації", і вставити "CTRL+V" в поле "Шапка фанфіку" та доповнити деякі поля.

Справді, відтепер майже всі ці пункти вже окремо виведено і можна просто обрати, що потрібно, але їх не видно в описі твору на головній сторінці з переліком фанфіків. Розумію, що двічі вводити однакову інформацію не хочеться, але це важливо. Ми всі поважаємо авторське право тому, розміщуючи роботи, ми не претендуємо на права оригінального твору, а інформація про оригінальний твір має бути прописана під назвою фанфіку.

Правильно оформлена робота:





НЕ правильне оформлення:



Вигляд при редагуванні:





Можливо скоро вам не доведеться так детально все прописувати, але поки, що сподіваюсь на ваше розуміння. Це не так вже й складно, повірте)) Дякую за увагу!
Переглядів: 100 | Додав: Lady_Nightmare | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close